Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
turnyras
lostangel
sveiki mielieji )

tyla jau kuris laikas wh frontuose, gaila..

ar dar butu noro ir entuziastu palosti sena gera turnyra?
8 ed, be jokiu ten dideliu naujoviu (kuriu deja jau ne nezinau)

kokia 2000 tasku?

data siulykit.
dekui,
pagarbiai,
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Marukas
Na jei kas nors apsiimtu nedekingu darbu organizuoti turnyra, tai sudalyvauciau. Gal net ne turnyra, o pasizaidima.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
lostangel
kaip suprantu be Mariaus niekas nebezaidzia?
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Marukas
Quote by lostangel
kaip suprantu be Mariaus niekas nebezaidzia?

Ir as nebezaidziu, tik suzaisciau jei kas susirinktu vardan senu geru laiku
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Sauliusp
Laukiame 9-ed ir dažome kitas sistemas.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
Plaukai
Aš vis dar dažausi savo žiurkes, ką tik susispirkau visus lordus ir herojus beveik. Manau tikrai įsitrauksiu į 9 ed. ir kalbinu draugus. Man labiau pikta, kad mes hobby shop padoraus neturim. Visi tapo prekybos centrais arba skylėm
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Gambler
Quote by Plaukai
Man labiau pikta, kad mes hobby shop padoraus neturim. Visi tapo prekybos centrais arba skylėm


Kam tyliai pykti, kai galima paimti ir atidaryti padorų hobby shopą?
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Kronas
Per daug dažnai ir ne vietoje naudojamas šis argumentas "padaryk geriau"...
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Gambler
Aš nemanau, kad jis ne vietoje. Kritikuoti visi yra greiti ir tai daryti labai lengva. Visi lietuvos wargeimeriai norėtų, kad pas mus būtų bent vienas geras hoby shopas. Pageidautina du - trys, kad būtų konkurencija ir laimėtų klientas. Kad galėtų ateiti ir nusipirkti ko pageidauja, kad būtų vietos daryti turnyrams su stalais ir tereinu. Vienžo, kad būtų kaip pas baltus žmones. Bet aš sunkiai įsivaizduoju kaip tokios siauros specializacijos parduotuvė gali išgyventi iš 20 klientų. Čia su sąlyga, kad jie visi ir viską pirks iš to hobby shopo. Ir čia su sąlyga, kad pas mus susirinks 20. Bet aš abejoju pastaruoju teigiu ir visiškai netikiu pirmuoju. Todėl sėdėti ir pykti, kad pas mus nėra gero hobby shopo, nes jis sunkiai įmanomas dėl elementarių ekonomikos dėsnių, yra kvaila. Kaip ir su valdžia, mes turime tai ko esame nusipelnę: pastaruoju metu šlubuojantį Rikį ir partizanų metodus naujantį D6. Todėl aš ir sakau, kad vietoje to, kad sėdėti ir pykti, gal verčiau tą energiją nukreipti visuomenei naudinga linkme? Gal žiūrėk ir turėsim gerą hoby shopą.

P.S. Bet čia jau offtopikas prasideda. Tema juk apie turnyrą.
Edited Gambler 2015-04-16 09:25
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Marukas
Biski prisijungsiu prie offtopiko, tik biski. Siaip hoby shopai egzistuoja ir save islaiko Rigoje, Taline, Balstogeje... tad nemanau kad pas mus yra kazkokios specifines rinkos salygos, Vilnius pakankamai didelis miestas tokiam verslui. Nekalbu vien apie wargeima, turiu omeni ir boardgeimus ir kortas ir RPG ir t.t.
Rikije susirinkti ir pazaisti smagu, bet viska palaiko keli entuziastai, is pacios parduotuves puses beveik nieko nebevyksta... nei demo, nei turnyru, nei lygu.. kadangi nieko nevyksta, tai ir bendruomene issivaiksto. Net norint figurele nusipirkti per Riki, taves laukia ilga kelione per kopas. O ant kablio nieko neliko, nupirkau viska ka tik radau man tinkama, per paskutine kelione turejau 20eu figurelems, bet neberadau ka pirkti, simboliskai nusipirkau kelis kauliukus, nors man ju nelabai ir reikejo
Nesu verslo ekspertas, bet ko gero pasirinktas verslo modelis neveikia. Butu labai gaila jei viskas letai merdes.

Beja, kalbant i tema tai kolkas WH Turnyro nebus :)Nera zaidzianciu.
Edited Marukas 2015-04-16 10:51
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
blackfishas
o dvj perkeliam temą kitur? šiaip labai reti šopai net ir turtingesnėse šalyse (ypač mažesniuose miestuose) turi prekių gausybę ant kablio ar lentynose. dažniausias modelis - 1-2 kartus per savaitę atvežami išankstiniai užsakymai. kainos jų būna kaip stambiose e-shopuose, tik klientai siuntimo nemoka.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Craghack
Kad is D6 liko tik vardas ir prisiminimai