Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
Turnyras vasaros pradžioje
Vaider
Sveiki, taigi, pastūmėtas Ratliker, sugalvojau paorganizuot turnyrą birželo antroje/liepos pirmoje pusėje.
Rikyje vyks remontas maždaug nuo gegužės 25 d., 2-3 savaitėms, tad konkreti data ir laikas bus truputį vėliau.

• Taškų kiekis - 1500 pts (jei netinka, sakykit, kiek norit);
• Game length fiksuotas - 6 turn'ai;
• Leidžiama viskas - Battleforged, Unbound, FW stuff, formations, Superheavies/Gargantuans, etc.;
• Armijos turi būti nudažytos minimum 3 spalvomis;
• No proxies; scratchbuild'ai turi būti gerai padaryti;
• Houserule: Invisibility psychic power'io efektas pakeistas į "Units attacking a unit with Invisibility do so with WS/BS 1".

Bus trys mūšiai, visi iš Maelstorm of War misijų (su Tactical Objectives):
1. Cleanse and Control (standartinė su trimis obj.); deployment - Dawn of War.
2. Tactical Escalation (kiekvienu ėjimu vis daugėja obj.); deployment - Hammer and Anvil.
3. Deadlock (kiekvienu ėjimu vis mažėja obj.); deployment - Vanguard Strike.

Objectivai bus sudėlioti kartu su terrain'u prieš mušį per 12" nuo stalo krašto ir per 24" vienas nuo kito.
Slay the Warlord, First Blood, Linebreaker bus naudojami, Mysterious Objectives - ne.

Kiekvienas mūšis taip pat turės ir papildomą misiją - Purge the Alien, kuri suteikia Victory Point'us už sunaikintus priešo unit'us (Eternal War: Purge the Alien "Primary Objective" punktas).
Manau to pagalba šiek tiek susibalansuos žaidimas, kadangi Maelstorm misijos labiau palankios armijoms, turinčioms daug mažų unitų, o su "kill point'ais" palengvinama dalia armijoms, turinčios mažą kiekį unitų.

Visi surinkti Victory Points, tiek iš Tactical Objectives, tiek iš unit'ų sunaikinimo mūšio gale bus susumuojami ir nulems nugalėtoją.
Už pergalę žaidėjas gaus 2 turnyro taškus, už lygiąsias 1, už pralaimėjimą - 0. Šie turnyro taškai nulems, kas su kuo kausis antrame ir trečiame raunduose, bei bendrą turnyro nugalėtoją. Mūšių eigoje surinkti VP bus naudojami kaip tie-breaker'iai.

Įnašas matyt bus 5 Eur.

Kviečiu registruotis, o taip pat praneškit, kokie savaitgaliai jums netinkami birželio gale/liepos pradžioje, kad būtų galima suderint laiką.

Vaider (SW) - pats dalyvausiu, jei susirinktų nelyginis žaidėjų kiekis.
Edited Vaider 2015-05-23 13:27
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Gvidas
O gal geriau 1850 pt?
WH 40K:
-Space Marines: ~8k
-Grey Knights: ~4k
-Fortifications: 1k
Vaider
Aš galvoju, kad 1850 kiek per daug būtų. Bet pažiūrėsim, ką kiti pasakys.
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Gobbitas
Eldarai dalyvaus, matyt, bet kokiu atveju, tik aš pasisakyčiau prieš Unbound – labai jau daug visokių ten broken dalykų galima prikombinuoti. Be to, turime pradėtą tam skirtą "Maximum pain" turnyrą, tai dviejų Unbound turnyrų per metus mums gal kiek per daug?

O vietoj reikalavimo nudažytai armijai mūsuose, manau, tiktų toks elegantiškas sprendimas kaip "You, piece of plastic!" special rulesas, kuris pilnai nudažytam unitui, atakuojančiam unitą, turintį bent vieną nedažytą modelį, suteikia Preferred Enemy ir Hatred special rulesus
X-Wing – Galactic Empire.
Vaider
Tai kad tų turnyrų ir taip nedaug, bet dėl manęs Unbound galima ir neleisti - reikia pažiūrėti, ką kiti mano apie tai.

Dėl dažytų armijų reikalavimo - jei nepatinka, galima ir nuimti. Tiesiog galvoju gal pamotyvuos dažyti žmones.
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Ratliker
Jei leidziami Super heaviai - ar tikrai lieka prasmes draust unbound?
Juolab naudojant formacijas ir begalini kieki detachmentu su token troopsais ir taip galima nesamoniu pridaryt.
ka pvz labiau broken nei tianas su 4 D blinais ir guidinanciu psikeriu gali mums pasiulyt unboundas? (gal as kasko nezinau)
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Sir_Vicious
1500 tasku, unbound ir taip ta taisykle su dazytom nedazytom miniatiurom mane labai tenkina
Blood calls out to blood, so they say. Let us spill that of our enemies with all due haste, that we may hear its cry all the clearer.

WH40K - Blood Angels
Infinity - Yu Jing
Gobbitas
Quote by Ratliker
ka pvz labiau broken nei tianas su 4 D blinais ir guidinanciu psikeriu gali mums pasiulyt unboundas? (gal as kasko nezinau)

Nežinau, bet man būriai Eldarų Wraithguardų, ginkluotų Strenght D cannonais ir Strenght D templeitais, be jokio scatterio deepstraikinančių dėl Dark Eldarų Archonų, naudojančių Webway portalus, atrodo labai sexy
X-Wing – Galactic Empire.
Vaider
Tai va dėl to man ir norisi padaryt unbound turnyrą - pažiūrėti, ko čia tokio baisaus mūsų lietuviškasis community turi ir nori naudot. O po to bus galima daryti išvadas, reik mums to unbound čia ar ne
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Ratliker
Quote by Gobbitas
Quote by Ratliker
ka pvz labiau broken nei tianas su 4 D blinais ir guidinanciu psikeriu gali mums pasiulyt unboundas? (gal as kasko nezinau)

Nežinau, bet man būriai Eldarų Wraithguardų, ginkluotų Strenght D cannonais ir Strenght D templeitais, be jokio scatterio deepstraikinančių dėl Dark Eldarų Archonų, naudojančių Webway portalus, atrodo labai sexy

Sitas sexy combo egzistuoja be problemu ir be unboundo . emi eldaru armija, emi allied detachment dark eldaru su WWP HQ ir done.
Edited Ratliker 2015-05-25 22:57
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Gobbitas
Quote by Ratliker
Sitas sexy combo egzistuoja be problemu ir be unboundo . emi eldaru armija, emi allied detachment dark eldaru su WWP HQ ir done.

Aha, tik taip gauni vos vieną Archoną su 40 pts. Kabalite warriors taxu. Dar galima tiesiog jungti DE combined arms detachmentą, taip gauni max 2 Archonus su 80 pts. warriorų taxu. O vat Unbound leidžia tau pasiimti n+k Archonų be jokio papildomo taxo, kas yra n+k be scatterio deepstraikinančių unitų of your choice

Na, bet čia tik išvedžiojimai. Man šiaip jau 1500 pts. Unbound irgi tinka. Tik būtų gerai bent mėnesiui likus galutinį formatą iš organizatoriaus sužinot, nes panašu, kad reikės nemažai padažyt...
Edited Gobbitas 2015-05-26 11:03
X-Wing – Galactic Empire.
Rytis
Aš noriu sudalyvauti. Bent 3 spalvom galiu spėti padengti savo ravenwingus. Tik iki liepos 1 d. sunkiai laike įsikrapštysiu. Tai jei turnyras bus po to – I'm in.
WH40K Dark Angels
------------------------------
Ratliker
Ok, Gobbitai, itikinai.

To Vaider:
Pasitarimas su tauta yra aisku gerai, bet galiausiai TO tenka, isklausius nuomoniu, paciam sprest del formato, pointu ir apribojimu.
Taigi laukiam naujo threado su data, reikalavimais armijom ir kvietimu registruotis
Edited Ratliker 2015-05-27 23:35
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Sauliusp
Ar yra pas ką nors galimybė paskolinti armiją žaidėjui, kuris norėtų susipažinti su žaidimu per turnyrą?
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
Ratliker
Galeciau paskolint Tyranidus ar Chaos marinu/daemonu mixa.
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Gobbitas
Tik klausimas, ar Unbound turnyras yra pati geriausia vieta susipažinimui su žaidimu
X-Wing – Galactic Empire.
Sauliusp
O kokia geresnė proga susipažinti su žaidimu? Mano praktikoje geriausias susipažinimas yra praktika sunkiausiomis sąlygomis.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
Gobbitas
Tada viskas OK
X-Wing – Galactic Empire.