Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Age of Sigmar
Luxis
Norėjau įkišti savo 2p, įsiloginau, bet Kronas jau spėjo viską pasakyti. Džiugu, kad žaisit tai, kas patinka. Tegyvuoja įvairove!
Sauliusp
Jeigu kalbėti apie gamintojo palaikymo perspektyvas tai šiame žanre kol kas labiausiai matomas KoW. Rekomenduoju, bandėme, tikrai neblogai, žaisti galima.
Skirmish formatai : WM/Hordes arba Saga.

Patinka Skirmišas ateitis - Infinity.

Patinka Kosmosas - X-Wing, Firestorm Armada.

Rinktis yra iš ko. Aš palaikau tiek Krono tiek ir Algio pozicijas, visgi patikti gali daug kas, bet jeigu norisi aktyvumo-skaiklingumo, teks dairytis į Popsą.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
Plaukai
Ačiū už rekomendacijas Aku, Marukui, Sauliusp. Esu suaugęs, kelis miniatiūrų žaidimus išbandęs žmogus, suvokiu alternatyvas ir manau, kad jūsų Infinity ir WM/H ir kiti dalykai yra kalti dėl to, kad šiuo metu išvis turime susiskaldžiusią bendruomenę. Jūs turite teisę į savo nuomonę ir pasirinkimą, dar jūs turite ten savo kažkokias skiltis, kuriuose galite skleisti savo erezijas ir bendrauti su bendraminčiais.

Čia renkasi žmonės aptarinėti Age of Sigamr todėl prašau nerašyti offtopic post'ų ir menkinti mano pasirinkto hobio. Galite tiesiog panaikinti šitas rubrikas forume, jei jums taip trukdo GW produkcija, bet kol tos rubrikos gyvos elgiatės tiesiog negražiai kolegų wargamer'ių atžvilgiu.

Taigi, aptariam Age of Sigmar turnyro/pažaidimo galimybes pagal šitas taisykles:


http://www.belloflostsouls.net/2015/07/age-of-sigmar-competitive-rules-doing-the-rounds.html
Edited Plaukai 2016-02-08 17:49
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
AKu
Na cia ne offtopicas o kalba apie AoS likima.
Nelabai suprantu pasakymo kad musu zaidimai yra kalti del susiskaldymo.
Ta prasme kad turim zaidimus kuriuos zaidziam, kurie yra zaidziami pasaulyje ir yra stipriai palaikomi gamintoju? Tai del to jie kalti kad mes juos zaidziam o ne AoS kurio gamintojas nepalaiko? Nesirupina bendruomenes norais, ir review, pastabomis?
Skamba kazkaip keistai is tiesu.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
TerTer

Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Plaukai
Taigi, aptariam Age of Sigmar turnyro/pažaidimo galimybes pagal šitas taisykles:


http://www.belloflostsouls.net/2015/07/age-of-sigmar-competitive-rules-doing-the-rounds.html

Manau būtų įdomu sumesti partiją 50 pts. Skavenai ieško opozicijos 02.18 d. Būtų tobula susirinkti 4 žmones, tuomet galėtumėm pažiūrėti kaip realiai veikia listas kovoje prieš įvairias armijas. Kadangi 50 pts yra nedaug, siūlau imti tik nudažytus modelius.

TL DR:

50 wound Age of Sigmar armija
02.18 Rikyje, 18:00
4 Žaidėjai
3 Kovos
1 kovos laiko limitas: 1 h 15 min
Kovos tipas: Deathmatch (kill or be killed)

Armija sudaroma pagal Bell of Lost Souls taisykles.
Už nudažytą armiją - karmos taškai ir gražios nuotraukos.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
TerTer
O AOS isvis like Skavenai? Nepanaikinti jie ten? Ar pervadinti?
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Plaukai
http://www.games-workshop.com/en-AU/Warhammer-Age-of-Sigmar-Rules

Visų armijų, scenery ir base rules.

Skavenai dabar yra viena iš dominuojančių rasių. Horned Rat tupi kaip vienas iš chaoso dievų. Plague Skavenai skaitosi prijaučiantys Nurgle.
Edited Plaukai 2016-02-09 00:31
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Gambler
Quote by Plaukai
Ačiū už rekomendacijas Aku, Marukui, Sauliusp. Esu suaugęs, kelis miniatiūrų žaidimus išbandęs žmogus, suvokiu alternatyvas ir manau, kad jūsų Infinity ir WM/H ir kiti dalykai yra kalti dėl to, kad šiuo metu išvis turime susiskaldžiusią bendruomenę.


Viena partija, viena nuomonė? Good old times, eh? Tuo, kad yra alternatyvų ir galimybių kiekvienam surasti jam patinkantį wargeimą yra nuostabu. Nesi pririštas prie Vienintėlio Teisingo. Bendruomenę suskaldo ne skirtingi žaidimai, o žmonių požiūris, kad jų žaidžiamas wargeimas yra tas Tikrasis ir Geriausias, o likusiųjų žmonių (net ir konstruktyvi) kritika yra verta vietos ant laužo. "Nekiškit nosies į mūsų skiltį" yra puiki to iliustracija.

Quote by Plaukai
Jūs turite teisę į savo nuomonę ir pasirinkimą, dar jūs turite ten savo kažkokias skiltis, kuriuose galite skleisti savo erezijas ir bendrauti su bendraminčiais.


Burn the heretic?
Edited Gambler 2016-02-09 06:09
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Sauliusp
Nieko čia naujo, toks požiūris irgi turi savo vietą. Tik vat kartais reikia susitaikyti, ne iš karto pavyksta. Man ilgai skaudėjo dėl WHFB, bet figūrėlių nedeginau, giliai į rūsi nenukišau, nieko nepardaviau, dar ir pasipildžiau kolekciją. Laukiu, kada KoW įgaus pagreitį pasaulyje, viskas ruošiama.
Dabar teliko pritraukti šviežio kraujo, o potencialiai jo pritekėti gali per popsą (X-Wing), juolab pats X-Wing yra vykęs projektas ir parodo wargeimingą iš gerosios pusės.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
Plaukai
Gambler, paskaityk prieš tai buvusius postus nesivelsiu aš į diskusijas, parašiau ta pačia gaida, kuria man buvo parašyta ir staiga jau apstu įsizeidusių.
Mano iniciatyva surinkti whfb žaidėjų buvo pasitikta priešiškai, stumiant ant sistemos ir vadinant ją zombiu. Trolindamas parašiau ta pačia nuotaika.

Parašiau norėdamas pažaisti ir išmėginti taisyklės, buvau užverstas komentarais apie sistemą ir kokia ji atgyvenus/mirus. Ačiū už visų nuomonės. Aš neturiu laiko ir resursų šokinėti per 5 sistema, pasiliksiu prie atgyvenusios, bet teikiančios malonumą. Pasirenku AoS ir Wh40k. Labai gerai, kad yra skirtingos sistemos, taip mums nereiks susitikti prie žaidimo stalo
Edited Plaukai 2016-02-09 12:55
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Kronas
Turėtų moderatoriai ir administratoriai įvesti tvarką, bet šitam forume, deja, jie dažniausiai ir būna didžiausi troliai ir fleimeriai.

Ir todėl pilna tokių, kurie ateina "padiskutuot" apie tas sistemas kurių nežaidė, nežaidžia ir nežais.
Ir bando įpiršt savo nuomonę apie alternatyvas.
Kažkodėl nemačiau, kad kad Infinity ar FoW sub-forume kas nors bandytų įtikinti, kad WHFB ar WH40K geriau.
Tad klausimas kas čia susireikšminę ir manantys, kad yra geriausi, teisingiausi ir protingiausi.


Edited Kronas 2016-02-09 13:24
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Plaukai
Kronai, +1. Visiškai taip pat jaučiuosi. Paskelbiau, kad noriu pirkti Eldarus ir gavau pasiūlymą pirkti Infinity reiks bandyt MTG forume pastumdyt Android Netrunner, nes žaidžia nesąmonę kažkokią komercinę...

Anyway, matyt reik pakurti atskirą post'ą mano turnyrinei idėjai.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Batma
Tiesą sakant nesupratau kodėl čia Kronas užstūmė and administratorių.. nei aš kažką blogo sakiau, nei mane jaudina ką kiti žaidžia. Jei jaudintų, eičiau pas XWingininkus ir sakyčiau kokį lol geimą jie žaidžia, kuris nupyzdino taisykles iš wings of war žaidimo ir dar settingas pačioje blogiausioje muilo operoje, kuri tik buvo išleista (net santa barbara geresni plot line turi). Bet man px, todėl žaiskit ką norit.

Komentarai apie WHFB buvo supostinti iš Maruko, AKu ir Sauliaus.. tai nepasakyčiau kad jie atitinka apibūdinimą "kurie ateina "padiskutuot" apie tas sistemas kurių nežaidė, nežaidžia ir nežais."
Edited Batma 2016-02-09 14:25
Marukas
Jap... galiu diskutuoti, turiu 3 AOS armijas kaip ir Saulius ar Aku.. o kur dar diskutuoti spie aos jei ne aos temoje?
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Sauliusp
Aš 5...
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
Plaukai
Diskutuokit, tik kad jūs įrodinėjat, kad AoS nereikalingas. Jei nusipirksiu kitos sistemos miniatiūrų gausiu teisę jūsų subforumuose heitint ir atkalbėti žmones žaisti? Rašot su tikslu pašiepti ir sumenkinti, iškeldami savo pasirinkimą visais kanalais. Tema buvo sukurta patyrinėti AoS, pažaisti, pasidalinti įspūdžiais. O jūs, kaip Kronas pastebėjo, nežaisdami ir neplanuodami žaist AoS, primenat ŠIOJE temoje apie KoW, FoW, Malifaux, Infinity, 40k, WM/H. Aišku diskutuokit apie AoS, dalinkitės battle raportais, diskutuokit apie naujus modelius ir naujas taisykles, tik kad to nedarot. Kronas atkreipė dėmesį ne į diskusijas, o į fleiminimą ir heitinimą.
Edited Plaukai 2016-02-09 16:40
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
AKu
Nikes neraso su tikslu pasiepti ir pamenkiti.
Visi raso su tikslu kad sustiprinti argamingo visuomene. Nes WHFB yra mires reikalas, dauguma forumu ta raso, matosi iszaideju skaiciaus drastisko mazejimo, matosi is youtube video kai zmogus isnesa savo kolekcija ir ja sudegina.
Kiek mes domimes ir kiek mes zinom apie AoS tai tikrai mum geriau zinoti.
BTW Pasirinkimas yra ne musu o LT wagamingo bendruomenes, kuri nusprende ka zaidzia siuo metu.

reiks bandyt MTG forume pastumdyt Android Netrunner, nes žaidžia nesąmonę kažkokią komercinę...


Gali taip daryt bet matai problema yra ta kad ta zaidima zaidzia dafiga zmoniu ir ta sistema nera merdinti. o visi zaidimai be isimties yra komerciniai, GW tikrai ne paskutiniai eileja del sito.
Biski reiktu nuleist gaza ir praplest akis ir pamatyt kokia situacija yra istikruju.
Tiesiog labai paprastai pasiziuret i suzaistu zaidimu Statistika, nors tai ir nera 100% teisinga, bet bendra vaizda galima susidaryti.
Ir dabar ne mes bandom bendruomene skaldyt su kitais zaidimas o tiesa jeigu jau cia taip nuriedejo tema iki piktu komentaru tai jus pone bandote skaidyti bendruomene. Nes dabar yra zaidziami zaidimai yra daug nauju neisbandytu zaidimu o tu siulai kaip alternatyva zaidima kurio praktiskai nieks nezaidzia, kuria pasaulis jau pasmerke kaip zlungancia.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA