Thread view
WarGames » Wargames - skirmish ir kita » Kiti
Games workshop produkcija Vilniuje
Angelz
Sveiki,

Vilniuje pradesime prekiauti Games workshop produkcija - Warhammer 40K, Warhammer: Age of Sigmar bei Citadele prekemis.

Ta proga, sestadieni nuo 12 iki 14 val. visi norintys gali ateiti i Juara parduotuvele, esancia Konstitucijos pr. 12/4 iejimas, Vilnius paziureti kas tai per sistema, paziureti kaip atrodo figureles, kokie yra dazai ir kt. Taip pat ta proga nuolaidos Warhammer ir Citadele produkcijai nuo 10 iki 20 proc.
Kvieciame ateiti apsiziureti
Sia savaite prekes sukelsime ir i puslapi www.stalozaidimai.eu.
Taip pat galima uzsakyti visa GW produkcija.
Batma
O kuris čia tas 4-as įėjimas? Ieškoti iš VCUP pusės?
Edited Batma 2016-05-05 10:00
Sauliusp
Keistas sutapimas, ką tik Klaipėdoje atsidarė GW produkcijos kanalas, neužilgo ir Vilniuje. Gal ateina laikas aktyvesnio WH40k vystimosi?
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
Gobbitas
Džiugu, kad daugėja judesio, bet aš nuoširdžiai abejoju, ar tokioje mikroskopinėje Lietuvos rinkoje yra vietos dviems GW produkcijos platintojams :/
X-Wing – Galactic Empire.
Angelz
Quote by Batma
O kuris čia tas 4-as įėjimas? Ieškoti iš VCUP pusės?

Taip, 4 iejimas nuo CUPo puses, antras aukstas, ant duru uzrasyta Juara ir Stalozaidimai.eu Jei planuojate ateiti ir nerasite, skambinkite 861291215 ir pasitiksiu
Angelz
Quote by Gobbitas
Džiugu, kad daugėja judesio, bet aš nuoširdžiai abejoju, ar tokioje mikroskopinėje Lietuvos rinkoje yra vietos dviems GW produkcijos platintojams :/

Man tai nauja sritis, stalo zaidimais prekiauju jau virs 5 metu
Manau visi tilpsime. Mano ideja populiarinti si zaidima Lietuvoje. Kai viska susideliosime, yra planas ir padaryti mini turnyreli. Prizai jau paruosti :))
blackfishas
dziugu. kuo daugiau vendoriu, tuo labiau islosia pirkejas.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Craghack
Tikra tiesa. Tas "20%" skaiciukas jau tikrai lieps apsilankyt
Edited Craghack 2016-05-05 17:24
Angelz
Games workshop produkcijos kainos ir turimi stocke zaidimai jau sudeti http://stalozaidimai.eu/stalo-zaidimu-parduotuve, filtruokite Warhammer Age of sigmar, Warhammer 40 000, dazai ir kiti aksesuarai. Figureliu kainos 20 proc. mazesnes nei Games workshop puslapyje.

Jei domina uzsakyti prekes - rasykite i uzsakymai@stalozaidimai.eu. Pristatymas nuo 1 sav iki 2 sav, atsiskaityti atsiimant prekes. Galima uzsakyti visa kas yra Games workshop puslapyje.
Edited Angelz 2016-05-31 18:54