Thread view
WarGames » Appendix » Offtopic
Infliacija - GW kelia kainas
null
Šią žinutę užtikau Games Workshop svetainėje, ir ji man sugadino nuotaiką visai dienai - GW praneša, kad kels metalinių figūrėlių kainas:

http://uk.games-workshop.com/features/price-changes/price-changes.htm

As everyone knows costs are going up all over the world, and just like everyone else we are seeing increases in the price of oil, metal, printed materials and transport. Up until now we've absorbed these increases, but the recent and dramatic doubling in the price of tin is simply something we are unable to ignore and therefore some of our prices will be going up too.

As from 29th September 2008 we will therefore be increasing the price of all metal models as well as a selection of other items including most of our books and some accessories including paint.

The good news is that we do not intend to raise the price of our plastic kits at this time which means Games Workshop's plastic range remains excellent value for money for all hobbyists. This has also encouraged us to accelerate our plans for expanding our plastic kit range even more quickly so keep a look out for new projects in the future.


Įdomu, kiek tai paveiks kainas mūsuose irgi mūsų žaidėjus ?

Liūdintis,
null
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
lostangel
paveiks....:(
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Kronas
Na GW pastaruoju metu labai daug ką perleidžia plastic kit'ais, o ir mūsų žaidėjai juos mieliau perka, nes tipo ten būna daug papildomų š...
Tad nemanau, kad labai mūsuose tai pasijaus.
O vat žaidėjams, kurie supirkinėja klasikines ir kolekcines miniatiūras (kurios yra visos metalinės) tai yra baisi žinia... :/
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Necrontyr
Na kadangi man pačiam labiau patinka plastikas ir ne dėl to, kad ten daugiau papildomo š..., bet pagrinde dėl to, kad su juo lengviau dirbt, modeliai būna labiau "išrinkti" :), tai labai nenusiminiau. Ir mano pirkimo intensyvumo šis kainų pakėlimas nesumažins. Jaučiu ir visame pasaulyje pirkėjų tikrai nesumažės. Gerai, kad nors šį sykį GW oficialiai paskelbė priežastis, nes kiek pamenu, kai kėlė troops, core rinkinių kainas, tai kažkios info taip ir nebuvo, tik pranešė, kad kyla ir viskas.
Edited Necrontyr 2008-09-01 13:04
magyar
Sitas reiskinys nieko nestebina ir yra susijes su zenkliai isaugusiomis zaliavu, transporto ir darbo jegos kainomis.
Be to GW pranesime, rasoma jog jie "kolkas nepakels plastiko kainu", taigi tai manau byloja kad ir plastiko brangimas yra nesivengiamas. Tai tik laiko klausimas. Kaip ir daugeliui gamintoju. Rackhamas pereidamas prie PPP figureliu, avansu jas padare kiek brangesnes, kad artimiausiu metu nebutu kainu suolio.

Kiti pavyzdziai:
Rackhamas jau paskelbe jog netrukus brangins savo metaliniu figureliu linija "Rackham Legends".
Corvus Belli dar pavasari 7% pakele metaliniu INFINITY figureliu kaina.
Iron Wind Metals paskelbe apie ugtelsiancias metaliniu figureliu kainas.
JR Miniatures - JAV terrain gamintojas pranese apie didesiancias kainas.
Warlord Games, naujai ikurta kompanija, paskelbe apie kilsiancias metaliniu figureliu kainas (itariu kad Warlord Games tai GW kapitalas).
Privateer Press kels kainas ir spres apie galimybe pradeti gaminti plastikines figureles.
Ir t.t.


Murgatangutz
Jei kaina kils nedaugiau negu 1/10 tai nieko tokio bet jei dougiau tai jau nekas

Darius
gerai kad dazais esu apsirupines reikia tik reikiamus man metainius modelius nusipirkt ir army booka
Kronas
Na va, sulaukėm
Nuo birželio 1d. GW didina tiek metalo, tiek plastiko kainas...
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
spyglius
Koks šį kart pretekstas? Naftos kainų brangimas?
magyar
Naturalu. GW gi nekele kainu plastikams, tada kai visi kiti gamintojai visai nesenai kele kainas. Dabar atsitiko tai kas turejo atsitikti.


374
Natūralu, pardavimai krenta. kadangi produkcija ne maistas ir ne lcd televizoriai pirmiausiai nustojo pirkti tie kurie pirko patys nežino kodėl. Pasikeitus laisvų pinigų rinkoje kiekiui vargu ar pavyks juos susigrąžinti net ir paskelbus akcijas atrakcijas. Išeitis bandyti išsilaikyti ant likusios "Priklausomų" pirkėjų dalies, nes tikėtina, kad jie pirks net ir pabrangusią produkciją. Įvertinus sumažėjusias žaliavų ir darbo jėgos kainas bei padidėjusią galutinę prekių kainą, galima visai neblogai pratempti sumažėjusius pardavimus. Abejoju ar užsilenks tie automobilių gamintojai, kurie pagamina 3-5 išskirtinius automobilius per metus, tiesiog dabar tiems kas juos įperka reiks laukti eilėje ne 5, o kokius 2 metus
البوراك المجد
Grahg the Elfmuncher
Iš Warseer
Just to let you know re the pricing thread.

I have been told by GW trade that pricing changes are UK focussed to even out the EUR and GBP pricing anomolies.
Kronas
Na, žaidėjai tiek UK ties US yra pakraupę, kiek GW pakėlė kainas.
Pasirodžius naujam "Advanced order" - plastikinėms Imperijos miniatiūroms, kainos padvigubėjo.
Dabar 10 plastikinių pėstininkų modelių - 25 svarai.
Palyginimui: KOL KAS 10 plastikinių pėstininkų modelių - 12 svarų, 10 metalinių pėstininkų modelių - 24 svarai.
Na, jei būtų pakelta 10-15%, tai dar nieko, bet 100%?..
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Murgatangutz
Kronas parašė:
Na, žaidėjai tiek UK ties US yra pakraupę, kiek GW pakėlė kainas.
Pasirodžius naujam "Advanced order" - plastikinėms Imperijos miniatiūroms, kainos padvigubėjo.
Dabar 10 plastikinių pėstininkų modelių - 25 svarai.
Palyginimui: KOL KAS 10 plastikinių pėstininkų modelių - 12 svarų, 10 metalinių pėstininkų modelių - 24 svarai.
Na, jei būtų pakelta 10-15%, tai dar nieko, bet 100%?..


O_O lb tikiuos kad cia nevykes pokstas,nesinori man tiket

magyar
Na, greiciausiai tai yra susije su nauju pakavimo budu ir pradedant nuo WH Empire regiment boxed setai bus komplektuojami naujoviskai ir juose bus visi butini kit'ai zaidejams kad reikalui esant susikomplektuoti ir apginkluoti buri neperkant papildomu blisteriu. Tai matyt i ta nauja kaina ieina visi bits'ai.
Rytoj furor.lt turetu buti paskelbta naujiena sia tema.


Kronas
Na, nežinau, parodykit man ko jau ten tokio yra pridėta Empire Greatswords dėžutėje, kad ji dvigubai brangesnė už Dwarf Miners dėžutę.
Realiai gi susiklijuoji 10 unito modelių ir lieka krūva plastikinio š...
Jau iš 2 minerių boxų (po 10 modelių) liko tiek plastiko atliekų, kad galima dar 20 neblogų unit fillerių pasidaryt.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
magyar
Na zinoma, neprideta, bet jiems reikia kazkaip kompensuoti ta income'a kuri gautu parduodami figureles blisteriais.


374
taigi jau rasiau :), nauja prekybos politika. jei 10pestininku svikaina (ne gamybos, o bendra), tarkime, 5 svarai (skaicius is palubinsko) tai pardavus uz 10svaru lieka5 opardavus uz 20 -15. jei jonas isviso neperka, nes nebeturi pinigu, petras su jurgiu is principo tai mums tas neidomu. nes antanas gal nupirks koki viena junita vietoj planuotu 3 o mykolas pirks tiek kiek planavo nors ir sukandes dantis ir keikdamas kraugerius is GW. Sumoje ivertine jono, petro ir jurgio neisvengiama atkritima (kurio beje itakoti niekaip neina) kritusius antano pirkimus su ta pacia pasilikusia bendra pelno marza ir isaugusi pelna is mykolo galima normaliai gyventi. Seiliones apie svaro kursa yra marketingine migla, kazkuo gi reikia pasiteisinti. anksciau buvo metalo kainos. Cia kaip su benzino kainomis svyruojant naftos kainoms, kai nafta pinga kainos nesileidzia nes reikia isparduoti brangiau pasigamintus degalus, kai nafta brangsta niekas nesivargina palaikyti kainu, kol baigsis pigiau pasigaminti degalai
البوراك المجد
uruk-hai
Kol kas tiksliu kaina dar nagavau. (Kas pakankama keista) Tik zinau kad nevisur kaina pakils. Bandysiu siandien kas nors daugiau suzinoti.
magyar
Susijusi naujiena:

http://www.furor.lt/lt/index/visos_naujienos/?id=58