Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
Tanksgiving Weekend (sic!)
vytzka
GW US lapkricio 29 organizuoja tanku musiu scenarijus visoje salyje atminti savo Thanksgiving sventei (http://belloflostsouls.blogspot.com/2008/11/event-tanksgiving-armor-clash-nov-29_17.html)

Man tai pasirode pakankamai idomi ideja. Siulau pasinaudoti ja ir suzaisti toki kiek labiau focused negu normaliai Apocalypse scenariju. Istoriniu jo pagrindu pasirinkau Tallarn planeta (taip, ta pacia is kurios kilo Tallarn Desert Raiders), kurioje per Horus Heresy ivyko didziausias tanku musis istorijoje.

Background: http://www.inisfail.com/archives/tallarn.html

Kas gali dalyvauti - zaidejai su Space Marines, Imperial Guard, Inquisition arba Chaos Space Marine armijomis - leidziami unitai yra tokie kurie turi armor value ir nera dedicated transportai (tanku musyje visokiems wimpy Rhinos yra ne vieta :D). Walkeriai dalyvauti gali. Musis vyktu Chaos vs Loyalists, itariu kad lojalistu bus gerokai daugiau todel kai kam teks pereiti pas chaosa. Superheavies leidziama ir labai noreciau kad dalyvautu tas zmogus su Baneblade Modeliai WYSIWYG.

DATA Gruodzio 13, sestadienis.

Del reikalavimu manau turetu buti salyginai greitas musis todel jeigu siaip tingejote dalyvauti Apocalypse renginiuose dabar pats laikas.

Ka si ideja domina, parasykite kokius tinkamus modelius turite, kiek jie mazdaug kainuoja taskais ir ar labai norite atstovauti kazkuria puse Kas turite papildomu ideju ir norite prisideti prie organizavimo irgi labai laukiu.

Mano armija - Space Marines.

3 Vindicators, 1 Land Raider, 5 Dreadnoughts, 1 Predator Annihilator, 1 Land Speeder. Tasku turbut apie 1500, reikes suskaiciuoti tiksliai namie.

Dar tiesa Egzorcistas ir Penitent Engine

Faction - Loyalists (butinai).
Edited vytzka 2008-12-03 14:15
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Ar nebus problemos su vieta zaidimui, ivertinus kad lapkricio 29 d. vyks stalo zaidimu muge?
vytzka
Dammit, rimtai?

Awww.

edit: kalbejau su Rudolfu, sake gal kazka pavyks sugalvoti.

edit^2: data keiciama i gruodzio sesta, savaite veliau.
Edited vytzka 2008-11-18 15:51
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Necrontyr
Šiaip tikrai visai įdomi idėja, pasirašyčiau, nors mano indėlis ir nebūtų toks didelis.
vytzka
Tai gerai, rasyk ka turi.

Zmones, net jeigu ir viena-du tinkamus tankus turite, vis tiek butu saunu jeigu dalyvautumete.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
Pridek Chaos Spiky Cannons (I'm in!!!)
uruk-hai
Mano Chaos Landraideris ir Defileris irgi bus pasiruoses
Necrontyr
Aš, kaip žinia, turiu vieną vindicator, vieną whirlwind, tris land speeder bei viena dreadnought.
vytzka
Nu pagaliau ledai pajudejo

Kaip ten su Roku ir jo teciu ir Baneblade reikalai?

Dani, kas pas tave konkreciai yra?
Edited vytzka 2008-11-27 10:58
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
uruk-hai
A, dar pamirsau kad galiu po Dreadnoughts pasiulyti.;)
danis2005
Land Raider
Defiler
Vindicator
Dreadnougt
Evil chaos armour is ready
vytzka
Ar yra koks nors Defileriu datasheetas? Jeigu taip labai patariu is kur nors istraukti dar viena (O jeigu nera reiks pasidaryti patiems.)

Land raideriu jeigu daugiau nebus as savo perleidziu Chaosui kad galetu pasidaryti Armored Spearhead.

Lojalistai turi pakankamai Vindicators kad iseitu Line Breaker Squadron.

Del Dreadnought ir Land Speeder formaciju reiks paziureti.

Butu gerai is kur nors paimti bent viena dar Whirlwind, tada iseitu Suppression Force.
Edited vytzka 2008-11-27 15:25
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
vytzka
Eventas nusikelia i kita sestadieni, gruodzio 13, kad Baneblade galetu dalyvauti.

Per ta laika visi turi dar viena proga paskelbti apie savo dalyvavima.

Hint hint.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Necrontyr
Deja, turiu pranešti, kad negalėsiu prisidėti prie blogiukų motorizuotų pajėgų naikinimo :(.