Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
Apocalypse
Sairus


http://belloflostsouls.blogspot.com/2007/07/chicago-gt-update-1.html
http://img.photobucket.com/albums/v717/blackcell8/brass2Bscorpion2B2.jpg
danis2005
O TAIP!Skaiciau White Dwarfe apie sita dalyka, laukiu nesulaukiu kol tai pasirodys
Kewliukas
nu siaip idomu bus kaip 3000ps leman rus'u armija veikia arba 3000pts terminatoriu
Beggining Of The End
Kewliukas
Na va teko sudalyvaut Games Day ir Apocalypse pristatyme. Na armiju dydziai ispudingi didziausia armija 21000 vs 21000 na tai atrodo mazdaug 7mX4m atitverta zona kur simtai figureliu, tanku ir ... bando isgyventi.
Games Day(kaina ~125Lt): Durys atsidaro 10h bet jau nuo 8 buriuojasi zaideju buriai norintys patekti pirmi i prekybos sale, kur galima pirmiems isigyti BameBlade tanku arba prie Forge World stendu.
Eilute susidaro pie 0.5km (ziuret nuotraukas)bet palyginus labai greit suleidzia.
Vidui yra trys sales: 1 prekyba, make and take kur galima susikonstruoti koki nors pastata ar misko dali ar koki nors viena is unitu nemokamai ir pasiimti ji. 2 sale, games FW, 40K, LOR(nuotrauka). sioje saleje vyksta visi zaidimai praktiskai yra apie 80-100 salu is ivairiu GW parduotuviu ir zaideju klubu kurie daro demo zaidimus. Prieini prie bet kurio stalo paprasai prisijungti ir gauni koki nors junita pvz terminatorius arba 2 Lemanus, kartais reikia palaukti ir biski pasistumdyt. Na paskui viskas vyksta ejimais tik jei stalas 8000point VS 8000 tai biski tenka palaukti kol priesinkai paeis.
3 sale Golden Demon konkursas, na ten jau meno galerija. Jei galvojat kad nuspalvint figureles yra sudetinga tai ten stebuklai :). man teko tik prabegom paziureti. nors turetu buti nuotrauos inete. as kelias prikabinsiu.
Beggining Of The End
Kewliukas
nepasiteikia man tos foto, o as neturiu perdaug laiko jas mazinti ir karpyti, jei kas nori galiu atsius emailu nes jos ten po 600KB o galima tik 280 nebent kas nors gali jas sumaznint ir prideti i sita tema.
Beggining Of The End
danis2005
JEGA!Nu tu dabar laimingas jau , as ir noreciau pamatyti 21000 vs. 21000 kova, gaila to nemacaiu, zdz ten turejo buti tikrai jega
Kewliukas
nu siaip jo daug modeliu karas vopsim, nors tie titanai (turiu keleta foto) po 2-3K tasku.
Beggining Of The End
Saulius
Duok linka kur tos foto ir mes paziuresim. Arba i pasta imesk, mano: spozela@hotmail.com
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Kewliukas
niusiunciau nuotraukas, linko neturiu
Beggining Of The End
vytzka
Paskelbti keli datasheetai online:

http://us.games-workshop.com/games/40k/apocalypse/gaming/datasheets/default.htm
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
Ir tai yra...CHAOSAS!!!I'm am so lucky
vytzka
Dar nauju datasheetu, tame tarpe Plague of Zombies ir Terminator Titanhammer Squads.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Grahg the Elfmuncher
Kur tie nauji datasheeta'ai? Nes aš niekur nerandu...
Edited Grahg the Elfmuncher 2007-10-19 10:56
vytzka
Dammit... buvo paskelbti vakar nakti, is ryto dar buvo o dabar jau nebe :o

Tarkime kad greitai atsiras vel.

Kas ten buvo (viskas IIRC):

Space Marines:
*Predator Assassin squadron - 3+ Predatoriai
*Terminator Titanhammer Squads - 1+ Terminator Captain, 2+ squadai terminatoriu su TH/SS (vienas gali tureti heavy weapona), viena figurele turi Vortex Grenade

Chaos:
Plague of Zombies - Typhus arba herojus su Mark of Nurgle ir 2+ squadai po 10-30 Plague Zombiu (naujas unitas, 5 taskai uz viena, Feel no pain, Toughness 2, taip, 2, poisoned attacks)
Maelstrom of Gore (ar pan) - Khorne lordas ir 2+ unitai Berzerkeriu
[Kazkas] - Terminator lordas, 2+ terminatoriu squadai, deep strike, Scheduled Bombardment (ant to paties tasko visos trys atakos), Precision Strike

Eldar:
Court of the Young King - Avataras ir (kiek supratau) is esmes po viena unita visokiu troopsu kokius tik Eldarai turi :o
Dar kazkas Eldaru ko neatsimenu
Edited vytzka 2007-10-19 11:25
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas