Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
Lietuvos Warhammer 40.000 cempionatas
Zestianssik
vytzka parašė:
As nepriestarauju jeigu bus ir daugiau tasku. Apribojimu irgi nereikalauju si karta (nes armijai su kuria noriu zaisti jie nelabai pades )


Ar turi omeny, tavo priesininkams nepades?
vytzka
Priesininkai siu atveju mane maziau domina. Tiesiog planuoju uzbaigti armija su kuria daugmaz noriu ir dalyvauti, o jeigu to daryti negalesiu matyt teks si rengini praleisti.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Drakar
vytzka parašė:
Priesininkai siu atveju mane maziau domina. Tiesiog planuoju uzbaigti armija su kuria daugmaz noriu ir dalyvauti, o jeigu to daryti negalesiu matyt teks si rengini praleisti.


tai jau pasipasakok iki galo kad pradejai
o tai mirsim is smalsumo
"To the darkness I bring fire. To the ignorant I bring faith. Those who welcome these gifts may live, but I will visit naught but death and eternal damnation on those who refuse them."
[center]http://i25.photobucket.com/albums/c90/LoadBunn
uruk-hai
Pats galvojau apie 1500 tsk. Proxi naudojimo negalima. Galima naudoti spec charakteriu. Taskus uz dazyma maziau negu anksciau ir tik jeigu pats nudazei. WYSIWYG nebutina.
3 turus, Sveicariska sistema. Po triju turu bus pusfinala, finalas. (Zaidziama arba sekanti diena arba kita ketvirtadieni. (Priklauso nuo is kur zaideju)

Registracija prasides kita penktadieni 12.00 val. Kas pirmiausia registruos tas gali dalyvauti. Dalyviu mokestis 10 lt. Reikia moketi dvieju savaiciu begyje po registravimo. (isskyrius is kitu miestu)
Kas registraves ir be priezastiu arba be kontakto nepasirodys turi kita karta praleisti turnyra

Prasom jusu komentarus;)
vytzka
Drakar parašė:
tai jau pasipasakok iki galo kad pradejai
o tai mirsim is smalsumo


"counts as" Deathwing su Imperial Fists terminatoriais ir supportu (Lysander uz Belial). Nieko ten ypatingo nera, man tiesiog terminatoriai patinka ir turejau ju dx ;).

Rudolfai - siaip viskas ok, tik jeigu zmogus susimoka ir neateina tai nematau prasmes uz tai ji bausti, dar geriau visiems O kodel uz dazyma maziau tasku? Reiktu skatint graziai nudazytas armijas (ir tai sakau kaip zmogus kuris tikrai savo nespes visko baigti iki turnyro).
Edited vytzka 2009-09-17 19:13
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Drakar
gal verta apsvarstyti atskira priza uz geriausia dazyma (ar prizini fonda). dazymas hobio dalis ir reikia ji remti. armiju paroda pries turnyra ir dalyviu balsavimas butu maloni papildoma atrakcija.

jei sveicariska sistema bus padaryta teisinga tai nugaletojas bus aiskus ir pagal taskus, galima apsieiti be finalo

ivedus apribojima kad ne daugiau 2 vienodu elitu/fastu/heavy apribotume visiskai nedraugiskus ir neidomius listus (aka 6 dredai)

ir gal vistik 1.8k ?
"To the darkness I bring fire. To the ignorant I bring faith. Those who welcome these gifts may live, but I will visit naught but death and eternal damnation on those who refuse them."
[center]http://i25.photobucket.com/albums/c90/LoadBunn
XXIcentury
jei lapkričio 14, tai osom.

Bus laiko ir ką nors nusipirkt ir nudažyt

Taigi, for the emperor.

______
me pasisako už dažymo ir turnyro atskyrimą (pvz vistiek visi neša po 10 lt bet dalis to keliauja dažymui), arba taškų už dažymą mažininimą, nors tiesą sakant pristaikysiu bet kokiu atveju. (arba paimsiu visus savo udažytus necrons muowhaha.)
Necrontyr
Na, kadangi aš galiu surinkt ir 2k taškų armiją, tai man labai jau didelio skirtumo nėra. Tik vat 2k mūšiai truktų tikrai ilgiau, o laiko gana dažnai ir už 1,5k pritrūksta, tai manyčiau 1,5k būtų tinkamesnis variantas.
O taškus už dažyma ištikrųjų būtų galima skirti trims gražiausių armijų savininkams, o ne kiekvienam.
Zestianssik
lapkricio 14 tai kaip suprantu savaite po Rigos turnyro
Jei padarysim 1800 pts cia irgi, tai bus tesiog kartojimas, tik mazesniu masteliu. Vistiek per savaite naujo turnyrinio listo neparuosi.
Tai 1500 yra ok.

Dazymo vertinimui irgi reik sistemos. Siaip prizas uz graziausia modeli/armija yra visai nebloga ideja. Galima tesiog prabalsuot ant lapeliu(kaip ir su maloniausiu priesu)


As pries ribojimus.

Beto, sutikt 6 dredus ant musio lauko butu visai idomu
Idomu kaip zaidejas sugebes palaikyt armijos efektyvuma isleidus tiek tasku dredams
Necrontyr
Taip, tiesa, apribojimu galim atsisakyt, tegul čempionatai būna žiaurūs ir negailestingi. Bet kuriuo atveju, ketinu pasilinksminti :).
Zestianssik
Necrontyr parašė:
tegul čempionatai būna žiaurūs ir negailestingi.

+1
vytzka
Meh, it's a game about war, not war about a game (Rick Priestly, IIRC).
Edited vytzka 2009-09-18 16:16
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
Vistiek noriu daugiau nei 1500 taškų xD. Nagi, žmonės, padarom 1800, juk daugiau pasirinkimo bus, gal net įdomiau
vytzka
As is principo 1800 pts nepriestarauju, jeigu uzteks zaideju kurie tures tokias armijas be proxiu.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
uruk-hai
vytzka parašė:
[Rudolfai - siaip viskas ok, tik jeigu zmogus susimoka ir neateina tai nematau prasmes uz tai ji bausti, dar geriau visiems O kodel uz dazyma maziau tasku? Reiktu skatint graziai nudazytas armijas (ir tai sakau kaip zmogus kuris tikrai savo nespes visko baigti iki turnyro).


10 litu yra daugiau simboline mokestis. Daug svarbiau kad visiems butu smagu. Nieko netaip erzina jeigu zmones paskutine minute neatvazuoja ir neinformuoja arba ieska pakaita. (Nors yra daug norinciu pazaisti) Del to ir noriu siek tiek grieztinti taisykles ir dalyviu atsakomybe ne tik sau bet ir kitiems zaidejams ir organizatoriams.
Kewliukas
tai kada galima registruotis ir $ duoti?
Beggining Of The End
uruk-hai
Registacija jau prasidejo. (ziur prie D6) Nemaziai zmoniu jau registravosi ir yra tik 16 vietu, reikia skubeti.;)
Zestianssik
Registruoju
Konstantin - Tyranids
Vladimir - Tyranids
Eduard - Tau
Eretik
Igor - ORK
Kewliukas
na tai kokia situacija, ar yra vietu dar ir ar 14d. bus.
Beggining Of The End