Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
Primarchai mūšio lauke
XXIcentury
Šiaip googlinau internete, radau, kad vis forumuose išlenda žmonės kurie bando sukurt jiems taisykles.
Kaip kolkas matau kažkokių oficialių nėra. (jeigu kas rasit, praneškit)

Akį patraukė kolkas dar ne iki galo perskaitytas dalykas apie kažkokį turnyrą, gale turintis krūva primarchų ir šiaip kapitonų iš horus heresy serijos ir kitų šaltinių.

Šitam faile guli berods net pritaikyti penktam editionui primarchai, tik neatsimenu ar doktrinos likusios paskutiniam IG kodekse, o jas mini pačiam gale.

Esmė, kaip manot ar įmanoma išvis primarchus kokiam mūšyje lietuvoj panaudot?
Akivaizdu, kad modelius gaut arba labai sunku arba niekas jų neturi, bet bent aš kažkada norėčiau išmėgint.

Kadangi jų kainos ~500pt, tai mažuose mūšiuose nebent toks prieš tokį, o apokalipsėse...

Gal kad proxy apocalipse of doom? Arba apokalipsė, kur vienas side - proxy primarchai ir kažkiek space marines o kitas - visų kitų playerių turimas stuff?

Įdomi nuomonė ir idėjos. Organizuot aš siaip tingiu, bet jei bus norinčių tokiom aferom, mane įmanoma perkalbėt
Batma
Hmm... kazkuriam WD lyg ir buvo isspausdintos Angron taisykles (man atrodo jis ten turejo niolika bloodthirsteriu pshoneje)
Arba gal galima ka nors is BoLS Badab wars isleisto pdf'o panaudoti

Edit: 344 White Dwarf numeris
Edited Batma 2009-09-15 17:08