Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
Warhammer 40.000 2 vs 2 turnyras registracija
Nomad
Aš vėl Lietuvoj ir tuoj būsiu vėl Vilniuj, bet gerokai atitrūkęs nuo warhammerio Jei spėsiu apsideitint armiją pagal naują IG kodeksą, turbūt dalyvausiu. Nežinau dar ar įkalbinsiu brolį, gali būt, kad neturėsiu poros
Edited Nomad 2009-09-26 10:08
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
uruk-hai
Nomad parašė:
Aš vėl Lietuvoj ir tuoj būsiu vėl Vilniuj, bet gerokai atitrūkęs nuo warhammerio Jei spėsiu apsideitint armiją pagal naują IG kodeksą, turbūt dalyvausiu. Nežinau dar ar įkalbinsiu brolį, gali būt, kad neturėsiu poros


Malonu girdeti kad vel Lietuvoje. Manau kad ne bus sunku rasti poros. Jeigu bus problema, as pats busiu atsarginis zaidejas.
Drago
turiu klausima del wysiwygo ar galima naudoti railsuitus Tau imperijai kaip battlesuitus, nes pats modelis toks pat bet ginklai tik skiriasi?
Drakar
XXIcentury parašė:
vytzka parašė:
Spec charai kaip suprantu savo spec taisykliu netaiko sajungininkams net jeigu tai butu legalu (SM Chapter Tactics arba biker Troops)? Ir armijos skaitosi po 1000 tasku atzvilgiu taisykliu kurioms tai yra aktualu? (Nidzilla).

Rudolfas siaip sakė, kad kitų apribojimų be atsinešamų dalykų apribojimu nėr, tai manau kad priklauso nuo wordingo. Jei all allied space marines, tai veikia, jei all space marines, tai irgi. (yra net faq GW vienam parašyta klad nebent parašyta kad veikia "frend of foe" kitu atveju ability veikia visiem modeliam kurie tenkina formuluote tam pačiam side)


kad isvengtume visokiu nesusipratimu kaip terminatoriai su fortune ir t.t.
visos friendli abilkos veikia tik savo armijai (bent jau taip buvo iki siol).
"To the darkness I bring fire. To the ignorant I bring faith. Those who welcome these gifts may live, but I will visit naught but death and eternal damnation on those who refuse them."
[center]http://i25.photobucket.com/albums/c90/LoadBunn
Darkwind
XXIcentury parašė:

Rudolfas siaip sakė, kad kitų apribojimų be atsinešamų dalykų apribojimu nėr, tai manau kad priklauso nuo wordingo. Jei all allied space marines, tai veikia, jei all space marines, tai irgi. (yra net faq GW vienam parašyta klad nebent parašyta kad veikia "frend of foe" kitu atveju ability veikia visiem modeliam kurie tenkina formuluote tam pačiam side)

Bijau kad tu neteisus. Abiliciai veikia tik tam paciam zaidejau NEBENT poweris pasako kad veikia ir "friendly models"(ne allied. allied tai yra tie modeliai kuriuos zaidejas pasiima is kitu kodeksu bet jie vie tiek priklauso jam paciam). Vienintelis modelis kuris turi ir visada turejo tokia taisykle yra Logan Grimnnar(naujame kodekse tas abilitis vadinasi "living legend").

vytzka parašė:
Ei, ei, Space Wolves senam kodekse jop, buvo kažkas tokio.
Naujam, tiesiog į Viena HQ slot telpa du choice, so?

Parasyta 1 HQ reiskia vienas HQ, taskas. Reiskia ne vienas hq slotas. Lygiai taip pat kaip su BT kurie gali imti emperor champion ir jis gali neuzimti hq sloto - jis vis vien skaitosi kaip HQ ir todel uzdaro kitas galimybes. Ganetinai tiesmukiska. Bet cia mano interpretacija - reikia paklaust organizatoriu ka jie turejo omeny.
Necrontyr
Nomad parašė:
Aš vėl Lietuvoj ir tuoj būsiu vėl Vilniuj, bet gerokai atitrūkęs nuo warhammerio Jei spėsiu apsideitint armiją pagal naują IG kodeksą, turbūt dalyvausiu. Nežinau dar ar įkalbinsiu brolį, gali būt, kad neturėsiu poros


Jei tik reikia poros, aš mielai patalkinsiu, nes kol kas tikrai neturiu, o su IG labai norėčiau apsijungt.
vytzka
Darkwind parašė:
Parasyta 1 HQ reiskia vienas HQ, taskas. Reiskia ne vienas hq slotas. Lygiai taip pat kaip su BT kurie gali imti emperor champion ir jis gali neuzimti hq sloto - jis vis vien skaitosi kaip HQ ir todel uzdaro kitas galimybes. Ganetinai tiesmukiska. Bet cia mano interpretacija - reikia paklaust organizatoriu ka jie turejo omeny.

Man irgi tokia interpretacija labiau priimtina butu.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
DutyToPlay
O norejau pasidometi ar galima naudoti Tau imperijos gun drona kaip shield drona?
For The Greater Good!
Necrontyr
Registruoju:
Tomas - Space marines
Audrius - Imperial guards
uruk-hai
Registruojasi:
Rokas: Chaos SM
Rudolfas: Chaos SM

Truksta dar vienos poros kad galima toliau organizuoti
Drago
na jau 5 poros, judam aktyviau!
Drago
tai bus turnyras?
uruk-hai
reikia dar 6 tos poros. :o
Sir_Vicious
Noriu svente svesti ir ieskau poros ar atsiras FFS
Blood calls out to blood, so they say. Let us spill that of our enemies with all due haste, that we may hear its cry all the clearer.

WH40K - Blood Angels
Infinity - Yu Jing
Eretik
registruojames:
Eduardas Da Tau
Eretik BA GYR ORK WAAAGH

ar turnyras ivyks?
Drago
yey bus!
uruk-hai
Eretik parašė:
registruojames:
Eduardas Da Tau
Eretik BA GYR ORK WAAAGH

ar turnyras ivyks?


Taip turnyras ivyks. Rytoj viskas paskelbsiu. Butu smagu kad atsirastu dar du poros. Berods Sir Viscious iesko poros. Danis dar iesko, Nomad dar iesko. Viena zodi neturetu buti problemos.
danis2005
Registering:
Batma CSM + Danys CSM = Dudes of Chaos
Po-vi-las
Registruojamės:
Aš(Povilas) - Eldars (Dominyko )
Felixas - Tyranids

Zestianssik
Noreciau uzsiregstruot kaip laisvai samdomas zaidejas. Prisijungciau prie betko