Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
Tau Empire
JuSTiN
Sveiki, visi,

Reiketu tikriausiai pradeti nuo to kad esu naujokas WH 40k

Kol kas nusiziurejas esu Tau Empire nuo jos ir noreciau pradeti zaist. Tai ir norejau pasiklausti, pasidometi, ka apie sia rase manote. O konkreciau tai domintu info apie pati zaidima su Tau, ar geras pasirinkimas pradedanciajam, ar stipri rase skaitosi, ar daug zmoniu zaidzia jais ir pan. Zodziu, pasidalinkite ispudziais, kas ka zinot

Is anksto aciu!
Drago
nera pati populiariausia rase tikrai, gan sudetinga naujokui mano poziuriu, bet prasizaidus manau tikrai smagi rase, reikalauja nemazai mastymo
Darkwind
Pasakykim taip - paskutiniame turnyre Lietuvoje Tau rase laimejo pirma vieta.
Jei garbingai ivertinti - tau zvaigzde leidziasi, ji vis dar viduriuke bet greit nusileis zemiau(leidimasis priklauso nuo to kiek nauju kodeksu isleista po mineto kodekso, nes kiekvienas iseina vis stipresnis ir galingesnis taip susiplnindamas pries tai isleistus. Sis fenomenas zinomas dar kaip codex creep). Zinoma kuo labiau ji nusileidzia tuo arciau ji iki uzkilimo iki virsaus - realiai Tau kodeksas bus perleistas po 2 metu optimistiskais paskaiciavimais.
Mano manymu tau vis dar stiprus ir idomus kodeksas, ju savybes battlesuitai (jauciasi futuristine japonu tematika), skraidantys tankai, Rase turi pati galingiausia toliasaudi ginkla zaidime - railgun'a kuris savo efektyvumu tikrai gali konkurioti net su uzpimpimtu iki beprotybes naujausiu tanku naikinimo spygtelejimu 5-toje edicijoje - multimelta.
Rase nera lengvai suvaldoma - su ja pradzioj nebus lengvu pergaliu kol neissiaiskinsi jos stiprybiu ir nepajegsi ju maksimaliai panaudoti, bet po to ji atpirks ideta laika savo sugebejimu negailestingai naikinti priesininkus. Tau rase pasizymi geru mobilumu, ne tokiu geru kaip eldarai ar dark eldarai, bet didesniu nei daugelis kitu rasiu. Reikia pamineti kad artimoje kovoje Tau yra silpniausia rase visoje 40k visatoje, bet saudyme jiem gali prilygti tik naujas Imperial Guard kodeksas(kuris siaip antra nuo galo rase kai kalbama apie artimos kovos potenciala).
Jei nori lengvai losiamos rases kuri turi didele tolerancija klaidoms - tai tokia rase yra space marinai (ir ju atmainos kaip chaos marinai arba tuoj isieisiantys space wolfai). Jei palyginti armiju suvaldymo kaip ginklu atitikmenis - Space marinai panasusi i kuji tvoja stipriai bet realiai nereikalauja daug igudzio, Tau butu panasiau i karda kuri kad panaudot gerai reikia ne tiek jegos kiek igudzio. Zinoma uz sita grubu palyginima SM zaidejai mane tuoj apsauks
Edited Darkwind 2009-09-27 07:54
null
Darkwind,

puikus aprašymas, paskaičiau su malonumu, nors ir nežaidžiu WH40K.
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/