Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Warmachine MKII taisykliu knyga ir kitos geros naujienos
Batma
Blows yer mind how awesum he is, eh?
Grahg the Elfmuncher
danis2005 parašė:
WHAT THE FUUUUUUUUUUUUUU--*EXPLOSION*

Kodėl explosion? Patiko modelis ir dėl to kad TB modelis patiko galva sprogo?

Conceptas tai awesome. Beje @Šaras - jis kaip supratau iš insiderio Cygnaro armijoje tarnavęs, del to taip ir atrodo.
WhiteDragon
Visalaika zvengdavau kai su kiekviena nauja miniatiura PP forume kasnors vis rasydavo I shat my pants. Tai va cia mano troliu svajoniu lockas, jeigu rulsai atitiks 50% concepto kietumo.....

Einu valyt kelniu

Vaika paguldysiu miegot sesiu prie Gimpo ir darysiu nauja avatara
Hes fucking mine
Edited WhiteDragon 2010-06-07 18:36
danis2005
Iš principo nepatinka.Jei būtų peraugęs Cygnaro dude toksai, tai tikriausiai patiktu.Tai, kad bazookavolveri ir kieta kepuraite turi trollis viską gadina man
WhiteDragon
ish tavo posto supratau kad tu slapta pasislepes spintoje garbini trolius, arba kampe verki kad kitos armijos neturi tokiu kietu modeliu

no offence, viska suprantu kad dabar yra madinga nekesti troliu tai ir plauki pasroviui

O jei rimtai tai jusu valia. Jum nepatinka, man labai patinka
Edited WhiteDragon 2010-06-07 19:36
danis2005
WhiteDragon parašė:
ish tavo posto supratau kad tu slapta pasislepes spintoje garbini trolius, arba kampe verki kad kitos armijos neturi tokiu kietu modeliu

no offence, viska suprantu kad dabar yra madinga nekesti troliu tai ir plauki pasroviui


<_<...*orders the satyxis blood hag*
WhiteDragon
Captain Gunnbjorn will have a cure from them
Grahg the Elfmuncher
WhiteDragon parašė:no offence, viska suprantu kad dabar yra madinga nekesti troliu tai ir plauki pasroviui


Nu nemeluok, Danys yra Lietuvos trollhate'o pionerius. Čia kiti pasroviui plaukia.
Imperial
Ei ei ash irgi wisad nekenciau/iu trolliu :@



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
WhiteDragon
Imperial parašė:
Ei ei ash irgi wisad nekenciau/iu trolliu :@


Medalis tau
Imperial
Treciad lauksiu



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
blackfishas
eina... konceptas labai geras. tiesa šerno konceptas irgi zašebys buvo, tad laukiam miniatiūros
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
WhiteDragon
Gunnbjorn buvo pirmasis vikingas europietis pasiekes Grenlandija ir ja kolonizaves.
Gunnbjorn vardo meaningas - Fighting Bear.

Am I obsessed enought?
Edited WhiteDragon 2010-06-08 05:38
magyar
BOOM! Boom, boom, boom! Super BADABOOM!
Nu super, ką aš daugiau galiu pasakyti... Nieko, matyt.

Beje, yra vienas "bet". Aišku, konceptualiai jis nelabai įsipaišo į trollių armiją, tai kad aš dar lauksiu kažkokio a la excygnarian trollblood gvardiečių unit'o or smth. Mėlynieji mundurai, heh.
Edited magyar 2010-06-08 06:26


danis2005
THIS STILL DOESENT MAKE ANY SENSE TO ME!!! O_o *cries in a corner*
WhiteDragon
From PP forum

everyone's just gona complain when they have to clarify how weapon master applies to AoE weapons...


As asmeniskai tikiuosi kad jis tures armor pierca ir bus jack kileris
vytzka
magyar parašė:Beje, yra vienas "bet". Aišku, konceptualiai jis nelabai įsipaišo į trollių armiją, tai kad aš dar lauksiu kažkokio a la excygnarian trollblood gvardiečių unit'o or smth. Mėlynieji mundurai, heh.

Jis kiek supratau pasiplove is Cygnaro armijos ir dar patranka nukosejo.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Imperial
danis2005 parašė:
O_o *cries in a corner*


*joins him*



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
WhiteDragon
Imperial parašė:
danis2005 parašė:
O_o *cries in a corner*


*joins him*


Need a tissue?
Grahg the Elfmuncher
WhiteDragon parašė:
As asmeniskai tikiuosi kad jis tures armor pierca ir bus jack kileris


Nu nereikia grybauti, AP jis nelabai tikėtina kad turės, nebent jo ginklas bus kaip Durgeno ir turės galimybę rinktis is special atakų iš kurių viena gali būti mažo POW Armor Piercing ataka. Bet nėra Durgenas jack killeris, nebus ir Gunnbjornas toks.
Edited Grahg the Elfmuncher 2010-06-08 10:53