Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
Armija naujokui!
Tornado
Kokią armiją patartumėt naujokui? Pats variantų neturiu:-(
Saulius
Space marinus, jei universalus ir gan stiprus.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Zestianssik
Pasibandyk pazaist su keliom(su proxy), paskaityk fluffa, tada rinkis kas arciau sirdies
Imperial
Ziurek kurios tau miniatiuros lbiausiai patinka,tame esme.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Tornado
Dabar paskaitinėjęs galvoju apie TAU
Drago
na mano poziuriu per udetinga armija naujokui, bet jei labai patinka go for it!
Edited Drago 2009-11-27 19:35
The Raven
Pagrinde rinkis kas labiau patinka, is isvaizdos ir pacios armijos sudejimas. As pirmai rinkaus Tyranidus, bet nelabai buvau patenkinta, poto pamaciau, kad man labiausiai tinka Eldarai (sakykit ka norit!). Cia grynai skonio reikalas.
"Fly straight, with perfection."

[small](well... sort of)[/small]
And Cryx too!
skype: howling-banshee
vytzka
As irgi rekomenduociau is pradziu su proxiais pazaist ir fluffa paskaitinet ir paveiksliukus paziuret visu Kas labiau prie sirdies, tuos ir rinkis. Tik patariu ir armiju trukumais pasidomet kad nebutu paskui siurprizu (closecombatines Tau armijos ar dar kazko panasaus )
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Tornado
Paskaiciau fluff ir rimtai galvoju apie imperial guard armija. Kas ją esat rinkę papasakokit įspudzius būtu įdomu išgirst. Aciu
The Raven
Kiek girdejau, tai kazkas apie tai, kad Imperial Guard gali turet milziniskas armijas. Bet tik tiek zinau.
"Fly straight, with perfection."

[small](well... sort of)[/small]
And Cryx too!
skype: howling-banshee
danis2005
Tankai, tankai, tankai, sunkieji ginklai, tankai...ar minėjau tankus?