Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Mūšių ataskaitos
WhiteDragon
Štai mano ispudziai

http://wgnuke.blogspot.com/2009/12/warmachines-pirmasis-pasizaidimas.html
vytzka
Dziugu kad ispudziai geri. Tik koks tolkas verst jacka kaip "konstrukta" nelabai suprantu
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
O koks reikalas rašyti lietuviškai, kai gali angliškai, rusiškai ar japoniškai?
vytzka
Tai kad cia tiek vienas tiek kitas yra barbarizmas (jacka aisku transkribuot reiktu i lietuviska tarima, matyt a la "dzekas" bet savo slykstumu jie mazdaug ekvivalentus).

Kuo tarkim "robotas" blogai? Nereikia sleptis nuo fakto kad zaidimo esme yra magiski robotai

Cia no offense aisku, ir as joks ne autoritetas, siaip pastebejau. Pats kiek esu bandes rasyt lietuviskai apie warg... karo zaidimus tai ne kas gaudavosi.

Prie tos pacios temos apie widowmaker'ius man patiko G. Cook "Black Company" serijos vertejo sugalvotas vertimas "nasliakalys" (ten jis buvo vienas ir is didziosios raides).
Edited vytzka 2009-12-06 19:00
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
Oooo widowmakerio pavadinimas nice reiks veliau pasinaudot
magyar
Daug mes cia galvojom kaip versti, nes online shope bus versti pavadinimai. Konstruktas buvo geriausia ka sugalvojom. Robotai is karto su SF asocijuojasi.


Imperial
My bad uz wisas klaidas,pasirodo nemoku shito game taip kaip galwojau kad moku ,kolkas . xD
Siend dar daug dalyku suzinojau ir ishsitaisiau su wytzkos pagalba,thnx



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
WhiteDragon
Butu idomu išgirsti jusu mušio istorijas
vytzka
As savo viena aprasiau, kiek spejau darbe istaikyt

http://vytzka.livejournal.com/14846.html
Edited vytzka 2009-12-07 09:45
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Geras aprašymukas, entertaining :). Nu bet taigi neskubinom mes Jūsų, tik mąstėm ar čia mums verta Rush n' Crush pradėti.

Antrame mūšyje jau elfams teko malonumas susiduri su Kharchevu ir jo Khadoro pajėgomis. Exonn'as pagaliau išmėgino WM ir trumpam tapo elfu (planuoja Menotho kultistus).

Khadoro puseje kovėsi tos pačios pajėgos - karmagis Kharchevas, Destroyer heavy warjack, Juggernaught heavy warjack ir 4 našliakaliai (widowmakers).

Elfų Atpildo armija - karmagė Kaelyssa, Hydra heavy warjack, Griffon light warjack, 6 elfų kardininkai (sentinels), 1 ghost snaiperis, 1 mechanikas-arkanistas.

Aš taip detaliai kaip vytzka nepapasakosiu. Buvo žiauriai daug manevravimo ir pirmi keli ėjimai labai nerezultatyviai praėjo, kol pagaliau widowmakeriams pavyko nušauti pusę būrio elfų kardininkų (3 sentinelus). Čia mes nevykusiai interpretavom snaiperio taisyklę vytzkos nenaudai, taip kad turėjo mirti ne 3, o 4 sentinelai. Dar vėliau widowmakeriai nupylė už Hydros besislėpusį arkanistą.
Po to Kharchevas padarė lanką, persimetė į kitą atakos flangą, atvilko paskui save savo warjackus ir užsiundė juos ant elfų: vieną ant ghost snaiperio, kitą ant lengvojo warjacko Griffon. Deja, jiems nepavyko kažko žymesnio nuveikti. Savo ėjimu sentinelai kontratakavo viena is warjackų. Tik sunkioji elfu Hydra gan beprasmiškai blaškėsi mūšio lauko pakraštyje, nes neturėjo kaip praslįsti pro saviškius. Kharchevas pamatęs jog reikalai krypsta ne visai taip kaip numatyta ištraukė savo warjackus iš mūšio ir suzaidė va bank. Čia vytzka gudrų ėjimą padarė, nes elfų karmagė Kaelyssa liko visai be priedangos. Ant jos ir buvo užmesti abu Khadoro warjackai. Ir čia elfams, tikrąja to žodžio prasme, nusišypsojo sėkmė. Abu warjackai nesugebejo į ją pataikyti. Žinoma, Kaelyssos defence ne toks jau menkas, bet pataikymo atveju jai butu užtekę vieno smūgio. Tačiau Khadoras savo šansą prateriojo. Kitu ėjimu, visi kas galėjo supuolė ant Kharchevo. Prieš tai į jį dar iššovė ghost snaiperis. Kharchevas ir taip mūšio eigoje buvo apšaudytas ir apgadintas, bet netgi su ghost snaiperio pagalba Griffonui ir 3 sentinelams nepavyko jo užlenkti. Tašką šiame mūšyje padėjo Hydra, šovusi i HtH ir galutinai pribaigusi monstriškąjį Khadoro warcasterį-warjacką. Mūšis buvo baigtas.

Armijų dydis buvo po 15 taškų, bet reikia pasakyti kad netgi esant tokioms nedidelėms susirėmimo apimtims, tai buvo velnioniškai įdomus ir įtemptas mūšis.


vytzka
Is tikruju, 15 tasku kovos labai idomios gali buti. Laukiu kol turesiu tiek modeliu kad bus galima pereit prie 25, ten irgi mazi musiai palyginti (kaip budavo seniau 350) bet turetu but smagu.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
http://wgnuke.blogspot.com/2009/12/epic-battle-warmachines.html
Imperial
Pora pataisymu:
1. Buwo tik 1 destroyer
2. Kai jis charge Hydra ,net nepataike lopeta xD
3. Jei kas ka ir zejo tam name ,tai geriausiu atweju nebent hentai xD



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
WhiteDragon
o kas kitas jei tik vienas destro?
vytzka
WhiteDragon parašė:
o kas kitas jei tik vienas destro?


Juggernaut.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
Šiandien pagaliau bus išstatyta 15 PT samdinių so everyone welcome
vytzka
Kadangi Batma negali tai as paimsiu ta pirstine
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
Scary Khador
vytzka
Nezinau, man tavo gun bunnies ir landslide irgi kazkaip baisokai ant popieriaus atrodo
Edited vytzka 2009-12-23 15:34
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
vytzka
Sekmadienio mūšio ataskaita, Khador vs Retribution

http://vytzka.livejournal.com/15069.html
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas