Thread view
WarGames » Appendix » Offtopic
Allods Online
WhiteDragon
Vakar netycia aptikau newsletteri savo maile anoncuojanti Allods online. Kadangi buvau didelis gerbejas offline versiju kurias leido viena rusu kompanija nesusilaikiau ir iejau.

Ka radau labai nustebino. Nemokamas mmo labai auksto lygio, su labai idomiom rasem , kuriu viena net primena Khadora o kita necronus. Nemazai unikaliu tweaksu kuris ishskiria shi geima ish kitu.

Aisku as jo neliginsiu su mokamais cia bergzdzias reikalas, bet shis projektas labai auksto lygio, o WoW mane uzede negyvai ir kuo toliau tuo juokingiau su juo ( tauren paladin.......).

So siulau bent jau uzmest aki ir numest komenta cia.
The Raven
Rimtai, tai man atrodo kaip dar viena WoW'o kopija... nuo grafiku stiliaus iki arto.
"Fly straight, with perfection."

[small](well... sort of)[/small]
And Cryx too!
skype: howling-banshee
WhiteDragon
its less cartoonish then WoW, Nors ir yra elementu kaip antpeciai kurie primena wow, bet siaip stilius labiau pritrauktas prie realumo.
Batma
Free2Play wow klonas kuriame 6 slotu bagas kainuoja 20$? heh, jei as noreciau zaisti wow, as ir zaisciau wow. Sitas zaidimas gal domintu nebent tuom kad gali zaisti uz chamiakus ^_^
WhiteDragon
Visus itemus galima ir paprastai gaut. Mane tai suzavejo steampunko tema mmo.
Batma
Abejociau tavo teigimu, nes jau pora dienu kaip puse ineto su shakemis ir fakelais keiksnoja gPotato (geimo provaideri) uz kainas cash shopuose ir geimo developeri (naval) uz tai kad padare end game pve, kurio negalima daryti be itemu is cash shopo. Nors gal cia aisku kazkokie nesusipratimai ir viskas susitvarkys.
WhiteDragon
Shito ash negaliu nei patvirtinti nei paneigti. Hateriu visalaika bus, o beto cia open beta. Kazkur skaiciau kad visus cash shopo itemus galima gauti ir ingeime. Nera shis zaidimas kazkoks super ar pan, mane asmeniskai ziauriai fluffas uzkabino. kaip kazkur rase kad shitas geimas yra Win vien del kiborgu undeadu egiptieciu is kosmoso cia apie Arisen rase
Imperial
WhiteDragon parašė:
kiborgu undeadu egiptieciu is kosmoso


Tipo Necrons?



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
WhiteDragon
nu ten rimtas necronu rip offas