Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Mangled Metal miniturnyras: diskusija
vytzka
Sveiki, kilo cia tokia ideja, manau butu galima pabandyti ja igyvendinti Butu gerai kad parasytumet savo atsiliepimus, ar noretumet dalyvauti ir ar kazkas konkreciai nepatinka.

Data: nuspresta bus veliau priklausomai nuo Steamrollerio datos. Tarkim jeigu Steamrolleris kova tai sitas balandzio pradzioj, jeigu Steamrolleris balandi tai sitas kovo gale ar pan. Netempiant labai i vasara.

Prizinis fondas: Egidijus sake kazkoks galetu buti, ar bus registracijos mokestis ar ne manau irgi jis tegul sprendzia priklausomai nuo to.

Koncepcija: Mangled Metal zaidime gali buti naudojami tik warcasteriu ir warjacku modeliai. Tasku limitas yra 15 ir negalima buti jo zemiau negu 2 taskais (arba, suprantama, virsyti). Visi naudojami modeliai turi buti NUDAZYTI. Taip taip as tai pasakiau, butu OMG pirmas Lietuvoj turnyras su privalomu dazymu. Proxy naudoti neleidziama. Armylistas vienas ir nekeiciamas.

Hordes: Hordes turi ekvivalencia koncepcija kuri pas juos vadinasi Tooth'n'Claw (tik warlockai ir warbeastai, visa kita tas pats). Jeigu butu Hordes zaideju kurie nori prisijungti, maloniai prasom.

Scenarijai turbut randomizuoti is knygos. Butu grazu turet kazkokius graziai is anksto sudeliotus stalus su terrainu bet cia kaip leis salygos Siaip noretusi renginio kad pafotkint butu galima ir graziai atrodytu viskas. Dar ka noretusi isbandyt tai laiko limitus kad viskas greiciau ir dinamiskiau vyktu (galbut negaliotu naujokams).

Apskritai labai noretusi padaryti rengini patrauklu ir prieinama naujokams - tureti warcasteri ir ~20 tasku vertes warjackus vis tik nera labai aukstas reikalavimas, o del dazymo tai manau irgi jeigu as sugebesiu tai turbut visiems imanoma

Discuss.

edit: orientacijai starteriai taskais (atrodo)

Khador: 11
Cygnar: 11
Cryx: 14
Protectorate: 11
Magnus: 11
Rhulic: 8
Circle: 11
Skorne: 11
Trollbloods: 10
Legion: 13
Edited vytzka 2010-02-27 21:36
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
I like that.
Gorten 5 gunbunnies and driller 14 pts
magyar
Viskas skamba puikiai, bent jau man. Tik reikia nepamiršti vieno dalyko - reikia duoti kažkiek laiko žmonėms nusidažyti savo armijas.

Su terrainu problemų neturėtų būti. Evaldas manau pabaigs savo projektus, dar pagaminsime miškų, be to, užsakėm šiek tiek ready-to-play terraino.


vytzka
magyar parašė:
Viskas skamba puikiai, bent jau man. Tik reikia nepamiršti vieno dalyko - reikia duoti kažkiek laiko žmonėms nusidažyti savo armijas.

Zinoma. Menesio manau uztektu?

Su terrainu problemų neturėtų būti. Evaldas manau pabaigs savo projektus, dar pagaminsime miškų, be to, užsakėm šiek tiek ready-to-play terraino.

Awesome.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Mėnesio, manau, turėtų užtekti su kaupu.


danis2005
Aš už, kaip tik ruošiausi Seetheri pradėt tepliot
vytzka
Pasiskaiciau as dar cia scenarijus ir nusprendziau kad ner cia ko issidirbineti: Mangled Metal yra Mangled Metal. Laimi zaidejas kuris isnesa visus priesininko warjackus arba uzkala warcasteri.

Ir kvit.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
exonn
Aš bandyčiau sudalyvaut
Jau kaip ir turiu nusidažęs praktiškai viską, reik tik warcasteri pabaigt. Tik susikaičiuot kiek čia taškų gaunas reik. kiek būna starteryje?
vytzka
Atrodo kad pas visus 11, tik pas Cryx 13 nes Mk2 pabrangino arc nodes ir atitinkamai chicken'us.

(Cia turiu galvoje skaiciuojant taskus kaip turnyre, isminusavus nemokamus taskus kuriuos atsinesa warcasteris. Jeigu vien jackus skaiciuojant, 16-17)
Edited vytzka 2010-02-26 20:31
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Trollblood starteryje 10 atrodo
exonn
mhm... vadinasi dar trūksta kelių taškų... Nu bandysim kanors sugalvot.
vytzka
Aha, trollbloodu 10 o Everblight 13.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
Šeip Cryx'ų 14 taškų, nes vištiena šiais laikais labai brangi.
Grahg the Elfmuncher
Rhulic starteris iš viso tik 8 pointai.
WhiteDragon
Grahg the Elfmuncher parašė:
Rhulic starteris iš viso tik 8 pointai.


ir tai leidzia dar paimti 2 gunbunnius
exonn
O tai jei turnyras orientuotas į naujokus tai gal tada su starterių lygio armijom? Bijau kad nespėsiu prisivyt taškais reikiamos sumos
magyar
Exonn, kadangi ir aš planuoju po truputi Menoth'ą pradėti, tai ką nors jau sugalvosime ;).


vytzka
Imanoma sumazint limita iki 11 tasku jeigu daugiau atsirastu tokiu zmoniu kurie noretu zaisti bet daugiau neturi.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
as priesh 11 pts, jei darom tai darom normaliai. 11 iki 15 teskiria tik viena miniatiura ir ta light jackas taigi tai nekainuoja kalno pinigu, kad nebutu imanoma isipaishyt i 15 pts turnyra
exonn
Nu tai nuo 11 iki 15 kaip kam gaunas tada. Nori 15 nori 11 jei neturi 15. nu ziurekit. na bet jei Egis paskolins tai tilpsiu ir as tuomet. o pirkti daba dziaka vien del turnyro tikrai nesinori, yra daug reikalingesniu daliniu man daba nei vienas lieght jakas.