Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Naujo zaidejo klausimai
Marukas
Kronas parašė:

Na, dar yra toks niuansas, kad GW produkcijos yra pilnas second hand marketas. Taip, kad galima visai neblogai prasisukt, ypač perkant iškart didelę armiją. (Beje, sklinda sąmokslo teorijos, kad FailCast'as yra GW triukas kaip sumažint second hand marketą, nes resin'ą valyt nuo dažų yra beveik beviltiška)


Dar yra vienas gandas, kad failcastas yra spec triukas kad padidinti green stuf bei GW irankiu pardavimus kiek tame tiesos nezinia, GW dirba sukti bicai
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
TerTer
GW turi kita minusa, daznai perleidineja army books ir rules, tas gali tavo armija padaryt nenaudojama arba labai gera, gali ir + ir - pamatyt. Bet man tai nepatinka
Del second hand ok, kad yra daug pasirinkimo, man asmeniskai norisi naujo daikto, nebent second hand butu nedazytas, else nzn kazkaip nelimpa, bet cia kiekvienam savo.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
AKu
PP prie to irgi ateis. nes paskui bus neimanoma nauju modeliu isleisti nesugadinant balanso.
Plius GW yra zymiai daugiau rasiu, todel del balanso reik jas perleidinet. (dazniau del pinigu )
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Saulius
Tarp WHFB ir Hordes turbūt bus esminis skonio skirtumas :
Ar tu nori turėti ant stalo tikrai įspūdingą armija su nemažais būriais (80-200 figūrėlių) - ar tu nori žaisti tipo skirmišą su 15-40 figūrėlių už tą pačią kainą.

Labai paprasta.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
vytzka
Arba gali zaist BFG solitaire...
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
[color=Blue]fleima vertinu 3/10, see you next fall - vytzka [/color]
Redagavo vytzka 2012-11-13 11:30
Batma
Čia atėjo Saulius ir viską sušiko
TerTer
Walgis parašė:

PP prie to irgi ateis. nes paskui bus neimanoma nauju modeliu isleisti nesugadinant balanso.
Plius GW yra zymiai daugiau rasiu, todel del balanso reik jas perleidinet. (dazniau del pinigu )


Kiek GW turi rasiu pvz WHFB ir WH40K?
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
vytzka
40k sunku suskaiciuot nes space marinu visokio plauko yra prisiveise daug bet siaip ciuju iki 15 kiekvienam.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
Walgis parašė:

PP prie to irgi ateis. nes paskui bus neimanoma nauju modeliu isleisti nesugadinant balanso.
Plius GW yra zymiai daugiau rasiu, todel del balanso reik jas perleidinet. (dazniau del pinigu )


Jo ir perleidinėja kas kiek metų, kaip čia dažniau skaitosi? BTW balansuoja jie idomiai keisdami iš pagrindų armijos jėgą, ty lievi junitai tampa kietais o kieti lievais. Neblogas balansavimas
vytzka
Balansavimu tai man liezuvis neapsivercia pavadinti to ka jie daro armijoms, tiesiog is naujo randomly ismeto unitus power skalej ir prideda nauju kad pirktu.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
AKu
perleidzia kas 5-7 metus. WD atspejo WHFB yra 15 armiju. +kelios neoficialios.
o as skliausteliuose ir parasiau kad ai yra ju pinigu salinis. Tai yra hobis ir gal pus zaideju nepyksta kad jiem reikia naujas figureles pirkt nes jiem jas kolekciuonuot patinka. o kai viska turi tai px kad vieni sudini kiti geri pasidare nes viska turi
nebent kazkas naujo iseina o tokiu atveju dazniausiai visi dziaugiasi kad kazkas naujo pasirode.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
Na as kaip neisauges fanbojus (praktiskai Untermensch nes zaidziu GW zaidimus), galiu pasakyti kad GW miniatiuros tikrai nera vienodos, dazniausiai 10-ciai kunu tu gauni 15 galvu, kruva ranku, 15 skydu ir visokiu atliakamu daliu, galvas ir rankas gali klijuoti skirtingom pozom, is mano 30 savage orku ar 40 black orku vienodo nera nei vieno. Tuo tarpu fenblades surenkant esi pastatytas pries fakta, turi surinkti kaip parodyta, ir viskas... gaunasi po dvi vienodas figuras. stone skriberiai irgi du vienodi, konvertuoti pozas yra nemazas darbas, sioje vietoje PP nusileidzia GW.
Nei viena imone neuzsiema labdara, visos turi uzduoti uzkalti dideliu pinigu.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
WhiteDragon
jo bet vienos kompanijos uždirba leisdamos naują stuffą, o kitos naglai
Marukas
WhiteDragon parašė:

jo bet vienos kompanijos uždirba leisdamos naują stuffą, o kitos naglai


Na GW yra sena kompanija, figuras gamina jau virs 20 metu, rinka yra prisisotinus viskuo, ir kazka parduoti yra sunku, todel jie isleidzia pora nauju figureliu, perleidzia knyga ir taip gaivina pardavimus.
Tuo tarpu PP yra dar nesena kompanija, ir jie dar tik pleciasi, kai pasieks savo pardavimu kritine riba, bus tas pats kaip ir GW, tik tai, kad amerikieciai geresni verslininkai, jie ne tokion naglom rozom viska daro kaip GW
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Marukas
Saulius parašė:

Tarp WHFB ir Hordes turbūt bus esminis skonio skirtumas :
Ar tu nori turėti ant stalo tikrai įspūdingą armija su nemažais būriais (80-200 figūrėlių) - ar tu nori žaisti tipo skirmišą su 15-40 figūrėlių už tą pačią kainą.

Labai paprasta.


Siaip WM/H nera skirmishas, nes jei warmashinos yra skirmisas, tada WH40K irgi skirmishas. WM/H 50pts musiuose figureliu skaicius gali buti labai panasus i WH40K. Greiciau tai yra universalus zaidimas, kuri gali zaisti ir kaip skirmisa ir kaip musi, priklauso nuo tasku ir listo.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
WhiteDragon
Marukas parašė:

WhiteDragon parašė:

jo bet vienos kompanijos uždirba leisdamos naują stuffą, o kitos naglai


Na GW yra sena kompanija, figuras gamina jau virs 20 metu, rinka yra prisisotinus viskuo, ir kazka parduoti yra sunku, todel jie isleidzia pora nauju figureliu, perleidzia knyga ir taip gaivina pardavimus.
Tuo tarpu PP yra dar nesena kompanija, ir jie dar tik pleciasi, kai pasieks savo pardavimu kritine riba, bus tas pats kaip ir GW, tik tai, kad amerikieciai geresni verslininkai, jie ne tokion naglom rozom viska daro kaip GW


Nu kai pasieks tada ir žiūrėsime, nemanau kad čia universali taisyklė. Noriu tik pridurti kad čia aš Ne su WM liginu, o iš esmės kalbu apie GW, patirtis leidžia. Jei teisingai suskaičiuoju esu bandęs jau 8 žaidimus tarp kurių buvo ir WH40k [turėjau starteri]. Patirties ir bendro suvokimo turiu. Visgi nors jau virš metų ir nežaidžiu WM/H esu visgi jūjų fanbojus
Marukas
Na o as esu WHFB fanbojus, nors tiesa pasakius GW su savo politika man nepatinka, bet man labai patinka WHFB ir deja si zaidima gamina GW...
Kai rinkausi nauja zaidima, pradzioje norejau flames of war, bet greit atveso noras, tada rinkausi tarp WH40K ir WM/H , ir pasirinkau Hordes, tikrai ne del to, kad norejau taupyti pinigus, sumos gaunasi panasios Patiko visai kitokia sistema, kitoks kombatas, magija ir visa kita... kolkas nesigailiu, ir gal tapsiu Hordes fanbojum
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
WhiteDragon
Bet tu pagauni, kad nors ir šališkai, bet su dideliu sistemų žinių bagažų mano postai yra ganėtinai svarūs. Ir kaip jau minėjau ne kartą, WHFB WH40k yra afigieni fluffai, pats meistravau WHF RPG kuri laiką ir knygų dar turiu ir žaidžiau WAR čia onlaininis WHFB mmorpg ir viskas ten gerai, bet miniatiūros ir sistema man asmeniškai varo vėžį. Ko negalėčiau pasakyti nei apie vieną kitą mano žaistą wargeimą. Sakyčiau problema many, bet pažystu nemažai žaidžiančių žmonių mastančių butent taip.
magyar
Chebryte, šiaip cool diskusija, bet žmogus čia užklausė apie WM/H ypatumus ir į jo klausimus jau daugmaž buvo atsakyta :).

Aš tik pridėsiu dėl to fakto, jog nepatiko, kad bet kada bet ko negalima matuoti. Tas tiesa, tačiau kaip vytzka minėjo yra toks "legal cheat", kai žaidėjas savo ėjimo metu bet kada ir kiek nori kartų gali matuoti vadinamąją warcasterio (warlocko) control area. Dažniausiai tai matuojama 10-14 colių (priklauso nuo warcatserio focus statistikos) spinduliu nuo warcasterio. Žodžiu, tavo warjackas ruošiasi charge'inti priešą, maždaug primeti atstumą iki priešo, pasimatuoji warcasterio control area, tada mintyse palygini atstumus ir maždaug aišku - pasieksi ar ne. Sakyčiau labai netgi elegantiška sistemėlė, kuri daugmaž leidžia prognozuoti savo veiksmo baigtį, tačiau palieka nedidelę intrigą :).