Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Naujo zaidejo klausimai
vytzka
magyar parašė:
"legal cheat",


RAAAAAAGE
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
TerTer
Taigi jei yra apie 15 armiju, nesakyciau, kad tai balansavimo problemos, nes PP turi 10 jei merc kaip rase skaiciuot, else 9. Sutinku su Walgiu, kad tai daugiau pinigu darymas. Gal ir PP kazkada prie to priaugs, bet dar daug metu iki to, nes dar daug dalyku net nera isleista is PP puses ir pan, kas galetu.

Marukas sutinku su tavim, kad WH gali ivairesniu figureliu gauti, bet ar daznai daug kas turi visus variantus? Pvz paimi kazkoki unita, padarai koks tau patinka ir naudoji viskam daznai, nes jei visas kombinacija susiklijuot manau daug brangiau gautusi.

Del to kad WM/Hordes yra skirmishas nesutinku as irgi. 50pts, gali but ir 10 ir 60 modeliu. Ne visada nuo model count ptiklauso skirmish ar ne, pasiimk WH speju pacius brangiausius didziausius modelius kazin kiek gausi Aisku ten privercia tam tikru modeliu i armija imti, kas man nepatinka, man geriau dedu ka noriu Bet cia vel kiekvienam savo, del to nesigincysiu.

Taigi kiekvienam sava sistema ir su kiekviena sistema galima tikrai gerai laika praleisti Man asmeniskai WM/Hordes labiau patiko, nors pradzioje zadejau WHFB pradeti.
Kitam nepatiks WM/Hordes, o patiks, kad kiekviena unita customizuot gali ims WH ir as tame nieko blogo nematau.

Bet tikrai svarbiausia, kad rasti su kuo zaisti, nes kitaip nekas bus
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
AKu
TerTer parašė:


Marukas sutinku su tavim, kad WH gali ivairesniu figureliu gauti, bet ar daznai daug kas turi visus variantus? Pvz paimi kazkoki unita, padarai koks tau patinka ir naudoji viskam daznai, nes jei visas kombinacija susiklijuot manau daug brangiau gautusi.



Esme ta kad tu vienoje dezuteja gauni tas kombinacijas, tau nieko papildomai pirkti nereik kad isgauti skirtinga varianta.
t.y. WHFB nera tokio dalyko kaip upgrade kit, kas man labai labai nepatinka is PP use nes tai yra zveriskai blogai ivertinta Litu atzvilgiu aisku prisiminus FOW lektuva uz 44Lt gal ir nieko

o siaip gal galutiniaim zodziui baikit pim**lus matuot. vienom patinka ilgi, kitom tumpi, treciom stori ketvirtom ploni o penktom riesti. Taip kad kiek yra tiek gerai, o jei dar ir visas tas sistemas kazkas zaidzia isvis super
tokiais klausimais pasakai kas tau tame patinka o aname ne. visi taip padaro ir tada uzdaves klausima gali atsirinkti. o matuotis tikrai nereik nes kiekvienam jo pats paciausias
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Kronas
... o žmogus užvedęs temą tikriausiai skaito visą šitą marmalą ir galvoja: "Ką @#$% jie čia tauzyja?.."
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Marukas
Algi ten ne letuvas, ten sklandituvas, bet tokiu bajeriu kaip tas "modelis" net naglu mordu kapitalistai GW sau neleidzia
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Dzonis
Na jo cia diskusija kaip seime uzvire
Jei visdelto armiju kainos panasios susirinkti ir smagiai palosti, tai mintis pradeti rinkti naujo tipo zaidima ir vel netureti su kuom palosti kaip dabar, tai manau geriau uzsibaigt WH Fantasy 4 rimtas didesnes armijas ir WH 40K 4 ir tuomet nusipirkti bilieta ir atsitempt i turnyra ir zmoniskai palosti. Noreciau isbandyti WH40K Orkus ir beabejo WHFantasy Warriors of Chaos
WH40K : [Space Orks 3K] [Space Marines(Ultra) 4K] [Tyranids 4K] [TAU 4K]
Dzonis
Kas liecia Warmachine, ta manau starteris nepamaisys ateityje ir gal patiks sis geimas isigilinus i taisykles Didelis dekui visiems uz issamias ir protingas mintis
WH40K : [Space Orks 3K] [Space Marines(Ultra) 4K] [Tyranids 4K] [TAU 4K]
Marukas
Atvaziuok i Kauna kada, galesi pabandyti WHFB, WM/H ir infinity geimus, gali net figureliu nesivezti, pazaisim demo, pasnekesim kas ir kaip, apsispresi kas labiau patinka. Jei jau dabar renki WHFB, nepamirsk unit filleriu, taip galima gana zenkliai sumazinti armijos kaina, gali iki 25% burio uzpildyti unit filleriais.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/