Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Lizardmen are coming!
atskalunas
geri modeliai...
Šiai man magas su book of hoeth 4lvl kainuoja 275pt, jeigu noriu wardo(kurio noriu) jau ir 320pt pasidaro. Bonusas prie castinimo gali rerollint kauliuką 1 pasirinktą ne 6. Bet kiek išrideni kauliukų magjos fazei tiek ir turi, jokio būdo jų kiekio padidinti žinau 4 burtus, ne 8...
Vien žinojimas visą high magic duoda begalę galimybių. Dauguma spellų joje kainuoja mažai, lengvai išviliojame dd ir su papildomų power dice generavimu gaunasi labai stiprus maga ir be castinimo bonusų.
black templairs
high elves
[CENTER][/CENTER]
AKu
@ atskalunai, papildomu kauliuku ar bonusu nera book of hoeth yra auksas su palyginus niekuo
@ Mariau palyginimas blogas
Kodel, todel kad jusu magai ir bsb daro kazkoki tai damage, galima equipint sarvais (bsb) ar ginklais slannas daro 1 WS S3 ataka (tiksliau sakant tai ataka daro skinkas padejejas sedintis prie sosto ) ir negana to jis dar uzima 4 modeliu vieta kas unitui dar papildomai sumazina ataku. Wuondu tiek as tiek jus tiek pat turit 3w nuo lordo mago ir 2 woundos nuo herojaus bsb. as rizikuoju ir dedu visus kiausius i viena pintine ir nukalus slann dingsta ir generolas ir bsb o pvz orku magai T turi net didesni nei slann
o del kainos tai paprastai tiek orku tiek empire kainuoja 165 lord magas +35 uz 4lvl +45 uz warda=245 maniskis kainuos 300 +papildomai visko kad turetu visa lora high magic ir visa kita kainuoja galutine kaina arti 500 buna anksciau buvo gerai nes jis uvo galingas ir daug isburia o dabar nepasitenkinimas daug pas ka kyla nes jis kad ir su tais upgradais kurie daug kainuoja realiai tas pats 4lvl magas O ji netgi pralenk goblinu shamanas nes gali gryus imt, DE nes gali padurk saviski ir gaut kauliuka (nekalbu apie burta kur gali one dicint ir gaut 3 dicus), HE rerolus turi, Skavenai paplotelius kazkokius
Tai va slann bus dabar toli grazu iki geriausio mago ir dar tures kainele ant saves jau nekalbu apie TG burio kaina norit slann apsaugot, o nepamirskim siuolaikiniu miscastu kur base contakte ne 3 modeliai pas mane yra o 10 :)ir jie gauna S10 hit
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
AKu
Va dar kelios "puikios" naujienos
Kroxigorus skinku buryje bus galima musti reiskias burys is esmes praranda esme, nebent kad kroxigorus ikist i core, bet nemanau kad verta.
Kitas linksmas dalykas kad cavalerija negales magic standarto turet reiskias per visa armija tik TG (jei ir sito nepakeite) ir slann gales turet magiska standarata kaip super senai rasei apgaubtai magijos ir turinciai"senoliu" technikos gan kvaila zinant tai kad skeletonai gali turet magiska standarta
Siek tiek geriau tai kad saurusai for free gales pasikeist weaponus i spear, bet tai dar labiau iskelia WTF scena kai pasiziuri i CoC ir jiem reik moket staiga 4pt uz spear turut uz abu susimoka
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
Na cia logikos ieskoti nereikia kodel paprasti big unsai gali imti standarta, o savage big unsai negali imti magisku standartu? Paprasti goblinai ir orkai turi moketi uz spearus, o night goblinai keicia ginklus nemokamai..
Nauja armija, sena taktika ir meta nebtinka, reikia viska permastyti, delioti, testuoti ir viskas stos i savo vietas.
Mano savage orku shamanas kainuoja 290pts ir turi 5+ warda, ji saugo 5T, bet jis be vargo krenta kombate. BSB man reikia imti atskirai, arba labai pigu goblina uz 100pts kuris nesikauna, arba orka uz 120-155, kuris gali siek tiek kautis, bet mirsta lengvai.
Tavo gi ir armijos generolas ir BSB yra nepasiekiamas niekaip, kad ji nukauti reikia isnesioti kokius 25 guardus...
Nesakau, kad jis super geras, bet jis tikrai neblogas. Anksciau jis buvo super geras, ir netgi per geras, pries slana zaisti buvo net neidomu (viena imu viena gaunu) o dabar jis tiesiog normalus magas, galintis tureti 8 burtus, tai yra gerai.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
AKu
viena imu viena gaunu cia neuvo pati blogybe nzn ar tau teko (tiesa mazai naudojau sia combo) bet zaist pries viena imu viena gaunu, tu prarandi 6 ant burimo, mane zeidzia tik magiskos atakos, 2+ ir mano miscastas keliauja tau va cia buvo perdaug ir pergerai
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Saulius
Mano magas lordas 4lvl kainuoja 350pt ir BSB atskirai 210pt, abu jie gali kautis, bet ne stebūklas. Bendrai aš gaunu vidutinio lygmens casterį kaip lordą ir BSB kuriuos laikau galinėje eilėje, kad niekas nenukautų, nes jų būrys dalyvauja dažniausiai aršiose kovose. Su mielu noru keisčiau į vieną modelį kaip slanas už 400-450pt, kad ir nesikaunantį ir laikyčiau jį gale savo armijos. Paprasčiausiai ta galimybė vidutiniškai kautis artimoje pas mano abu charus nėra privalumas man, manau ir kitiems, kai jų užduotis pagrindinė yra burti ir duoti permetimus Ld, ir jų praradimas yra kritiškas armijai.
Pas Lizardus viskas paprasta, vienas neiskaunantis modelis turi abi savybes viename ir yra labai paprastai apsaugomas, bei kaip magas yra vienas geriausių žaidime, ko daugiau reikia?
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
AKu
Pamirskit vienas geriausiu :-) 7ed taip dabar jis toks pat kaip ogras :-)
Ir kainuoja ne 350 equipintas o 300 plikas buria taip pat pats nieko neatakuoja o ir isburio atema atakas. Apginkluotas jis kainuos apie 500 sia edicija ir burs taip pat kaip tavo ogras uz 350 :-) pas tave bendroj sumoj 560 tai nori pasakyt uz 60 pt gaut 6 s6 atakas yra blogai? :-) nemanau :-) ir bendroj sumoj daugiau woundu turi :-)
Nes cia ko issiplest teks megint bandyt ir ziuret kad gaunas :-)

Dar viena naujiena kad mano praktiskai visi unitai negales nesivyt. Reiskias pagrindiny armijos anvila bus galima nudirektint kaip du pirstus :-)
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
AKu
Na zodziu dabar pradeda viskas maisytis ir reiks laukt pilnos knygos nes jau prasidea interpretacijos ir t.t. nes daugeliu atveju reik tikslaus taisykliu aprasymo pvz:
PF taisykle ar galima generuot atakas is antro ranko, daug kas pries tarauja bet yra nenugincijama taisykle AB>BRB. tai viskas priklausys nuo taisykles aprasymo.
Kitas dalykas kuris mane istiesu dziugina tai diciplinos kurios duoda arba mokejima visu signature spellu arba loremaster of high magic. Jei ten nebus priezodzio "instead rolling for magic" reiks kad as gausiu 4 spellus is pasirinktos loros ir +arba visas signaturas arba visa high magic loros spellus
Jei taip bus tikrai nebus ko skustis del slann :D:D:D
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Saulius
Disciplines in order from cheapest to highest:
Reservoir of Eldritch Energy- Can save 1 unused dispel die to use for the next magic phase on a D6 roll of 2+ ( can't go beyond the pool limit.)
Soul of Stone- When rolling a miscast you can add or subtract 1 from the result instead of accepting the original result(min. 2 and max. 12 on the table.)
Becalming Cogitation- re-rolls first failed dispel attempt in each magic phase.
Wandering Deliberations- Knows all basic lore signature spells ( can't be used with the Lore Master of High Magic one.)
Harmonic Convergence- Slann rolls 2 additional dice whenever he attempts to channel power or dispel dice.
The Harrowing Scrutiny- Terror
Transcendent Healing- 40K Regeneration
Unfathomable Presence- Roll a D3 at the start of enemy magic phase, gains Magic resistance (X) until end of turn where X is equal to the D3 result.
Focus of Mystery- Lore Master for High Magic
Higher State of Consiciousness- Ethereal and Unstable but can't join units.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
AKu
maciau situos nieko stebuklingos iskyrus combinacija leidziancia chanelint 3dice ir itema kur duoda +1 to cahnel.
Jeigu focus msteri istikruju yra taip kaip cia parasyta tiesiog duoda spec taisykle loremaster (lore of high magic) tai reiks kad galiu generuot dar 4 spell is kazkurios loros Tai reiskia slann islieka galingiausiu magu bent jau mano akimis. na galbut negalingiausiu bet geriausiai prisitaikanciu prie situacijos, visgi 12 burtu tures jei taip bus
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
Na man tas rerolinimas failinto dispelo, visai neblogai atrodo.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
AKu
siek tiek rizikuot gali ir jei feilini auto neprarandi +4 dispelui o gali megint darkarta aisku nereik bandyt 2 kauliukais 4 nuburt bet parankus dalyaks
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
atskalunas
Papildomus power dice tu gali gaut su tuo channel. Taip, reroll vieno dice gali daug ką apverst. Bet tu skaitykim plius vieną power/dispell dice turi ir 8 burtus kurie yra 7+ 8+ 5+ 5+ 8+ 12+ 13+ 19+ su atributu kuris tavo temple guardams ar kad kr koks ten unitas slann sauvgo wardą duos. Pagalvok kaip broken būtų su dar ir bonusu castint. Daugiau kaip pusę lore su 1pd castint galėtum... Ir ne prieš labai psaugos nuo magijos turinčia armiją kone pastovus bent 5+ wardas ant viso unito(nebent išridensi winds prastai).

Aš rimtai, čia stiprumą tavo slannui labiausiai pati lore duos. Ir jei turėtum dar panašų bonus kaip kad + vienas dice kiekvieną kart kai castini... Baisiau negu ankščiau būtų.
Redagavo atskalunas 2013-08-01 09:49
black templairs
high elves
[CENTER][/CENTER]
AKu
extra dice buvo pergerai, bonusas burt nebutu pergerai nes ant 1-2 feilini tad rizikuot 1 kauliuku nieks nerizikuotu.
MR d3 uz bbz kokia kaina auksta. toli grazu iki patikimumo.
kai suskaiciuoji kiek slann su upgradais ir bunkeris jam kainuos tai pamatai kad taisudaro vos ne puse armijos, zavesio tikrai nesuteikia
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
atskalunas
žavus ar nežavus unitas yra vienas klausimas. Ar nebūtų broken galimybė kastint 5 mažus spellus, kurius tarkim kastindamas su 2 pd ištrauksi minimum 3(jei nepraleistum), kai bet kuris iškastintas spellas duoda +1 prie ward iki max 3+ ward? Bet koks bonusas šiuo atveju būtų op.
black templairs
high elves
[CENTER][/CENTER]
Double_Trouble
Siaip Lizardu Lore Attributas man rodos kitoks bus, nei pas mus
atskalunas
Magic is lore of High Magic. Lore attribute is called Contemplations. It is hard to read but here is what I got: If a spell of the Lore of High Magic is successfully cast by a Liardmen wizard. He can choose to forget the spell. At the end of the magic phase the wizard generates a new spell for each spell he choose to forget from the Lore of High Magic or another lore he also has available but the new spells will always have this or that spell lore's attribute. It is possible to generate the same spell as one that was forgotten or one he forgot in a previous phase. Edit: As I re-read this, it could very well say that it uses the spell lore attribute of the generated spell. Trying to decipher "that" vs. "this". Honestly, it is hard to tell from that little preview box.

Keistas kažkoks, bet įdomus jei šitas.
Nu ok, my point was invalid
black templairs
high elves
[CENTER][/CENTER]
AKu
http://raffazza.blogspot.co.uk/
na va cia viskas surasyta tipo isknygos keliu dalyku neapspres nes aprasymas netoks kaip knygoj garantuoju bet visa bendra vaizda susidaryt galima.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
o jei pasiemi ta ku duoda du papildomus kauliukus chanelui, o tada is didziosios knygos pajami kazkoki magiska daikta kur chanelas buna ant 5+
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/