Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
turnyras baltstogej
Saulius
Reikia kažkaip užsivesti, nes kitaip bus liūdna.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Marukas
Saulius parašė:

Reikia kažkaip užsivesti, nes kitaip bus liūdna.


As uzsivedes kelionei, ejimui i puba, bendravimui ir gerai praleisti laika, na ir pasistengsiu laimeti jeigu gausis, mano listas praktiskai netestuotas ai, kai neiskeli karteles aukstai tai ir nusivilimo po to nera kai gauni i skura nepamirsk kad vaziuojam pas zmones kurie pastoviai losia, ne tai kaip mes 3 partijos per 4 menesius
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Marukas
Beja Sauliau, nepamirsk, kad ETC turnyruose visos karo masinos TURI buti ant BAZIU!!! Baze turi buti tokio didzio kad tilptu pobuklas. Jei neturi baziu iskirpk apskritimus is kartono ir paberk ant ju smeliiuko, pabuklu klijuoti nereikia, svarbu kad masina stovetu ant bazes. Dabar turi darbo iki penktadienio
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Double_Trouble
Paraset del harpiju ir tu keliu goru gal? Furijos manau deja netiktu :/ Parasyciau pats, bet nezinau kam ir kur, o lenkiskai nei bum bum.
Marukas
Parasiau Karol'iui, uzklausiau, duosiu zinot kai atsakys.

Norejau atspauzdinti visiem faq'us siandien... isijungiu GW puslapi, o jis neveikia kazkokie pakeitimai...
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Saulius
Matyt Wood Elfai atsėlina...
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
lostangel
sekmes visiems turnyre
visai noreciau tiketi kad kada nors ir mes surinksim etc komanda...
zaideju realiai turbut uztektu... jeigu aisku visi noretu ir galetu...
kada dabartinis tarptautinis etc?
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Batma
Rugpjūčio mėnesį Serbijoje.
AKu
na na, kur battle reportai?
vel zaidet vaiku kambarelyje?
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
Turnyras buvo tikrai ziauriai geras, bent jau as viskuom patenkintas. Vakar labai velai parvaziavom, nes uzgribavo GPS, tai dar turejom Egi nuvezti iki namu. Jau nebuvo jegu kazka rasyti. Gal vakare is savo varpines papasakosiu kaip ten sekesi
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
AKu
ok atsiusk man i email foto ikelsiu i fb
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
Galiu pasakyti, kad turnyra laimejo vampyrai antra vieta berods Chaoso kariai, i desimtuka papuole 3 chaoso kariu armijos, ir Bretonija (kas jau kelinta karta irodo, kad Bretonai tikrai veikia sitoje edicijoje)
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Saulius
Na papasakosiu iš savo varpinės.
Turnyras tikrai labai geras, daug dalyvių, daug patirties ir įspūdžių. Dar kartą įrodžiau sau, kad tokiems turnyrams reikia daugiau laiko skirti pasiruošimui ir studijavimui bei bandymams. Tikrai daug taisyklių užmiršęs ir tai žiauriai nervina patį ir oponentus.
Kadangi su Ograis bijojau, nes man su jais nelabai sekasi ir be to jie labai bijo šaudymo, o aš galvojau, kad turnyre bus pilna šaudymo ir Dworfų, tai nutariau pats pabūti Dworfu. Beje neklydau, turnyre dominavo šaudymas (Empire, Dwarfes, High Elves, Dark Elves, Orcs, Daemons of Chaos, Skaven), žodžiu kas tik galėjo kokią patranką pasiimti į rosterį tas ir ėmė maks. Pas Dworfus dominavo Gyrocopteriai ir Bomberiai. Ogrų buvo irgi nemažai, bet jie kažkur ties viduriu rezultatų makalavosi, kaip ir aš pats.
Kas įtakojo mano vidutinį pasirodymą : mažai žaidžiame, ne mano armiją, nežinau kaip optimaliai išnaudoti viską, pusę taisyklių nežinau, rosterį sudarinėjau telefonu su Mariumi pagal nuojautą ir 2h laiką, nestudijavęs, normaliai nieko neišbandęs, maždaug iš nuogirdų. Gavosi tokia košė rosteris :
1x Lordas ant skydo (4+ ward, 1+ AS, 5W, 6T) ginklas x2 str again 5T. (visgi nepasiteisino, reikia duoti d3 wundas vietoje kažko bent);
1x Thane, Shield, BSB su Grungi banner (geras daiktas, iš namų be jo nelysti);
1x Master Engineer su GW (nemanau, kad reikalingas)
1x Runesmith su Shield ir runa su Dispell ir 4+ pamiršta burtą (būtinas)
1x Runesmith su Shield ir paprasta Dispell runa (manau verta turėti)

Core
20x Qualerers , full com (neblogai)
19x Qualerers, full com (neblogai)
Visgi dabar daryčiau 10x Qualerers musician ir 30x Qualerers full com (nes šaudosi jie gan prastokai, bet tai geras priedas mažinti priešo divertą, o tai labai svarbu ir dar core, be to antra kovinė dėžutė yra daug svarbiau nei papildomi 16-18 šūvių įš arbaletų)

Special
27x Hammerers - full com, Banner MR(2) (nusivyliau, arba jų reikia imkti hordą 40+ arba visai nereikia. Kodėl taip galvoju, nes arba juos ignoruoja ir niekas nelenda, arba jei ateina kas rimtesnio, tai juos sudoroja be problemų, nes visgi jie neturi jokios apsaugos apart 4T, o tai nepadeda gerai gyventi, Pit of Shades ir Comet of Casadora vistiek afigienai juos mažina ir 2+wardas nesaugoja nuo šių spellų, o Lordas nepadeda būriui ilgiau gyventi ir pats neduoda pakankamai CR, ASL jiems viską gadina, du chaoso chariotai beveik pusę būrio iš chargo nuneša, ir Bannerio runą visgi reikia ne MR (2) duoti, o kažkokią kaip priešo chargą mažinti)
1x Grudge throver - runa accuracy ir Piercing (neblogas, bet kadangi str4 šonuose, tai manau labiau verta imti Cannoną ir Flame Cannoną x2)
1x Cannon - Rune of Accuracy ir Flaming (Must daiktas)
2x Gyrocopter (Must daiktai)

Rare
1x Organ Gun - Rune of Accuracy ir Rune +1 to hit (per brangu ką daro ir labai nestabilus, nes bendroje sumoje su Engineer kainuoja 246pt, geriau Flame cannon)

Kovos :
1. Prieš Ogrus - galvojau bus lengva, o buvo atvirksčiai. Pralaimėjau 7:13, nesisekė šaudyti iš Organo, jo Ironblasteris šaudė geriau už mano Cannoną, praradau visas Warmashinas, abu Gyrocopterius ir būrį Qualererių. Aišku jo Mourfangai ir keli mažesni būriai išnyko taip pat.

2. Prieš Bretoniją - galvojau bus sunku, nes turėjo standartinį rosterį kaip Dargirio, tik herojų daugiau, mažai magijos, bet gavosi gerai ir laimėjau 17:3. Gyrocopteriai išrinko Trebuchetus, patrankos iššaudė knightus, Qualereriai supportą padėjo į vietą. Priešas atėjo su keliais būriais iki mano linijos, bet ten užsibaigė galutinai Qualererių būriuose, o pagrindinis būrys chargino mano pagrindinę dėžutė ir įvyko stebūklas, bretonijos lordas sumušė neužmušamą Dworfų lordą per dvi fazes. Pas mane Hammererių būryje buvo 4 herojai, tai Bretonijos lordas gavo +4 str, att, tai viso 8 atakos 8 str. Bet sekančiu ėjimu būrys Qualerių įvažiavo į šoną Bretonijos pagrindinam riterių būriui ir to jiems pakako, kad Bretonas ištiestų man ranką ir pasakytų"You won")
3. Oponentas Chaos Warriors- galvojau bus pusę velnio, o gavosi ne visai gerai, pralaimėjau 6:14. Jo rosteris buvo vien iš pavienių monstrų ir Chariotų, bei 4vnt Jugernautų. Visi pas jį turėjo Wardus 3+ ir 4+, arba immune to psychology, Regenerations, visokie Princai. Tai principe jis iš karto pasakė, kad šansų aš neturiu, taip ir buvo, nes jei būtų 7 ėjimas, tai rezultatas būtų 20:0 jo naudai. Lordas dwarfų negalėjo nieko rimto padaryti jų princui, o Hammereriai mirė kaip musės nuo impactų.
4. Prieš Ogrus - galvoju pagaliau atsirevanšuosiu ir sausai patvarkysiu, bet deja, stalo vyduryje afigieno dydžio kalnas, už kurio telpa visa Ogrų armija ir tą jie padaro. Jo Ironblasteris nušovė porą mano patrankų, aš jam kelis support būrius ir jo Slaughtrermasteris-genrolas pats susprogo nuo misscasto. Lygiosios 10:10
5. Beasts of Chaos - galvojau, kad bus nesunku bent lygiasias išlaikyti, bet klydau, gavau į skūrą 0:20, geras žaidėjas, ilgai viską svarsto, neskuba ir nedaro klaidų, nors ir nedaug liko iš jo dėžučių, bet visgi nieko konkrečiai pas jį ir nesunaikinau, o jis išrinko viską apart mano pagrindinės dėžutės su herojais ir dviejų Gyrocopterių, bei priešpaskutiniame turne praleido pro Hammererių dėžutę Purple sun (-13 Hammererių).Paskutiniame ėjime užchargino iš visų pusių mano pagrindinę dėžutė iš šonų su 20Gorų, 11 Bestigorų ir Doombuliu į priekį, bei Mindrazor ant Gorų išbūrė. Mano Lordas nukovė porą gorų, hamereriai vos 3 spėjo trenkti prieš mirdami tuo pačiu metu, likę herojai buvo sutrypti. Pagrindinė klaida mano, kad aš praleidau Magic missile su Hag Tree Fetish, kuri nunešė mano Grudgethroverį antrame ėjime, visgi 19 hitų su rerollais to Wound yra pakankamai bet kokią warmashina nunešti, o aš kažkaip pagalvojau, kad 5+ wardas padės apsisaugoti nuo šešetukų, naivu bet nežinojau, kad jis rerolins to wound ir kažkaip skubėjau ir nesigilinau-nesitikslinau,o aš galėjau nuburti, nes turėjau ir scrollą ir daugiau DD. Ko pasekoje galėjau porą šūvių daugiau prašauti iš Grudgethroverio, ir manau tai galėjo įtakoti keliais vienetais sumažintos Gorų ir Bestigorų dėžutės nebūtų net puolę mano priekinių linijų.
Visgi negalima skubėti ir atmestinai žiūrėti, reikia gerai pasverti įtakas vieno ar kito veiksmo, nes atrodo smulkmena, o gali lemti rezultatą labai žymiai.
Berods surinkau 45pt. iš galimų 110pt. (už dažymą galima gauti iki 10pt).
Redagavo Saulius 2014-04-14 13:08
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
AKu
jo padare dabar shoothammer delto ir nebenoriu lizardu net megint... bet jei but buvus galimybe turnyre buciau dalyvaves
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
Warhammeris yra ir shoot ir magic ir combat ir combo Turnyra laimejo Vampyrai, kurie neturi jokio sutingo, i desimtuka pateko 3 warrioru armijos su labai silpnu sutingu. Nemokat gerai zaisti ir tiek
Lizardai taip pat pateko i desimtuka.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Saulius
Jo pastebėjau, kad shootingo daug pas tuos kas jį gali imti, bet visgi jie ir Ograi nepakyla dažniausiai arčiau topų, laimi kokybiškas CC, stirpi magija arba masės.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
AKu
tai as tikiu kad gali i desimtuka patekt suzaide visus matchus ne ries dvorfus ir zjbs gauna armijas kurios paruostos anti shooting ir zjbs bet patektu pries dvorfus ar bet ka kita mastanti tai pz tiem lizardam ten viskas glass cannon
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Saulius
Nesutinku, būtent Lizardai turi daug būdų kaip kovoti su Gunline, o magija yra stipriausia pas juos, ribojimus jiems sumažino ETC. Tai sakyčiau, kad turnyrų rezultatai ir rodo Lizardus tarp TOP 10, tik reikia pastudijuoti jų rosterius.
Aš Vampyrus studijuoju, tai per turnyrą sužinojau daugiau nei per du metus skaitydamas forumus. Trereikėjo pasišnekėti su lenkų top 10 žaidėju, kurio pagrindinė rasė vampyrai nuo senų laikų ir jis man atmerkė akis, paaiškino viską neslėpdamas ir kaip jis sėkmingai žaidžia. Susidarė įspūdis, kad forumuose daug kas nutylima, o patarinėja nesigilindami arba daugumoje atvejų netikėliai.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
vytzka
Tai sekantis pirkinys Sauliau 80 zombiu?
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Marukas
vytzka parašė:

Tai sekantis pirkinys Sauliau 80 zombiu?


Nereikia 80 zombiu, ETC apskritai dideliu junitu nera arba ju yra mazai ir pas prasciau zaidziancius.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/