Temos peržiūra
WarGames » Wargames - skirmish ir kita » Infinity
INFINITY metu startas - mini-lyga
TerTer
O Egi padarysi mailing groupsa sitam reikalui?
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
blackfishas
o yra reikalas? visvien info ir čia bus
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
TerTer
magyar parašė

Sankcijos už stabdymą:
Balio prašysiu pakurti google mailgroupsą ir visi tarimaisi sužaisti turės vykti per mailgroupsą. Tai aiškiai parodys, kas stabdo ir kam turės būti įpaišytas maksimalus pralaimėjimas, nesugebėjimo laiku sužaisti atveju. Yra galimybė, kad vienam negalint, prašysim kito žaidėjo jį simboliškai pakeisti (bet su nuosava armija), tačiau nepavykus šiam variantui, bus įskaitomas pralaimėjimas kaltininkui arba abiems žaidėjams, jeigu nei vienas iš jų nerodys iniciatyvos arba abu siūlys unreasonable variantus.


Nu egis minejo, kad reiks Tai cia egiui paskatinimas klausiant
Aisku manau jei sita temoje susitarsim ar pan, kodel gi ne
Redagavo TerTer 2015-02-05 17:22
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
TerTer
Kur Kauno poros Egi?:)
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
magyar
Dar traukia, labai delikatus reikalas :D.


magyar
OK, Kauno poros, kurias iš'random'ino stalo žaidimų vakaro dalyviai:

AKu - Double_Trouble
Marukas - TerTer


AKu
Nu ka iki sekmadienio tada!! Ateiviai nepasiduos! Sepsitorizinsim visus!
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
TerTer
Nu ka Marukai, galesim 7dn suzaisti tada priklausiancia partija
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Drago13
Kažkaip aš praleidau šitos ligos pradžia... Prisijungt jau tikriausiai per velu butu?
VytautasP
Ups, sorry. Pasirodo VytautasP prisijunges, o raso magyar :D.
Redagavo VytautasP 2015-02-08 15:20
magyar
Viskas gerai, Drago13. As - tavo priesininkas. Gali prisijungti.


AKu
Double trouble vs aku 5vp-5vp

Klausimas del proxy kodel tik 1 figura smarkiai listus apvarzo. Pvz neturiu naujausio starterio ir viskas ragas man negaliu 4 skirtingu figuru naudot. Galima gal pakelt bent iki 3?
Kitas klausimas mano tos nupirktos bezdziones is to pamirsto zaidimo skaitos kaip proxiai remotam ar ne? Bazes tokio pat dydzio aukstis toks pat. Tai irgi proxis ar tinka count as?

edit:
Tuo labiau kai edicija katik pasikeite ir listai bent jau pas mane visiskai keicias ir reik visai kitu modeliu negu anksciau reikejo.
Redagavo Batma 2015-02-09 09:49
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
TerTer
TerTer vs Marukas - 3vp-3vp (+1VP marukui uz no proxy, full painted), tai 3vp-4vp Buvo itempta kova ir paskutiniam ejime istraukiau lygiasias

AKU, mano manymu kas ne Infinity figurele ir vaizduoja kita, yra proxy Bent jau mano manymu. Kaip egis minejo, jei ginklas skirias ne proxy, kitu atveju proxy
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
magyar
OK, besdzioniu neskaiciuosim, bet tu pradziai bent foto atsiusk, ka is ju padarei, nes jeigu nieko, tai cia jau butu gan izuloka :D. Kas del proxy, tai jau 1 figurele man rodos per akis.

AKu parašė
Double trouble vs aku 5vp-5vp

Klausimas del proxy kodel tik 1 figura smarkiai listus apvarzo. Pvz neturiu naujausio starterio ir viskas ragas man negaliu 4 skirtingu figuru naudot. Galima gal pakelt bent iki 3?
Kitas klausimas mano tos nupirktos bezdziones is to pamirsto zaidimo skaitos kaip proxiai remotam ar ne? Bazes tokio pat dydzio aukstis toks pat. Tai irgi proxis ar tinka count as?

edit:
Tuo labiau kai edicija katik pasikeite ir listai bent jau pas mane visiskai keicias ir reik visai kitu modeliu negu anksciau reikejo.



magyar
Dar Mecrontyr su Sir vicious sukale. Regis, Necrontyr laimejo.


AKu
aisku nieko nedariau prie moratu kuo puikiausiai tinka, genetiskai modifikuotos bezdziones, surobotizuotos. Vien del to ir pirkau.
Jei maks 1 tada nebedalyvauju lygoj nes ner tolko dalvaut. Neesu hobistas o zaidziu tam kad pergudraut presininka o ne kad zaist su 100% atitinkamais modeliais. neturiu naujo starter seto ir kaip suprantu bezdziones netinka tad praktiskai visada bus min 2 proxiai ir realiai lankstumo lieka mazai. Tad toliau nebedalyvauju.

tikrai atsiprasau nebuvau pamates kad maks 1. Su double troubble buvom sutare kad daugiau naudot galima.
Redagavo AKu 2015-02-08 18:07
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
magyar
Tai galima viska individualiai derinti, nebutina rekti WG main temoje, kaip tu nedalyvauji. Zodziu, galvok pats, ar nori kompromiso ieskoti ar ne. As visada uz tai kad padeti zmogui dalyvauti, jeigu jam kazkur nesueina reikalai. Bet jeigu jis kirviu kerta per visa reikala is karto, tai mane, svelniai (labai svelniai) tariant, uzmyli iki negyvumo tokie reikalai. Yra du sprendimai - arba tarkis asmeniskai, arba skaityk taisykles idemiau ;D.
Zodziu, reikalas atviras kol kas ir viskas tik nuo taves priklauso.
Redagavo magyar 2015-02-08 18:22


AKu
Nu taisykles yra taisykles, prazioplinau my bad, bet toliau neturiu galimybes test nes neturiu visu modeliu
Jei ta bezdzione uzskaitom ir iki 3 maks modeliu proxy man ner problemu, bet kolkas kiek misijas ziurejau pas mane visuomet butu 2-3 proxiai, aisku juos zadu isigyt, kokiu greiciau nezinau.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
magyar
Nu tai ... jprst... antra karta reika pakartot? Rasyk PM. Ar megsti savo BDSM kostiumus viesumoje dziauti? :D.
Redagavo magyar 2015-02-08 18:33


magyar
Niu gerai, del BDSM as juokauju ... Teisiog rasyk kma nori vietoje ko naudoti ir tiek. As nesuprantu problemos. Atvyksi i Vilniu dviems turams ir ten gal visko galesi pasiskolinti, ko reikes. Kokio velnio cia viesai reikia "ragequitinti".