Temos peržiūra
WarGames » Wargames - skirmish ir kita » Infinity
INFINITY metu startas - mini-lyga
AKu
nu as nerage quitinu as sakau kad neturiu to ko reikalaujama ir negaliu dalyvaut ir tiek
o Vilniu vaziuot galiu no problem bet jei ten atvykus mano listas pasidarys non legal tai mazai tolko todel is kart rasau.
Zodziu sorry jei cia kazka izeidziau ar kazkoki suma keliu nieko panasaus nenorejau.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
magyar
Niu tai tu is anksto bruklstelk ko tau truksta, ir mes ziuresim kaip padeti ir ka leisti, ko neleisti.


Marukas
Aku, suimk save i rankas ir be panikos !!!


Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
AKu
gerai rimtesnis klausimas del kitos misijos.
Naudojam taisykles kad galima susaudyt duris ir tada nieks negali i vidu line of fire nubrezt?
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
TerTer
AKu parašė
gerai rimtesnis klausimas del kitos misijos.
Naudojam taisykles kad galima susaudyt duris ir tada nieks negali i vidu line of fire nubrezt?


Ryskiai prisiskaitei forume bajeriu, kaip pirmam ture ieina bicai i vidu, susaudo duris ir kiti i vidu patekti negali? Ir tada laimi
Sita skaiciau, ir manau jei durys susaudytos, jo turetu duoti partial cover nes is ju likuciai, bet LOF turetu buti. Nes kaip supratau galima ir duris ir sienas susaudyti Armory misijoje.
Gal nenaudojam tokiu nesamoniu ir ale mini cheato


O AKU del proxy, nu tai rasyk Egiui kaip sake ir tarkis, nereik parintis Tipo tu tiek mazai modeliu turi, kad negaletum legal listo padaryti su 1 proxy? Net as dabar jau galeciau pasidaryt lista kur isvis proxy nera, nors aisku ne pats geriausias, bet esme, kad imanoma iseiti rasti. O jei truksta modeliu, reikia pirkti, pirkti ir dar karta pirkti.

Nepyk AKU, bet
AKu parašė
Neesu hobistas o zaidziu tam kad pergudraut presininka o ne kad zaist su 100% atitinkamais modeliais.

nu nafik, pasiimu as savo WM stuff ir bus mano figureles ok? (Gal perdeta, bet ideja supratai). Zaisti friendly game ir issibandyti armija viena, ir tai issibandyt arba lauki kol tavo figureles atvaziuos. Bet pastoviai proxinti ta ka naudoji, lieva. Jau del ginklu nieks nieko nesako, nes tikrai daug variantu, bet nu modeliai

Nes vienas dalykas su proxy buna tas, kad priesininkai kazkiek juk pripranta prie tavo modeliu, pradeda suprasti, kur kas yra, tai manau vien del to verta skatinti no proxy, paciam modeliui

PS. Tavo bezdzione normaliai atrodo
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Sir_Vicious
Aš pvz turiu labai ribotus modelius ir tiketina žaisiu visa lyga su tais pačiais modeliais, gal tik kokį šautuvą nupirksiu kitą, ir nematau tame problemos. Šiaip infinity yra labai stipri ir estetinė reikalo pusė.

Na aišku jeigu nori laimėti (tiktais) tai tada problema pasidaro.

Beje Necrontyr'as laimėjo 4-2. Kaip žaidžiančiam antrą kartą tai visai nieko. Mano japonai matomai labai bushido kodu vadovasi ir ėjo į priekį neapgalvotai "mes samurajai mūsų kulkos neima". Need more ninjas.
Redagavo Sir_Vicious 2015-02-08 19:56
Blood calls out to blood, so they say. Let us spill that of our enemies with all due haste, that we may hear its cry all the clearer.

WH40K - Blood Angels
Infinity - Yu Jing
AKu
kas turetu buti jei turetu but dabar yra taip kaip forumuose raso kad taip galima padaryti ir pakankamai nesunkiai, tuo labiau kai tas pastatas yra infinity aukscio ir is kokio bokstelio nepermatysi. o jei pavyksta visas duris susaudyt tai jau gg praktiskai ir tai glima nesunkiai padaryti per pirma ejima.
As siulau to irgi nenaudot del to ir uzklausiau.

Del modeliu pirkau ir pirksiu siuo metu neturiu to ko reik nes pasikeite edicija ir pasikeite meta game. vieni modeliai geresni kiti blogesni kaip ir po kiekvienos edicijos keitimosi.
Legal lista be problemu galiu pasidaryt bet tada koks tolkas man dalyvaut turnyre jei darausi lista vardan to kad dalyvaut? kaip ir minejau ne del to as zaidziu sita zaidima.

WM is principo netiktu nes ten yra steam punk tematika plius minus. tos bezdziones kur pirkau yra scifi tematikos, plius jos yra bezdziones kaip ir mano puse armijos. visi kiti proxiai yra infinity modeliai +- atitinkantys tai ka proxina, order generatorius bus order generatorius, mi bus mi ir t.t. Remotu nepirkau ir bent jau CA ju tikrai nepirksiu nes jie man nera grazus ir atrodo nelogiskai ir nepraktiskai kaip karo masinoms tai tiek, svarsciau remot isigijima is kitu frakciju, bet tada pardej uzmaciau tas bezdziones kurios mano akim atitiko tip top tai ko ieskojau.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
magyar
Irasas istrintas, nes jau pradejau kartotis.
Redagavo magyar 2015-02-09 03:52


TerTer
AKu parašė

WM is principo netiktu nes ten yra steam punk tematika plius minus. tos bezdziones kur pirkau yra scifi tematikos, plius jos yra bezdziones kaip ir mano puse armijos. visi kiti proxiai yra infinity modeliai +- atitinkantys tai ka proxina, order generatorius bus order generatorius, mi bus mi ir t.t. Remotu nepirkau ir bent jau CA ju tikrai nepirksiu nes jie man nera grazus ir atrodo nelogiskai ir nepraktiskai kaip karo masinoms tai tiek, svarsciau remot isigijima is kitu frakciju, bet tada pardej uzmaciau tas bezdziones kurios mano akim atitiko tip top tai ko ieskojau.


Tigi sakau, WM ten stupid pvz, galejau ir zaislinius kareivukus paminet.
Siaip sakau tavo Bezdzione normaliai visai atrode man, nzn kaip orginalas turi atrodyt, bet is esme viskas ten norma
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
magyar
Na gerai, visgi lyga, nesinori nieko enforce'inti, tai padarom nuostatu pakeitima. Galima rinktis proxinimui viena is siu variantu:
1) 1x didelis modelis (TAG)
2) 2x vidutiniai (bikers, remotes ir pan.)
3) 3x small models (infantry)

Arba 2) ir 3) kombinacija po 1 modeli is kiekvienos kategorijos.


magyar
Oki doki, mane keicia Somefriik.


I-o turo poros Vilniuje:

Macb3th - Mooncat
Karolis - Karvedys
blackfishas - Niblit
null - Mindaugas
Necrontyr (W) 4VP - Sir Vicious 2VP
bonis - Rastvedys
Drago13 - Somefriik


I-o turo poros Kaune:

AKu 5VP - Double_Trouble 5VP (lygiosios, isgyveno 107pt ir 149pt, atitinkamai)
Marukas 4VP - TerTer 3VP (lygiosios, isgyveno 133pt ir 120pt, atitinkamai)
Redagavo magyar 2015-02-09 13:03


TerTer
O gal Egi reiktu rezultatus skelbti su VP? Kad butu galima matyt kaip sekasi? Bet cia nebutina, bet manyciau idomiau butu
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
magyar
True, pasitaisiau.
Dar prasau, jeigu musis baigesi lygiosiomis, nurodykite islikusiu gyvu pajegu dydi taskais. Sito gali prireikti skirstant poras sveicariskoje sistemoje.

Supairinant bus teikiami tokia prioritetai:
1) Pergaliu skaicius
2) VP skaicius
3) Islikusiu gyvu pajegu dydziu suma, to lygiuju skaiciaus atveju.


O stai ir naujojo pirkinio krikstynos:



https://www.facebook.com/media/set/?set=a.933269973360707.1073741845.155793634441682&type=1


TerTer
PS. Marukui turetu but +1VP uz:

"+1 VP už pilnai nudažytą ir neproxintą armiją po mūšio, bet bendras VP skaičius negali būti toks pats, kaip mūšį laimėjusio žaidėjo."
Pas ji nebuvo proxy.

Ar tas taskas atskirai rasysis ar kaip, cia jau tu egi sprendi

Mano gyvu buvo like 120pts.
Redagavo TerTer 2015-02-09 11:44
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
magyar
Apsizioplinau, thanks. Taskas eina i bendra poola.


Marukas
Pas mane liko 133pts gyvu
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
AKu
Pas mane 107 pas double trouble 149 :-)
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Necrontyr
Pas mane liko 147pt gyvi.
TerTer
Tai klausimas dar karta? Del antros misijos, susaudzius duris bus clear praejimas ar partial cover? Ir tas pats jei siena susaudai? Nes maciau kad ale galima
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Marukas
Sioks toks nelabai gal ir tikslus postas apie infinity lygos pirma musi

http://mwargaming.blogspot.com/2015/02/infinity-lyga-startavo.html


Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/