Temos peržiūra
2015-1 savaite
Marukas
WHFB: (25,61)
WH40K: (2,23)
Infinity: 1(6,20)
WM/H: 2(5,17)
DW: (-,12)
FOW: (32,11)
FA: (-,2)
BFG: (-,1)

Suzaidem mini infinity demo, Haqqisslam vs Haqqisslam, laimejo Haqqisslam :)Naujos supresion fire taisykles yra tiesiog puikios.

Su ter ter sulosem 2 partijas WM/H, deja nugaleti cygnar man dar nesigavo, nors antros partijos metu zaidziant su mano megstamu magu Grim Angus buvau netoli pergales, taciau padariau epic faill klaida, pasiunciau i prieki 3 beastus... tam kad nukautu pora priesu, ta jie ir padare, bet po to visi 3 buvo sukapoti, praradau 3 beastus uz 19 tasku... o nukoviau apgailetina solo heroju ir pora infantry modeliu. Po tokio smugio atsitiesti nesugebejau ir pralaimejau
Redagavo Marukas 2015-01-03 14:30
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Sauliusp
Manau, kad WHFB nebus štiliaus, užsiimsiu tuom. Kalbinsiu Lauryną, bus jo bendraamžis, tai manau bus ir jam įdomiau. Jeigu dar tu Mariau prisidėsi karts nuo karto pasižaisti, gal ir Paulius prisijungs. Tikrai nelauksime pusmetį tos 9-ed ir nežaisime vietoje to kompiuterinių žaidimų. Kas liečia įdiegimą krūvos naujų žaidimų sistemų pas mus klube, tai nemanau, kad gera idėja, ji veda prie dabartinės būklės, kada visi nesirenka pasižaisti ir kartą per mėnesį atvaro savo mėgstamiausią sistemą su kuom nors susitarę supliekti, arba visai neateina, nes per mažai ją žaidžiančių yra. Reikės gal kokiame susibėgime pasišnekėti ir priimti, kas klube turi būti pirmoje vietoje, o kas tik palaikomi žaidimai.

Gal netgi tokią anketą užsipildyti visiems ir pažiūrėti kas gaunasi :
Vertinimas : A - Super žaidimas, dėl jo aš vargeiminu; B - Visai nieko sistema, kaip palaikomoji pagrindinei; C - iš bėdos, bet greičiausiai lauksiu kitos sistemos atsigavimo, kuri labiau patinka; D - Nepatinka dėl asmeninių priežasčių ir negaišiu aš laiko dėl jos.

Sistemos :
Warhammer Fantasy Battles : A
Warhammer 40k : B
Flames of War : C
Warmashine/Hordes : D
Infinity : D
X-Wing : C
Dystopian Wars : B
Firestorm Armada arba BFG : B
Firestorm Planetfall : B
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
Sauliusp
Kol išeis 9-ed aš siūlysiu žaisti taip :
Kaip bazė 7-ed taisykklės.
Papildymai :
1. Steadfast (8-ed);
2. Atakuoja atgal besiginantys visi ir papildomos eilės (8-ed);
3. Galima naudoti visas armijų knygas(6-8ed), bet rosteris turi būti sudarytas tik iš tos vienos knygos (bet armijos sudarymo principas 8-ed knygų turi būti kaip 7-oje, tipo 1 max Lord, 4 max Heroes, 3 min core, 4 max special, 2 max Rare);
4. Magiški daiktai ir kariai kurie turi Bound spellus iš 8-ed negali būti naudojami.
Gal dar ką pridėsim, jeigu sugalvosime, kad tai geras dalykas iš 8-ed.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
Marukas
Sauliau as warhammeri zaidziu, bet pagal 8ed. Pagal koreguotas taisykles as tingiu mokytis ir nelabai turiu noro gaisti tam laiko, yra tikrai geru zaidimu, kurie veikia ir prie kuriu galiu puikiai praleisti laika nesukdamas sau kiausu.
Warhammeris musu klube nera pagrindinis wargame, pagal statistika tai yra FOW, bet itariu kad siais metais pagrindiniu wargame gali tapti infinity, del nemazo susidomejimo 3ed taisyklemis. Ar tu prisitaikysi prie daugumos zaideju ir zaisi ta ka zaidzia visi? Turbut ne, kaip ir daugelis esamu klubo nariu neis zaisti fantasy...

Pagal tavo lentele pas mane siuo metu:
A- infinity ir WM/H
B- FOW, 40k, WHFB ir gal X-wing
C- visa kita
D- tokiu gal nera...
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Nomad

Reikės gal kokiame susibėgime pasišnekėti ir priimti, kas klube turi būti pirmoje vietoje, o kas tik palaikomi žaidimai.


Kaip tu įsivaizduoji tuos pagrindinius ir palaikomus? Kuo skirsis? Ką reiškia „palaikomi“, OS supportina?
Redagavo Nomad 2015-01-03 19:58
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Batma
Žmonės žais tai kas jie labiau patinka, abejoju kad šitoje vietoje galima kažką pakeisti ar priversti. Kaip rodo praktika, žmonės dažniau renkasi tuos žaidimus, kurie yra dažniau žaidžiami, t.y. jei klube bus žaidžiamas WHFB kiti bus labiau linkę jį pažaisti/pradėt. Niekas nenori rinkti figūrėles žaidimui kuriuo nebus su kuo pažaisti. Ir abejoju kad kažkurio iš žaidimų paskelbimas prima vieta ar trečia ar paskutine ką nors įtakos.
Netgi forumuose į klausimą "kaip mano wargeiming community priverti pradėti žaisti X" yra atsakoma "pastoviai žaisk X su kažkuo, ir žmonės patys ateis pasmalsauti, pažiūrėti ir gal patys pradėti"
Sauliusp
Panašiai Batma ir aš galvoju.
Nomad, šis klausimas daugiau tam, kad pamatyti ką potencialųs klubo nariai norėtų/galėtų žaisti be prievartos savo simpatijoms, o kas lieka už borto. Ieškau bendro taško apskritime mūsų klubo susikertančiose tiesėse. Jeigu visų žaidėjų A ir B punktuose atsiras kažkoks vienas sąlyčio taškas, jį ir laikysiu kaip pagrindinę sistemą šiuo metu. Jeigu dalis dalyvių iškrenta dėl to, kad nėra bendro taško, kokio aktyvumo tie dalyviai dabar ir į ateitį, tada ir bus apie ką pagalvoti. Kai pradėjau Kaune pradžią, nebuvo pasirinkimo apart WHFB ir visi aktyviai žaidėme, noriai rinkomės savaitgalį pasižaisti.
Atsiradus nuomojamoms patalpoms ir galimybei bet kada pasižaisti, bei atsiradus krūvai kitų sitemų, kažkodėl susirinkimų ir žaidimų kiekis krito daugiau nei dvigubai. Čia ir ieškau atsakymo, greičiausiai vienareikšmio nerasiu, bus kelios priežastys, bet bus man lengviau nuspręsti ką daryti.
Pagal tavo mėgiamas sistemas Mariau, mano ir tavo sąlyčio taškas yra tik ties WHFB, kitais atvejais mes beveik niekada nesusitiksime kolei kas.
Redagavo Sauliusp 2015-01-03 23:18
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
Sauliusp
Taip pat paprašysiu kolegų, kas galėtų kitą savaitgalį parodyti mokomąsias partijas naujokams: Infinity ir WH40k.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
Marukas
Infinity dabar sunku parodyti, nes ka tik isejo 3ed ir turbut niekas nezino taisykliu normaliai, tik basic rules.
40k per prastai zaidziu, man paciam reikia tutorialo
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
TerTer
Sauliau paskelbti kazkoki zaidima pagrindiniu yra visiska nesamone, geriau pamineti visiem kas susidomi kas isviso yra zaidziama ir ka imanoma zaisti aiskiai nemeluojant, nevarant ant nieko pasakyt tiesiai sviesiai.
Visos ale "pagrindines" sistemos keiciasi, kaip marukas sake, 2013m buvo WHFB, 2014 buvo FOW, 2015 tikrai tiketina kaune Infinity kad gali pakilti aukstai.

As taip mielai zaisciau pagrinde WM/H, kai jo zaidimas apmazejo isigyjau FOW, kad butu su kuo zaisti, gal dar isigysiu Infinity nes 3 edicijos rules nieko.

Nu ir kas is to Sauliau dabar tau bus, jei kaune dauguma sakys norim zaisti Infinity, o toliau kitu 2-3 zaidejai. O infinity 6? Pradesi zaisti infinity?

Jei pagal tavo sistema net nzn kaip pvz ivertinti Dystopian Wars, man kaip ir patiko is esmes, bet zaideju nera, tai ka? Jei nieks neuzsikabliavo ir nezaidzia tai man yra paprasciau pazaisti FOW ar kazka kita nei ta sistema

Jei pagal tavo Sauliau sistema:
A - WM/H
B - FOW, Infinity (zadu isigyt greiciausiai jei patiks pilnai N3), DW gal dar
C - visa kita
D - nera (nes net WHFB butu galima losti jei rules butu normalus)

Bet kas is sito surasymo, nes su kuo zaisti WM/H zaidi FOW, ner to gali ir kitka losti, jei noro tik yra nereik atsisakyt lost Miniatiuromis ir sesti prie PC

Sauliau kas juokinga siek tiek, pats sakei reik "stumti" i prieki FOW, nes daug zaidzia, bet pats pazymi kaip nelabai megstama sistema

Taip kad is tavo sito surasymo nematau prasmes, jei nesi pasiruoses pats kazka keisti ir pradeti zaisti sistemas, kur dauguma zaidzia, tai ir zaisi gal kartais ir su kazkuo. Kita dalykas kas net labai juokina, sakai zaist WHFB pagal 7ed su pakeitimai, man juokinga, pasiimti senus rules ir losti kur tau patiko. O kas jei marukas sakys davai losiam pagal 5ed, laurynas pagal 6, paulius pagal 8ed, o kazkas pagal 9ed? Tai ne paprasciau susirasti zaidima kur nereik house rules ir galima normaliai losti visiem pagal vieninga sistema ir rules?
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
TerTer
Sauliusp parašė
Taip pat paprašysiu kolegų, kas galėtų kitą savaitgalį parodyti mokomąsias partijas naujokams: Infinity ir WH40k.


O tu naujokams pasakojai apie FOW, WM/H ir kitas sistemas? Nes jei jau bandai pritraukti tai papsakok apie visas sistema, ne tik dali
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Sauliusp
Matai Rolandai, aš turiu pats nuspręsti kaip matau save šiame hobiję ir ar verta kažką keisti ar stengtis.
FoW man tik per sukąstus dantis, bandžiau save prisiversti, bet neišėjo pilnai apgauti, todėl ir gavo tą vietą kurioje jis pas mane širdyje.
Aš pasakoju apie visas sistemas ir parodysiu visas, kolei kas stabdysiu pats nuo bet kokio pirkimo kažkurios sistemos, kol nauji žmonės neišbandys daugiau sistemų, bet nuo kažko pažindinti reikia.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
Marukas
Pvz. Ter ter galetu naujokams parodyti wm/h demo, nes turi dvieju rasiu starterius ir zino si zaidima.
Karolis gali parodyti fow demo, nes tikrai ismano si zaidima.
infinity demo galima bus padaryti uz keliu savaiciu.
Whfb demo daryti yra siek tiek nesazininga, nes neaisku kur pasuks zaidimas su 9ed, gal mums nepatiks taisykles? O gal sistema atsigaus... kas cia zino? Gal whfb laukia battlefleet gothic likimas...

Labai sveika zaisti pora sistemu, ir paivairinti savo lasvalaiki skirtingais zaidimais.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Sauliusp
Matai Mariau, kai tau patinka daug sistemų ir tu skiri joms visoms pinigų ir laiko tada ir prisitaikai prie visko. Bet kai yra žmonių, kurie šyiame hobyje yra tik dėl vienos ar kelių sitemų ir jeigu tos sistemos neranda daugiau bendraminčių, tai ir tų žmonių nebelieka.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
Marukas
Viskas paprasta Sauliau, kadangi maziau laiko skiriu wh, atsiranda daugiau laiko kitiem zaidimam. Man patinka wargeimas kaip hobis, o wargame yra daug daugiau nei GW ir WH.
kas liecia pinigus, as naudoju daug alternatyviu modeliu kurie daznai yra pigesni.. ir kiti zaidimai yra daznai pigesni uz grandus GW, BF, PP pvz. Infinity normali armija kainuoja 200-300lt. Aisku norint ivairoves viskas brangsta, bet kituose zaidimuose ivairove brangsta daug stipriau.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
AKu
Surasysiu visiem i pm klubo finansine situacija,
Rasysiu siem narima:
Paulius
Karolis
Marius
Saulius
Rolandas
Linas

Jei ka prleidau rasykit.
Bus viskas isdestyta kur kiek isleidom ir kas kiek skolingas
Losiam pliekiam tai kas patinka! pagrindiniu zaidimu jau seniai nera, ju nebeliko kai kitos kompanijos pradejo tiekti geresnes paslaugs nei GW, tas senas supuves monopolis nebejuda is vietos ir viena po kitos leidzia tragiskas taisykles kurios yra nezaidziamos. yra tikslas toki zaisti? nemanau. Yra tikslas daryti kombinuotas taisykles? nemanau nes be musu nieks nezais ir net nevisi tuo rupinsis. Taigi zaidziam tas kas patinka is to ka visi zaidzia.

Sekmes naujais metais ir truskinanciu musiu!
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
Ar buvo kas nors suzaista savaitgali Sauliau?
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Sauliusp
Viena partija WHFB, du kartai per šią savaitę.
Redagavo Sauliusp 2015-01-05 21:56
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
Nomad
Sauliusp parašė
Panašiai Batma ir aš galvoju.
Nomad, šis klausimas daugiau tam, kad pamatyti ką potencialųs klubo nariai norėtų/galėtų žaisti be prievartos savo simpatijoms, o kas lieka už borto. Ieškau bendro taško apskritime mūsų klubo susikertančiose tiesėse. Jeigu visų žaidėjų A ir B punktuose atsiras kažkoks vienas sąlyčio taškas, jį ir laikysiu kaip pagrindinę sistemą šiuo metu. Jeigu dalis dalyvių iškrenta dėl to, kad nėra bendro taško, kokio aktyvumo tie dalyviai dabar ir į ateitį, tada ir bus apie ką pagalvoti. Kai pradėjau Kaune pradžią, nebuvo pasirinkimo apart WHFB ir visi aktyviai žaidėme, noriai rinkomės savaitgalį pasižaisti.
Atsiradus nuomojamoms patalpoms ir galimybei bet kada pasižaisti, bei atsiradus krūvai kitų sitemų, kažkodėl susirinkimų ir žaidimų kiekis krito daugiau nei dvigubai. Čia ir ieškau atsakymo, greičiausiai vienareikšmio nerasiu, bus kelios priežastys, bet bus man lengviau nuspręsti ką daryti.
Pagal tavo mėgiamas sistemas Mariau, mano ir tavo sąlyčio taškas yra tik ties WHFB, kitais atvejais mes beveik niekada nesusitiksime kolei kas.



Manau mums reiketu apskritai pakalbeti apie klubo vizija. As kluba matau kaip vieta su stalais ir iranga kur galeciau ateiti pazaisti man patikanciu zaidimu. Mano klubo vizijoje explicitly nera reikalavimo kad man patinkancius zaidimus zaistu ir visi like klubo nariai, ar kad jie nezaistu man nepatinkanciu zaidimu.

Del pradzios tai kalbi netiesa: as nei rinkausi nei su dziaugsmu, man WH FB buvo neidomus ir likau uz borto. Rinkosi tik tie, kam buvo idomus WH FB. Daliai tu zmoniu siuo metu WH FB nebeidomus ir todel jie nesirenka ir nesirinks. Ir kad pasirinkimo nebuvo kalbi netiesa, tais laikais irgi buvo galima isigyti kokiu tik nori zaidimu. Tiesiog dauguma zmoniu buvo naujokai ir tu ne tik jiems grudai vien savo FB, bet ir aktyviai stumei ant kitu zaidimu, pvz. 40K. Patys dar per daug nesidomeje ir neismanydami jie tiesiog zaide tai ka tu jiems siulei. Butu saziningiau sakyti ne nebuvo pasirinkimo, o kad tu kaip "pradininkas" aktyvei siekei kad nebutu pasirinkimo. Niekas nezino, gal jei pasirinkimas butu buves, butu lankesi dar daugiau zmoniu. Pvz., as tuo metu tikrai buciau dazniau uzsukes, tada turejau ir laiko ir entuziazmo.

Apskritai tavo kalbos apie sistemu apribojima ir kazkokius sistemu lyderius man labai nepatinka. Tiek labai, kad kol kas susilaikysiu nuo nario mokescio mokejimo ir pasiziuresiu kaip cia viskas vystysis, ar klubas bus laisva vieta kur visi nariai gali ateiti zaisti ka nori su kuo nori, ar kazkokia tavo privati zaidimu aikstele kur bandysi visiems stumti savo WH FB. Skirtingai nei 40K, FoW armija yra pakankamai nedidele ir nebus sunku ja pasiimti vazinejant i Vilniu, jei paaiskes kad Kaune vietoje Wargeimingo klubo kuriasi kazkokia WHFB sekta su lyderiais.
Redagavo Nomad 2015-01-08 17:19
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
TerTer
Nomadai nepergyvenk, zaisim visi ka norim ir nebus cia jokiu ribojimu. Cia svajones tik kazkieno Nes 2014 daugiausiai suzaista FOW
Nesigasdink kvailu kalbu apie sistemu ribojima Nes nieks del to nesutinka apart Sauliaus
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels