Temos peržiūra
2015-1 savaite
Sauliusp
Nomadai, pats irgi kaltas tam tikra prasme, niekas nedraudė žaisti WH40k. Buvo du naujokai su kuriais reikėjo labiau pasiterlioti, Marius tada užsikabino, bet kažkodėl pats entuziazmo nerodei, kelis kart pamokei, o po to laiko neturėjai, tai tie naujokai irgi atšoko, nes vienas Marius tų taisyklių tada irgi gerai nežinojo. Po to išvis sakei, kad įdomesnių hobių turi prie kompo, nematau reikalo pykti.
O kad aš pramušinėjau sistemą ir ant kitų buvau dėjas, tai čia ne minusas, o privalumas, nes tuo metu mes neblogai ir pliekėme, ir turnyrus organizavome tankokai, iš Vilniaus žmonės pas mus rinkosi, mes pas Juos, Rudolfas Vilnių gerai palaikė tada.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
AKu
Nebuvo, nera ir niekada tikrai nebus Klubo istatuose kad privalomai rinkti viena ar kita zaidima.
Sie teiginiai labiau primena GW planus warhameriui, tai yra tragiskus ir tragikomediskus.
Hobis yra hobis. Vieniem tai patinkanciu figureliu rinkimas, kitiem tai strateginis zaidimas prie stalo su gyvais zmoniem.
Man visiskai vienodai ka zaisti svarbu kad tai butu competetive ir idomu. ir nekainuotu kosmosu.
WHFB pradejau nes nebuvo pasirinkimo. pats rinkau studijavau skaiciau ir domejaus turnyrais turnyro rengimais, turnyro tematikom prizais ir t.t. Man tiek sitas zaidimas patiko kad iteisinau kluba ir dabar kas met gaunas po 230E klubo reikmem. Turnyrus organizavau daznai ir pats stengiausi juose dalyvauti. Be manes turbut dar Marukas surenge kelis turnyrus ir dar maziau Saulius, tiksliu skaiciu nzn ir nemanau kad kazkam idomu.
Zodziu esme yra tokia kad jeigu tau patinka tu ir verties pergalva kad kazkas vyktu o ne zaidziam laido riterius ir bandom imtis diktatoriaus vaidmens kad bus taip ir ne kitaip, tiesiog gausi bybele per zanda ir tiek.

Mano asmeniskai favoritas yra Infinity, viena is didziausiu priezasciu yra ta kad kompanija klauso zmoniu ir stengiasi jiem itikti o ne vercia zmones kad jiem patiktu ju produkcija nors ji yra sudas.

Esme kad galima but uzsispyrus ir sakyt kad visos sistemos yra sudas iskyrus mano nes ji man patiko. Bet kiek partiju tu per metus suzaisi?

As labiau noreciau DW pletot nes daugiau kas ja turi ir plius man ten modeliai zymiai geriau atrodo nei tie gandoniski FA modeliai. Bet jei kas itikins kad FA yra zymiai labiau taktiskesnis nei DW tai davai rinksiu FA.

Gyvenimas per trumpas kad but uzsispyrus nes nieko taip ir nepamatysi.

O del klubo labai paprastai del tokiu nesamoniu busiu diktatoriskas ir liepsiu papust siknon nes tai tiesiog nelogiska ir tiek.
Kitais atvejais surenkat 50% nariu balsu ir valio darom ka norim, kad ir pvz su lesom. Bet kas lies istatus, vizijas, misijas ir apskritais kas liecia klubo varda ir t.t. nesamones net nebus diskutuotinos.


P.S.
Gal kas nori apsiimti Facebooko puslapiu? T.y. postint kitu blogus naujienas ir t.t.?

Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Nomad
Kalbėjau apie ankstesnius laikus, kuomet „nebuvo pasirinkimo“. Kai buvo ten kažkokie naujokai tai jau žaidėt ir WM/H, ir dar kažką. Ir aš nepykstu, tik parodžiau, kad tavo rožiniai prisiminimai apie praeitį ne visai teisingi. Na aišku priklauso iš kurios pusės žiūrėt, jei esmė žaisti lyderį, tai galima nusikratyti keliais žmonėm ir liept visiems likusiems žaisti 7ed. WHFB su Sauliaus house rulsais.

Malonu tik girdėt, kad neskaitant Sauliaus visi vieningai sutaria, kad tokios nesąmonės nevertos net aptarinėti.
Redagavo Nomad 2015-01-09 08:51
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Sauliusp
Tada gal verta aptarinėti, kad kiekvienas žaidžiame kažkokią sau labiausiai patikusią sistemą kartą per pusmetį, kai yra noras pasitraukti nuo teliko, su vienu bendraminčiu kuris irgi visiškai iš neturėjimo ką veikti sutiko tą laiką skirti šiam hobiui?
Algi, toks įspūdis, kad aš pagal tave išvis nieko neveikiau tuos 12 metų šiame hobbije, nieko neorganizavau beveik ir niekuom nesidomėjau ir išvis buvau savanaudis beširdis žmogelis, kuris kitiems nieko nedavė?

Man irgi labiau patinka Dystopianai nei FA, bet jeigu dauguma prabalsuotų už FA aš irgi IN.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
TerTer

As labiau noreciau DW pletot nes daugiau kas ja turi ir plius man ten modeliai zymiai geriau atrodo nei tie gandoniski FA modeliai. Bet jei kas itikins kad FA yra zymiai labiau taktiskesnis nei DW tai davai rinksiu FA.


Siaip Algi DW 1.0 tikrai buvo daugiau taktiskas nei FA Siaip kadangi as turiu DW, palaikau DW Paulius, Saulius ir turi DW tai as uz ji, nei isigyti vel FA
Kitas dalykas, jei Sauliui, Algiui ir man labiau DW, tai ar verta persimetinet i FA? Jei kas nori salia aisku visad gali
Ir aisku reik DW 2.0 perskaityt kai paleis pdf


Sauliau visi zaidzia kas ka nori ir kazkaip atsiranda daugiau zaidimu nei 1-2 partijos per metus. Mes su Maruku per 1-2men jau suzaidem apie 5-6 partijas WM/H (jei neklystu). Tai va, Kaune losiam dabar tik 2-se bet partiju normaliai suzaista
Redagavo TerTer 2015-01-09 09:39
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
TerTer
AKu parašė

P.S.
Gal kas nori apsiimti Facebooko puslapiu? T.y. postint kitu blogus naujienas ir t.t.?


Ar mum reikia Facebook puslapio?
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Sauliusp
Kol kas matau tokį rezultatą :
Už DW - Saulius, Rolandas, Algis, Paulius(nes vienintelis turi pilnai dažytą visą armiją), Vilniuje yra dar vienas kolega, kuris turi susipirkęs DW.
Už FA - Marius ...

Bet vėlgi, jeigu Marius nerinks DW, Algis lauks kol daugiau atsiras žaidžiančių, Paulius neateis nes per mažai aktyvumo, tai liksime ant ledo mes su Rolandu eilinį kartą.
Blemba, gal užsisakyti DW 2ed knygą taisyklių? Kažko jau labai ilgai nededa į PDF.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
Marukas
Paulius vienintelis turi dazyta armija, nes tu jam ja nudazei, kad tik jis zaistu DW jis gal suzaide dvi partijas ir mete si reikala

Na ok, tai jus loskit, jei bus kazkoks veiksmas gal ir as prisijungsiu.


Facebook gerai, vis kazkokia klubo reklama. Galeciau as pabandyti uzsiimti siuo reikalu.
Duok prisijungimus i pm. gal pavyks atgaivinti si reikala
Redagavo Marukas 2015-01-09 10:33
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Sauliusp
Tau Mariau DW modeliai nepatinka, tai, kad veiksmas vyksta ne kosmose, ar taisyklės DW užkliuvo 1ed?
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
Marukas
Man siaip modeliai nelabai patinka, as nesuprantu flufo.. na bet tiek to jei 2ed. yra gera ir zaidimas veikia, galima bandyti. Bet kaip sakiau, pirmoje eileje warmachine ir infinity, o jei liks laiko ir pinigu visa kita... man pradziai reikia nusipirkti troli bomberi, troliu championus dar haqqislamo taga... o tada jei kas nors vyks su DW, noresiu demo:)

Sauliau o gal tu nori warmachine demo???
Redagavo Marukas 2015-01-09 11:00
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Nomad
Sauliusp parašė
Tada gal verta aptarinėti, kad kiekvienas žaidžiame kažkokią sau labiausiai patikusią sistemą kartą per pusmetį, kai yra noras pasitraukti nuo teliko, su vienu bendraminčiu kuris irgi visiškai iš neturėjimo ką veikti sutiko tą laiką skirti šiam hobiui?
Algi, toks įspūdis, kad aš pagal tave išvis nieko neveikiau tuos 12 metų šiame hobbije, nieko neorganizavau beveik ir niekuom nesidomėjau ir išvis buvau savanaudis beširdis žmogelis, kuris kitiems nieko nedavė?

Man irgi labiau patinka Dystopianai nei FA, bet jeigu dauguma prabalsuotų už FA aš irgi IN.

Tikrai taip, kiekvienas zaidziame kas ka norime, kada norime. Ar tu isivaizduoji kazkaip kitaip? Kad zaisime ka nenorime? Kada nenorime? Ar gal ir prie teliko leidziama laika reglamentuos Sistemos Lyderis?

Del to tavo vadinamojo davimo, tai man nei silta nei salta kad tu su draugais zaidei WH FB. As su draugais zaidziu starcrafta ir civilizacija ir dar kartais organizuoju pasizaidimus kortom, bet nei tau tas rupi, nei turetu rupeti, nei as vaizduoju kazkoki lyderi.

P.S. o Paulius zino, kad jis "uz" DW, kad ir ka tas "uz" siuo atveju reikstu?
Redagavo Nomad 2015-01-09 11:09
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Sauliusp
Mes su Pauliumi šnekėjome seniai ta tema DW ir FA, ten dalyvavo ir Rolandas su Katinu, jam patiko abi sistemos FA ir DW.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
Marukas
Sauliusp parašė


P.S. o Paulius zino, kad jis "uz" DW, kad ir ka tas "uz" siuo atveju reikstu?


Nesvarbu ar jis zino, Paulius "UZ".
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
TerTer
Realiai Pauliaus reiktu atsiklaust, nes ji turi, bet zaide tikrai 2-3 partijas, jis turi ir WM/H bet nereiskia kad ir uz ji "uz".
Sakau man ir FA patinka ir DW. Kadangi DW turiu, nereiktu isigyti nieko Kadangi mastau apie Infinity, kuri tikrai daugiau losia, tai dar salia FA tuo paciu isigyt butu nekas Bet cia kol kas svarstymas, nes nei Infinity nauju statsu jokiu nera pilnu, nei DW 2.0 rules ir pan

Siaip DW ir FA geriausiu atveju salia pasizaidimui tik, nes zaideju butu Kaune tik kaip ir. FA gal dar 2 kokius vilniuje rasi ir viskas Nors ir kaip nebrangu atrodo DW ir FA, bet 100+ Euru nera taip jau mazai
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Marukas
Apskritai jei suskaiciuoti kas ka turi, tai turbut whfb butu populiariausias, nes namie po kokia armija turi gal 30zmoniu, bet losia kokie 3
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Kronas
Bet tai kiek problemų tam wargeiminge.
Paimat susimetat ant gero boardgeimo ir už 200-300Lt 3-6 žmonės visus metus gali laimingi lošt
Juolab, kad Kaune yra Hexagonas, kur galima ir kitų žaidėjų susirast, kai šitie nusibosta, ir naujus žaidimus išbandyt bei pasiskolint / išmainyt
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Sauliusp
Tada jau geriau Kronai žaisti PC žaidimus, ten daug įdomiau nei kokie paprasti boardgame.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
TerTer
Tai nelosk paprastu, pvz pasiziurek "Twilight Imperium 3rd edition", tikrai ne simple board game.
O siaip del DW ir FA, abu to pacio gamintojo, taisykles identiskos tikrai bus DW su FA, tai visi los kas kam fainiau

Kronai problemos su wargaming visada yra, vienokios ar kitokios, ziurint kokiu prisigalvoji Tai ner su kuo lost, tai tavo armija underpowered, tai nauja edicija iseina ir naujo stuff reik ir pan
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Kronas
Tai ir siūlau pereit prie boardų.
Va Hexagonas kiekvieną savaitę sužaidžia po kelioliką žaidimų, nors renkasi tik kartą į savaitę. Ir nesiskundžia nei disbalansu, nei žaidėjų trūkumu, supporto nebuvimu ar dar kuo nors
O žaidimas dažnai ir įtemtesnis būna ir galvą labiau pasukt reikia.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
TerTer
Nu kaip, as asmeniskai ir Boardus losiu O del disbalanso ir pan skundimosi, tai cia tik tam tikri zmones skundziasi Tai ir boarduose bus ka skustis
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels