Temos peržiūra
2015-1 savaite
Sauliusp
Boardgames ir miniatiūrų games gan smarkokai skiriasi, kad juos lyginti taip paprastai, aš Kronai čia analogijos nevesčiau. Yra krūva PC žaidimų, kur reikia pasukti galvą kartais ir ten susirenka 100000+ žaidėjų kiekvieną vakarą.
Jeigu nebūčiau suradęs WHFB savo laiku, tai šiuo metu garantuoju, kad losčiau PC games kaip World of Tank ir EVE, bei ten pamerkčiau šiek tiek litų. Per daug nuklydome į lankas, visgi skonio reikalus reikia palikti šone ir neaptarinėti jų, reikalingi tik faktai - tinka ar ne.
Aš gal pats bandžiau per aplinkui apeiti ir paklausti ar bus daugiau, kas norėtų pradėti žaisti DW ar FA, nes jeigu WHFB nupjaus grybą, tai aš liksiu už borto ir neliks man dėl ko užsiimti toliau šiuo hobiu, todėl imuosi iniciatyvos su nauja jiega rinkti kolektyvą naujai sistemai kaip DW ar FA, organizuosiu turnyriukus Vilniuje ir stengsiuosi nepaleisti vadžių, jei gyvenimo sąlygos drąstiškai nepasikeis.
Vigi pamačiau per šias dienas forumuose kas yra kažkokio žaidimo fanatai, o kas wargeimeriai, jie skiriasi pasirodo. Wargeimeriai šiaip mėgsta žaisti bet kokius minietiūrų žaidimus jei yra su kuom žaisti, tuo tarpu fanatai taip prisiriša prie kažkokio žaidimo, kad reliai gali jį palaikyti dar ilgą laiką kai pati firma apleidžią tą sistemą, kurti taisykles ir frakcijas, štampuoti modelius. Pasirodo fanatų lietuvoje nelabai daug ir yra, per maži mes, nesusirenka pakankamas kiekis.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
vytzka
Vel pradedam dejuoti apie tai, kokie dauguma geimeriu levi ir ne tr00?
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Fanatai yra toks gana neigiamas žodis, tai gal ir gerai kad fanatų pas mus mažai arba visai nėra. Ir palinkėčiau kad ateityje jų išvis neliktų ir nauji nesiveistų.
Sauliusp
Čia ju ne tau Vytzka su Batma spręsti ir linkėti, geriau sau pasilinkėkite daugiau takto, nes ryškiai trūksta, jei neprisimenate kokie buvote prieš 10 metų. Faktų citavimas nėra dejavimas. Ir beje Vytzka, pasimokyk skaityti lietuviškai, suprantu, kad manęs nemėgsti kaip konkurento tam tikra prasme, bet visgi patylėk jei nesupranti apie ką šneka.
Ir gal jau rišame, aš išsakiau atvirai irpabandžiau apibendrinti savo gan neaiškias minti kaip kam ir savotiškai uždaryti, kad nesigadinti sau nuotaikos.
Redagavo vytzka 2015-01-09 14:12
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
magyar
Fanatai - tai cia kaip lazda su dviem galais. Beda ta, kad fanatai savo "fanatizma" priespastato kritiniam mastymui. Argi ne fanatu pomegis lipti ant to pacio greblio ir aklas supportas atvede prie to, jog jie dabar gaus "is anksto nekenciama" WHFB 9th Ed?


Sauliusp
Nemanau, kad 9-ed išprovokavo fantai, tai progresas, bandymas surasti kažką naujo ir kito, o ar bus vykę laikas parodys, vieniem tiks, kitiem gal ne, žiūrėsime, gi niekas dar nematė tos 9-ed.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
magyar
Na, as nesakau kad tai tapo pagrindine priezastimi, zinoma ne. Taciau, neabejotinai svariai prie to prisidejo, ilga laika uzmerkdami akis ir balsuodami pinigine (no matter what), kol va susikaupe tokia kritine mase.
Redagavo magyar 2015-01-09 14:03


vytzka
Sauliusp parašė
Ir beje Vytzka, pasimokyk skaityti lietuviškai

pasimokyk rasyti mano nika be klaidu (hint: is mazosios raides)

suprantu, kad manęs nemėgsti kaip konkurento tam tikra prasme

wat

-edit-

geriau sau pasilinkėkite daugiau takto, nes ryškiai trūksta, jei neprisimenate kokie buvote prieš 10 metų.


Wait, what? Prie ko cia as pries 10 metu? Pries 10 metu as buvau 2 kurse. Nepamenu kad butume kada susitike.
Redagavo vytzka 2015-01-09 14:13
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
vytzka
-double post-
Redagavo vytzka 2015-01-09 14:13
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
TerTer
Sauliusp parašė
Nemanau, kad 9-ed išprovokavo fantai, tai progresas, bandymas surasti kažką naujo ir kito, o ar bus vykę laikas parodys, vieniem tiks, kitiem gal ne, žiūrėsime, gi niekas dar nematė tos 9-ed.


O as manau, nes kai as pradejau zaisti WM/H tuo paciu metu daug kas sake, oij WM/H sudas, brangiau nei WH, taisykles WH labai geros ir pan. Bet pasirodo, kad pasikeite, tada jau reik pataisymu ETC ir pan, kad losti, o tada house rule ir pan. Manau Egis teisus, kad dalinai fanatai privede prie to kas dabar yra WHFB. Jei nesvarbu ka isleidzia visi perka ir vistiek zaidzia, vietoje to, kad zaisti su senom figurelem ir nepirkti arba pasiieskoti kitu alternatyvu, tai GW ir toliau ta vare ir jau aisku dabar perlenke lazda panasu.
Bet dalis dabar pamate ir pareiske, kad greiciausiai nezais ir pereina prie kitu sistemu, competitive ar fun. O tu Sauliau toliau laikaisi savo, kad ne as vistiek losiu WHFB, jei ka ir su 7ed ir 8ed paimsiu rules. Mixas. Demo net naujokam vedi 7ed, sorry, gal netaktiska, bet tai apgailetina ir negrazu ir lieva. Naujokam kazkokiem parodysi kaip 7ed buvo faina ale, bet jos nieks nenaudos, niekur nenuvarys nepalos. Apgauni siek tiek tu juos. Ir Sauliau siaip apgailetinai man skamba tas tavo "fanatizmas", kad mazdaug davai losiam 7ed Saulius edition. Suprantu pinigu ir laiko gaila sukistu i WH, bet nu atsitiko dabar, tai atsitiko.

Gal per daug cia pasakiau, bet juokinga darosi tas "fanatizmas", "lyderiu paieska" ir "sistemu palaikymas top3". Nes Sauliau tavo nuomones issakymas nemaiso, kol tu nepradedi "Stumti" savo WHFB ir dar ko nors i prieki priestaraudamas sau. Vel pasikartosiu 2-3 sistemos palaikymas tavo zodziais, bet kai mes tau pateikem kad jos jau yra ir zaidziamos, tau netinka ir vel stumiam toliau dar. Bent jau buk vyras ir pripazink kad tau anos sistemos nepatinka ir viskas. Nes dabar sakai viena, o jei tose 2-3 nera tau patinkancios sistemos, tai vel ieskai fanatu ir pan. Cia jau juokinga:
- Davai palaikom 3 sistemas.
- Jau yra, Infinity, FOW, WM/H.
- Ne negerai, palaikom mano sistemas.
Jau man taip atrodo.

NU nesusilaikiau as cia, izeisti nieko nenoriu. Gal pasikartojau per daug ir pan.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Sauliusp
Na matai, balsuot tai balsavo, bet gal didesnė problema monopolis, visgi kitos mažesnės kompanijos siūlė sistemas tik skirmish tipo, kur nereikia rimtesnių investicijų ir laiko, kad pradėti žaisti. O vat analogiško konkurento pagal mastą, kokybę ir taisyklių kompleksiškumą niekas nepateikė kaip alternatyvos, tai tiems fanatams nelabai kur ir buvo kreiptis. Sakysi "Istoriniai žaidimai", na jie tikrai neturi to, ką siūlė GW, o ir skoknio reikalas dar yra.
Dabartinis naujadaras Kavatorės žiūrėsime į ką išsivystys, tikrai linkiu sėkmės, bet su balansu ir taisyklėmis jam dar daug reikės dirbti.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
TerTer
Sauliusp parašė
Na matai, balsuot tai balsavo, bet gal didesnė problema monopolis, visgi kitos mažesnės kompanijos siūlė sistemas tik skirmish tipo, kur nereikia rimtesnių investicijų ir laiko, kad pradėti žaisti. O vat analogiško konkurento pagal mastą, kokybę ir taisyklių kompleksiškumą niekas nepateikė kaip alternatyvos, tai tiems fanatams nelabai kur ir buvo kreiptis. Sakysi "Istoriniai žaidimai", na jie tikrai neturi to, ką siūlė GW, o ir skoknio reikalas dar yra.
Dabartinis naujadaras Kavatorės žiūrėsime į ką išsivystys, tikrai linkiu sėkmės, bet su balansu ir taisyklėmis jam dar daug reikės dirbti.


Kas tau yra mass battle ir kas skirmish? ir ka reiskia investiciju nereik kitur? Hm... del investiciju tai man dabar juokas paeme, prisimenu kaip tu Sauliau man pasakojai koks pigus WHFB, pigiau nei WM ir pan tai kaip is tikruju yra? pigus jis ar brangus?

Sorry, bet mass battle kai ant stalo pastatai 3 dezutes (nors ir 300 figureliu) kurios juda kartu, gali vadinti mass battle arba battle 3 figureliu po 100 live pvz (Gal perdedu, bet ideja supratot).
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Sauliusp
Rolandai, o ką aš turiu mokyti naujokus pagal tave? WM/H nesulauksi, aš šios sitemos nemoku ir nenoriu, bus tavo draugai ar pažystami galėsi nuo jos pradėti mokyti.
Aš supažindinu nuo to, ką pats geriausiai moku ir stengiuosi pateikti tai kokybiškai ir skaniai. Į mano klausimą kada kas galėtų naujokus pamokyti kitų sistemų nei vienas iki šiol neatsakė, mano požiūriu tai parodo, kad visiems viskas pokui, svarbu papyzdielinti. Sakysite Infiničio taisyklės dar senos, Dystopianai dar nedavė 2ed. Bet yra gi FoW, yra WM/H, aš gi niekur nedraudžiau. FoW aš neturiu modelių, kad parodyti, nes reikia dviejų skirtingų frakcijų su šiek tiek skirtingomis galimybėmis, kad kokybiškai žmonės susipažintų su žaidimu ir, kad tas žmogus pamokintų, kuris geriau nei aš išmano taisykles ir kuriam stovi nuo šios sistemos.
Man daugiau komentarų nereikia, aš puikiai viską matau, visiem viską paduok ant lėkštutės ir dar su šaukštuku į burną sudėk.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
Nomad

Man daugiau komentarų nereikia, aš puikiai viską matau, visiem viską paduok ant lėkštutės ir dar su šaukštuku į burną sudėk.

As jau net nezinau ka pasakyti. Mes tas pacias zinutes skaitome? Kas cia taves ko prase duoti ant lekstutes? Mes zaidziame kas mums patinka ir taves ne tik nieko neprasom duoti, bet labiau prasom kad nepradetum reguliuoti ka zaidziam.


nes jeigu WHFB nupjaus grybą, tai aš liksiu už borto ir neliks man dėl ko užsiimti toliau šiuo hobiu

Skamba kaip tavo problema, nematau kodel turetu rupeti man ar klubui. Nepastebiu kad tu taikytumeisi prie kitu megstamu sistemu. Susirask megstamas sistemas ir zaisk jas jei rasi su kuo, o jei nerasi, tik tavo reikalas. Juo labiau kad esi toks nepastovus ir neprognozuojamas. Pries pora metu ikalbinejai mane zaisti FoW, o dabar va paaiskejo kad pats zaidi tik "pro sukastus dantis". Man zinai pradeda aisketi kodel tu taip siulai verbuoti vaikus is mokyklu, jiems turbut lengviau pripudrinti nei suaugusiems zmonems.

Sorry bet as irgi nusprendziau issakyti atvirai ka galvoju.
Redagavo Nomad 2015-01-09 14:55
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
TerTer
Sauliau nepyk bet tu kvailas ar ka?

Marukas parašė
Pvz. Ter ter galetu naujokams parodyti wm/h demo, nes turi dvieju rasiu starterius ir zino si zaidima.
Karolis gali parodyti fow demo, nes tikrai ismano si zaidima.
infinity demo galima bus padaryti uz keliu savaiciu.
Whfb demo daryti yra siek tiek nesazininga, nes neaisku kur pasuks zaidimas su 9ed, gal mums nepatiks taisykles? O gal sistema atsigaus... kas cia zino? Gal whfb laukia battlefleet gothic likimas...

Labai sveika zaisti pora sistemu, ir paivairinti savo lasvalaiki skirtingais zaidimais.



Rase Marukas. As senai sakes demo galiu padaryt kai tik reik ir kiti yra sake. Tai tipo mum kiekviena kart priminti tau ir pan? kiekviena diena?
Ar tu bent pasakiai mum kad tavo draugeliai nori kazka kito ismeginti? Mes neturim ju kontaktu, nezinom kiek tu apie kokias sistemas pasakojai. Jei jau atsivedei i kluba, o cia neuzsiregistrave jie, pabuk tarpininkas ir pasakyk kokio demo nori. Pravesim. Taip Infinity pagal v2 rules gali parodyt Marukas, Algis, bet kaip sake, geriau butu v3. DW pats zinai kad nera v2.
Bet prasom sakyk ka nori jie ir pravesim FOW, WM/H, Infinity ar net DW demo. Pastaruosius du su naujom taisyklem tik aisku.

Sauliusp parašė
Rolandai, o ką aš turiu mokyti naujokus pagal tave? WM/H nesulauksi, aš šios sitemos nemoku ir nenoriu, bus tavo draugai ar pažystami galėsi nuo jos pradėti mokyti.
Aš supažindinu nuo to, ką pats geriausiai moku ir stengiuosi pateikti tai kokybiškai ir skaniai. Į


Supazindinti su sena sistema nepasakyciau kad geras variantas. Ypac su taisyklemes kurios jau net siaip minutei yra negaliojancios, kaip 7ed. Nes rodyt sena sistema, kuri nesuportinama juokinga ir kvaila. Bent jau 8ed rodytum, tuo labiau end of times dabar ar kas ten up to date.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Sauliusp
Tai Linai, tu taip ir darai, kaip siūlai man, kame problema, aš kitoks.

Rolandai, aš nekvailas, bet vien parašyti kad tas ir tas gali, nereiškia, kad jie man pasakė, kad tą ir tą dieną tą valandą galėtų pravesti tokią ar kitokią demo, logiška?

8-ed irgi niekam neaktuali, kaip ir End-of times, visi laukia 9-ed, todėl čia ką noriu ir sugebu, tą ir parodau perspėdamas apie pasekmes, nepergyvenk, mano sąžinė švari, kolegos patenkinti ir man dėkingi, kad skiriu laiką pažindinimui kaip čia žaidžiama, bei rodau visus modelius kuriuos turime klube ir aš surinkęs, bei žadu, kad mano klubiečiai kai tik galės praves jiems demo iš anksto susitarus.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
TerTer
Sauliusp parašė

Rolandai, aš nekvailas, bet vien parašyti kad tas ir tas gali, nereiškia, kad jie man pasakė, kad tą ir tą dieną tą valandą galėtų pravesti tokią ar kitokią demo, logiška?


Nelosgiska. Nes kaip ir su zaidimais visada tariames. Tai raso kas ka nori pirmas dalykas, tada parasysim kas kada gali. FOW demo tiek Karolis, tiek as pvz pravest galim. Tai reik zinot pirma ka nores imeginti, kas is to kai as parasysiu as galiu 7dn n-taja valanda, o pasirodo jie nenori to demo matyt. Logiska ne?

Tai sakyk kiek tu norinciu yra ir ka nori ismeginti Tada galesime bandyti prisiderint O dabar kas demo gali pravest ir tuo baigias.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Sauliusp
Tai tada klausimas kitaip, gali šį sekmadienį nuo 11:00 pravesti FoW ar WM/H demo?
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
Sauliusp
Beje, reikia pečiuką pūteklį dar vieną pasiimti, aš pažiūrėsi ar mano senas trantas namie dar veikia, jei ne, tad klausimas kitiems klubiečiams, gal kas turi kurio negaila, nes tikrai neverta ten važiuoti, kol neapsišildysime, rankos ir kojos šala.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
TerTer
Sauliusp parašė
Tai tada klausimas kitaip, gali šį sekmadienį nuo 11:00 pravesti FoW ar WM/H demo?


Lol, o tu postus skaitai kartais. Juk Marukas buvo rases, kad as su Maruku si 7dn varom i Vilniu i WM/H turnyra

Galima kita savaite tartis nebent kazka. Siaip Karolis gal turi laiko pravesti FOW demo, galima uzklausti jo
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels