Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Taisykliu spragos
Xox
Tai ir maniau, kad chariotai ne immune, tik per turnyra mane subalamutijo tas Ainis, zaraza
(rock)
-holy-
charge'ai kaip cheat= drauziama
nei vienas modelis reformos metu negeli pajudet daugiau nei move(o gal march)
artilerija kaip ir charge- perspet akivaizdziai negalima. tiek
Probe
Draudžiama. Bet bėda sena - nėra aiškaus metodo kaip nustatyti kur baigiasi kreivos akys ir prasideda cheatinimas.
Todėl gali nebent kreivai pasižiūrėti į seną Empire ar Dwarfs artileristą, kuris sugeba apsirikti kokių 20", šaudamas į panosėje esantį būrį, bet pasakyti, kad jis cheateris - negali.
Ir tokios "skylės" kaip buvo taip ir lieka kiekvieno asmeniniu reikalu - išnaudoti ar ne.
lostangel
klysti zmogiska....
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
lostangel
dar spraga Torek:D
ne pats charas 9nors jis irgi) bet kaip jis veikia hth kovoje nes neaisku kaip sustoja ginti savo priekalo jo guradai ir herojus kuris permetineja Toreko runas.

beje ar yra atskirai nurodyti taskai uz toreko guardus, ir ta charakteri kur leidzia permesti runas?
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Kronas
Ne, už apsaugą ir Kragį taškų negauni.
Gauni pusę taškų už viską, jei pačiam Runelordui padarai 2 woundus ir visus taškus, jei nužudai Runelordą. Apsauga gali likt, esmės tai nekeičia.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
varnas
Tas special charas su anvilu isvis yra pasityciojimas is visu kitu armiju.
Hmmmmmm
Saulius
O 2x Treeman, 2x Hidra, 2x Steam Tank, Chaos Daemons of tzeench, Vampyru magija? Man Anvilas nera vienintelis super uber, bet kaip daikta, vertinu labai aukstu balu. Atminkite, kad Dwarfai nezaide pries Undeadus. Pries Bretonia vos ne vos istrauke pergale. Neaisku, kaip butu, jei Treemanai butu slepesi uz coverio? Manau, jis yra normalus daiktas, kuris padidina sansus Dwarfu gunline buti competetive.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
varnas
Hmm supranti ideja yra kai jis yra ne kaip special charas dar dar galima sakyt kad jis balanced. Bet kai jis su special charias kai be problemu sau ramiai darai ta rimta poweri ir beveik gali but tikras kad bus viskas ok ( aka turi permetima ) tai daiktas patampa tikrai imba. 2 treemanai stipru bet visalaik galima su jais suitvarkyti. Kitais tavo isvardintais irgi. O cia daiktas kurio realiai neisvengsi nei line of sight nei dar kazkas nei nudispelinsi. Ir dar daro kruva efektu.
Hmmmmmm
Saulius
Thorekas yra powergeimeriu pasirinkimas. Ir tai ne vienintelis variantas. Pries juos laimeti reikia pasistengti ir daugiau sekmes.
Man lengva kalbeti, as Tomb Kingas, mano armija beveik idealiai subalansuota musti visokius Gunlines, bet va pries kitus zymiai sunkiau man sekasi. Dar ir patirties truksta su kitom armijom kovojant. Mano visu kovu 50% buvo pries Dworfus.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
varnas
NU ka as zinau del sekmes abejoju man apsiseke laimet tik todel, kad nuvertino mano pavieni lakstanti heroju. Jai ne herojaus uz 85 tasku nuvertinimas buciau gaves i kaulus kaip mazas vaikas.
Hmmmmmm
lostangel
na tomb kingai jei skorpijonai nuskaterina ir neateina prie dwarfs gun lines nieko nepadarytu... tixliau padaryti butu labai sunku.

bloodthirster irgi labai sunku nugaleti, manau ir torekui jis butu kietas riesutelis.
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
varnas
Torekas turi kruva kompanijos patranku
Hmmmmmm
spyglius
...iki kurios bloodthirsteriui 2 ejimas chargo...
varnas
Jo o jai pasigauni patranka su d6 wundu ?
Hmmmmmm
spyglius
Tai tokios vengi. Gali siaip koki kita greita padara su aukstu ward save paleist. Demonai tokiu turi.
varnas
Siulau pazaisti truputi uz demonus tada komentuoti nes matau kaip ir nemazai zmoniu galvoja kad demonai tai jau ideli armija visko galinti paimt
Hmmmmmm
lostangel
demonu trukumas - kaina, bet pakankamai universali armija. ir be abejo stipri.
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
varnas
Man atrodo uzmirstat prie tokios kainos nebuvima armoro ir tough
Hmmmmmm
lostangel
idealiu armiju nera. linkciau prie idejos kad empire yra universaliausia armija
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady