Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Taisykliu spragos
Kronas
Universaliausia = vidutiniška visose srityse?..

O dėl Thoreko, tai taip, sutinku, kad jis turėtų kainuoti truputį brangiau.
Tačiau:
1. 3-4 turne jam pakliuvus į close combat, likusi dvorfų armija nervingai rūko kampe...
2. Mokėti 400+ taškų už paprastą Runelordą su Anvilu, kuris kala 1 runą su 50% tikimybe, yra absurdas (o be Ancient Power tos runos išvis gan apgailėtinos...)
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
varnas
Ar buvai kales ne Ancent runa ? Kiek per turnyra kartu nepasiseke net su rerolu sukalt runos ir kiek kartu iki tavo anvilo kas nors davazevo.
Hmmmmmm
spyglius
Maniski anvila tu uzdauzei. Ir tikrai yra tikimybe, kad neisleisi. Man kokius 3-4 kartus vos nenusprogo.
Eriukas
anvilas(special) yra labai piktas dalykas, ypach turnyre! bet nereikia paqmirshti, jog jis kainuoja 25% visos armijos!!!!
o jei dar pazhysti zhaidejo stiliu ir zhaidzhiant paprasta mushi nematau problemu apeiti tokia problema.
o del demonu kietumo... viskas turi savo prieshnuodzhius.
nesuprantu ko visi taip dievina ta tzeencha! pazhiurekit i spellu range.
priesh vampire nezhaidziau, bet pasikliaunu zhmonem kuriu zhaidimo stazhas tikrai nemazhas, ir kurie sako kad jie labai susilpninti.
Ps. mano subjektyvia nuomone dabar ish ishleistu armiju stipriausi yra dwarfai, ir tikrai ne su anvilu, kuris sukele tiek daug diskusiju.
vat.berods tiek.
varnas
spyglius parašė:
Maniski anvila tu uzdauzei. Ir tikrai yra tikimybe, kad neisleisi. Man kokius 3-4 kartus vos nenusprogo.

Priminsiu, kad su anvilu man pasiseke nes neivertinai mano herojaus uz 80tasku kuris garbingai 2 turnus kovesi su tavo dwarfais. O nepasiseke iskeret tyik kai buvau ta durneli kuris permetinet ir plius prie metimo duoda nuzudes buvau.
Ir galiausiai isrinkau anvila tik tada ki uzlekiau pas ji su bloodcrusheriu unituku
Hmmmmmm
lostangel
kad dworfai stipriausi irode ir turnyro nugaletojas..
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
varnas
Deja turnyro nugaletojas nesusitiko su mano demonais Butu buve linksma
Hmmmmmm
lostangel
visada yra galimybe sulosti friendly matcha:D kad ir su turnyrinem armijom
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
varnas
Kad dwarfai vaziduoja labai uzsiemusius
Zinai alaus gerimas daug uzema laiko
Hmmmmmm
uruk-hai
varnas parašė:
Kad dwarfai vaziduoja labai uzsiemusius
Zinai alaus gerimas daug uzema laiko


Ankstesniu Warhammer versiju turejo: Alcoholism. Labai tinka dvorfams.:D
varnas
yep
Hmmmmmm
Kronas
Na va, naujame FAQ parašyta, kad apribojimas iki 2x Move charakteristikos galioja tik reformai, tačiau negalioja "Change formation" manevrui.
Vadinasi, pagal šias taisykles, Miner'ių 20" charge'o triukas, TK Icon triukas, 28" fanatikų sligshot triukas yra legalūs.

Tačiau UKGT taisyklėse vis vien rašoma, kad tokiais triukais naudotis nebus leidžiama ir bandžiusiems tai daryti bus skiriamos nuobaudos
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev