Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
LT turnyriniai apribojimai
uruk-hai
Saulius parašė:
Bet jos ir mirsta nuo apsaudymo dideliais kiekiais, bet kokie lankininkai jiems labai neparankus.


Taip, bet toli grazu nevisi gali tureti daug lankininku. Ir tu swordmasterai yra tik maziau negu ketvirtadalio armijos.;)
Saulius
O yra daugiau panasios infantry ir ne tik pas kitas rases? Jeigu cia tik sita rase turi tokius tai gal neverta i juos kreipti demesi. Visgi jie bijo lankininku, reiskia puse armiju turi ka priespastatyti pries juos, Chariotu jie irgi bijo, kaip ir Ogre Kingdoms, nes ten yra Impackt hits. Visu balistu ir skirmisheriu jie nemegsta.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
taulen
Taip bet supranti kad jie yra ne vienintelis rupestis + jie kainuoja tik 450 tasku ir taip daug visko padaro be to reikia i juos saudyt o ka daryt su likusiais 1500 pointu?
lostangel
manau high elves gali ivairiu stipriu kombinaciju pastatyti, mineti pestinininkai + 2 drakonai, 6 lion chariotai, visi charakteriai magai, aisku ir jei galima teclis. pries visas kombinacijas tikrai nepasiruosi.
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
lostangel
visgi lieka didziausia atsakomybe turnyro organizatoriu (ar organizatoriamas) nuspresti kas ir kaip, kad visi turetu kaip sakoma sansa bent lygioms...
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Saulius
Bet jie viso labo Move 5, o tai duoda 3 ejimus apsaudymo ar kitokiu priemoniu priemimui. Reikia daugiau pavyzdziu.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
-holy-
sveikinu su dar viena, baisiai idomia, diskusija tema " ka daryt jei nemoku zaist".

galima viska uzdraust, nes rases is principo skiriasi. praktikos reikia semtis o ne internetineje erdveje verkti ir viena ranka teksta rinkti.

realiai apribojimus skelbia organizatorius, bet kaip matosi, kuo daugiau apribojimu, tuo maziau dalyviu.
o shiaip patiko man mintys. uzdraust monstrus, artilerija, shooterius, gal dar kavalerija? bet, mieli draugai, ar bus idomu zaist zaidima "kieno statistikos geresnes"?
Imperial
-holy- parašė:
bet, mieli draugai, ar bus idomu zaist zaidima "kieno statistikos geresnes"?


Mes dabar zaidziam "kas geriau kauliukus meto" su "kieno armybook lbiau nesubalansuotas"



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Saulius
Sunku pasakyti, kodel idejos kyla padaryti tam tikrus apribojimus. Gal is neturejimo ka veikti, gal del ivairoves, o gal tikrai tam, kad kai kurie naudotu siek tiek iveiresnias armijos kompozicijas turnyru metu, o ne vien 2xtankus, 2xtreemanus,2xHidras ar panasiai. Mums sunku lygintis cia lietuvoje su anglija, vokietija, lenkija ar amerika turnyru ir oponentu kiekiu, bet kodel jie ivedineja apribojimus, su tokia patirtimi ir tokiu kiekiu zaideju?
Kodel zaidejai uz Empire ir Dwarf taip skaudziai reaguoja i sia diskusija, kuri viso labo yra tik ideju surinkimas ir nieko konkretaus apie ateities turnyrus pas mus?
Butu gerai, jeigu neizeidinetume vieni kitu, o pasistengtume issakyti savo pozicija kiek imanoma konkreciau, pvz.: as nemanau, kad reiketu ivedineti bent kokius ribojimus del tu ir tu priezasciu.
As esu pries bet kokius ribojimus, bet jeigu jie butu, as noreciau, kad jie butu gerai apmastyti ir kiek imanoma maziau itakotu rasiu ipatumus, karinius vienetus ir galimybiu pasirinkimus, bei kiek imanoma maziau ismestu special charu ar dar ko. Todel as labai nenoriu, kad butu ivesti ribojimai visom rasem vienodai, nes kitoms jie visiskai nebutini.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
-holy-
tai paziurekit i i grand tournament ribojimus;
durnius irgi geras zaidimas:)
lostangel
na taip ten ziaurus apribojimai, bet kazkas vistiek dalyvauja, aisku jie turi laaabai daug zaideju...
realiai pas mus max gal 20 zmoniu turbut surastum, kurie aktyviai zaidzia ir dalyvauja turnyruose. o dar kiek is ju turi tiek figureliu kad galetu padaryti beveik bet kokia armija..?
todel ribojimai manau turetu buti minimalus. viena koki charkteri ar unita uzribojus gal ir nieko neatsitiks...
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Eriukas
uzdraudus viena kita armija irgi nieko blogo nenutiktu...
ko jus norit? nushluoti prieshininka nuo stalo 3 ejimu?
Jeee, tada apribojimai tikrai pasiteisins, be to ir pergale ispudinga priesh suluoshinta, ishniekinta ir tt armija!

Ps. - siulau uzdraust dvorfu figureles, kurios yra su barzdom:D
Batma
"jei norit uzdrausti mano special characterius, tai uzdrauskit ir tai kitai armijai!!!"
Mdaa....
Kronas
Eriukas parašė:
Ps. - siulau uzdraust dvorfu figureles, kurios yra su barzdom:D

Kąąą?.. :o

//Kronas turi mega idėją ir eina į inžinierių gildiją, kad jam padėtų sukonstruoti naują, destrukciją sėjančią, karo mašiną, kuri bus "Immune to Warhammer".//
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Imperial
Del ribojimu ,tai pradet geriausia butu manau nuo tam tikru spec. char.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Grahg the Elfmuncher
Imperial parašė:
Del ribojimu ,tai pradet geriausia butu manau nuo tam tikru spec. char.

Man irgi taip atrodo, kadangi taip mažiausiai bus įtakotas Armijų pasirinkimas. Iš visų paminėtų žaidimą (2000-2250 taškuose, 3000 yra visai kitas reikalas. Iš tikrųjų čia ir yra viena didžiausių Warhammerio balanso problemų - unitas kuris yra geras ir tinkamai įkainuotas 1500 taškų mūšyje gali gali būti per brangus ir/ar neveiksmingas arba atbulai - overpowerintas 2250 taškų mūšyje ir t.t.) išbalansuojančių paminėtų special charų vienintelis kurį mačiau žaidžiamą Lietuvoje yra Thorekas, ir netgi Kronas kiek prisimenu sutiko kad jis dviejuose tūkstančiuose yra per gerai.

-holy- parašė:
o shiaip patiko man mintys. uzdraust monstrus, artilerija, shooterius, gal dar kavalerija? bet, mieli draugai, ar bus idomu zaist zaidima "kieno statistikos geresnes"?


Niekas čia nieko (apart kelių spec charų) drausti nežada, blogiausiu atveju riboti, ir kol kas niekas čia nieko nenusprendė, tiesiog dalinasi idėjomis ir galvoja ką reikia, o ko nereikia riboti. Ir jeigu tau tos idėjos nepatinka, tai tiesiog taip sakyk, o ne pradėk švaistytis įžeidimas kitų žaidėjų taktiniams sugebėjimams. Sakykim aš manau kad nei war mašinos, nei shooteriai neturėtų būti ribojami, nes jie yra pakankamia apriboti slotų/taškų. O dėl monstrų kita kalba - problema kad kai kurios rasės tiesiog neturi ką priešpastatyti dideliems monstrams, arba turi imti savo monstrus, kas gali greitai Warhammerį paversti Monsterhammeriu. Ir kai toks monstras yra tik 1, su juo dar galima kaip nors tvarkytis (ar šiaip tai užmušti, ar užswampinti, ar baitinti, čia jau kiekvieno žaidėjo taktinių sugebėjimų klausimas), bet kai tų monstrų yra 2 ar daugiau, o jeigu dar ir skraidantys, jam nelieka nieko kitu kai žiūrėti kaip jam gal kaip nors pavyktų minor defeat, ar, neduok dieve kauliukai gerai riedės, draw ištempti.
varnas
As nelabai suprantu kas per nauju apribojimu ieskojimas. Pries isleidziant kiekviena knyga GW tikrai ne karta ir ne du viska prasitestuoja. Ir ideda apribojimus kokiu reik.
Cia labiau reiktu ziureti ne kaip kazka apriboti o kaip itikinti zaidejus naudoti ne tik kas stipru ir t.t. kuriantis armijas bet velgi atsizvelgti i flufa.
Hmmmmmm
Eriukas
neturi ka pasiulyti monstrams - venk ju, begiok nuo ju, galu gale uzhkishk jiems darbo, kol tuo metu uzhsiimi kita armijos dalim - alternatyvu tikrai ne viena! svarbu nepradeti verkshlenti, pralaimejimas minoru irgi jau shioks toks rezultatas. be to paimkit paskutini turnyra, kur pas demonus buvo bloodthirsteris, o pas dark elfus drakonus ir paveizekit ju uzhimtas vietas - ar tikrai tie monstrai padare labai daug?
Saulius
As matau, kad kai kurie visikai neskaito ir nesigilina kaip mes cia aptarinejame ir kodel, o tiesiog priestarauja vien pries zodi "apribojimai" ir priima tai asmeniskai, kaip buliai pries raudona skudura. Baikite viena karta patys verkslenti, kai kazkas kazkokia minti issako.
Konstruktyvumo kolegos palinketi noreciau visiems!!!

Eriukas - bet koks rezultatas yra rezultatas, bet jeigu prie tam tikru salygu, kai kurioms frakcijoms yra mazai sansu net lygiasias istraukti, manau nera labai gerai, nors tai tikrai nera musu didziausia problema.
Paskutinis turnyras nera rimtas atskaitos taskas, nes jis tik vienas. Kai suzaisime bent 5 turnyrus po 2000-2250pt, tada matysime tendencijas geriau. Ir as labai dziaugiuosi, kad butent patirtis ir sugebejimai turi daug itakos rezultatui, o ne vien tik armijos.
Siame turnyre laimejo Kronas, su kuo mes ji sveikiname. Tai rodo, jo sugebejimus, patirti ir tai, kad siek tiek ji lydejo ir sekme, tai smagu.

As uzemiau 11 vieta ir esu labai patenkintas,kad pavyko sudalyvauti ir sutikti priesininkus, visi rimti vyrai ir visiem sekmes. As ruosiau armija kovai pries drakonus, nes tikejausi ju sutikti daug. Sutikau Bloodhisteri ir imperijos tanka. Pries demonus padariau labai rimta klaida per skubejima ir uztai buvau nusluotas nuo pavirsiaus per tris ejimus, bet tai ne rasiu ar Bloodhisterio kalte, o mano zioplumas, nors jauciau, kad jeigu viskas sektusi man normaliai, lygosios butu labai geras rezultatas pries toki patyrusi kovotaja, nors man dar toli iki jo.
Antra zaidima zaidziau pries vampyrus, kurie buvo sukomplektuoti ne visai stipriai, neturejo knightu ir herojai skraide atskirai nuo buriu. Pasiseke isplesti maza pergale, bet jauciau, kad pries normaliai sukomplektuota vampyru armija, man zymiai sunkiau butu isplesti net lygiasias.
Trecias zaidimas buvo pries Empire, ir cia sutikau tanka. Velgi pralaimejau del patirties trukumo, bet mano herojus tanka sutvarke. Musis parode, kad pries du tankus, as irgi rasciau budu, kaip istraukti minimalia pergale.
Ir galiausiai mano didelis noras buvo patenkintas : susitikti su Kronu ir pabandyti jo turnyrini rosteri. Ko pasekoje buvo lygiosios. Cia pasiseke jam, nes jeigu butume susitike per turnyra, jam tai galejo buti lemiama kova isejimui i finala. Bet as nemanau, kad jis mato mano raseje problema, nes ji yra tik viena is 16 ir tai jis turi budu kovoti su ja. Pripazystu, kad Thorekas yra per daug stiprus 2000-2250pt rosteriams, bet tik ne pries Tomb Kingus.
Cia parasiau nebutina nukrypima, bet savo patirti is pirmo turnyro, kuriame teko sutikti siuos varzovus. Kad zinotumet kuom as remiuosi.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Saulius
Batma parašė:
"jei norit uzdrausti mano special characterius, tai uzdrauskit ir tai kitai armijai!!!"
Mdaa....


Gaila, kad sitas poziuris kai kam nesvetimas, ane

As skaitau, kad daugiau uzstrigusiu atveju pas mus ir nera, kaip isvardinti pirmame temos puslapyje. Gal ir gerai, giliau kol kas neknisame. Galime kada pabandyti tik su sitais apribojimais, ka Rudolfas i tai pasakys? Vistiek nera kur daugiau rengti turnyru. Butu idomu jau pereiti prie formato 2250pt. Manau, susidarys grupe zmoniu nemazesne nei praeita, kokiam Balandzio menesiui.
Busiu kai kam ir Grail Knightus nudazes.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition