Temos peržiūra
WarGames » Wargames - skirmish ir kita » Infinity
INFINITY naujienos
Mindaugas
geras.. Guarda de Assalto kaip suprantu tures letenas abiem ginklam. jegovas leidimas
Ariadna medkirti gavo XDDD
Be aware of all seeing eyezzz...
magyar
Tikrai superinis leidimas. Medkirtys visapusiškai apseilėtinas :)~~~. Per anksti, bonissimo, savo nepasitenkinimą išreiškėte :).
Missile launcheris irgi valdo.


bonis
mhm, medkirtys grazuolis. Kad ir unitas nekazka, bet bent jau malonu pavepsot bus ;]
Stygian Cat
medkirtys panasus man i ta zudika is "Last action Hero", kur kirviu svaistesi, atrodo, atgis, mostels ranka, ir nuleks gaisrininko kirvelis i priesa... o siaip tikrai simpatiaga, nors man labiau jis i mesininka, damušinejanti mūšyje sužeistus, panašus, o ne i mediką...
bonis
jo, kazkaip i medika jis nifiga nenesa. Is kitos puses 112 matyt bendras pagalbos telefonas, tai jam ir gaisrininka ir pan reikia vaidinti :)) gal del to kirvis?
blackfishas
rtfm The 112 is the last hope of the colonist lost in the woods, of the mining complex isolated by snow, of the farm set on fire, of the wounded in a caravan assaulted by bandits…
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Necrontyr
Na va, ateivių ir vėl nėra :(.
blackfishas
taigi praeitam leidime buvo kitame manau bus ir ateivių ir babajų.

P.S. keista,kad hamarakius į du leidimus sukišo. Mistery figure still misssing. noriu o-yoroi.
Redagavo blackfishas 2011-05-19 05:41
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
bonis
Mulu traukiamas traktorius gal jau bus!!!
blackfishas
įvairių interpretacijų šiam modeliui yra. Asmeniškai aš galvoju,kad tai bus kokia vikšrinė (arba ratinė) platforma su vamzdžiais/vamzdžiu arba raketomis. gal net su ją prižiūrinčiu čiūvu ir nuotolinio valdymo pulteliu
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
blackfishas
nu bliamba koks krūtas tas 112... visgi geriasias leidimo modelis. antras lieka masakrius. jei ne jo laibos rankos (galime įsivaizduoti kokios jos lieka nujamus šarvą), tai leimėtu jis.


Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
magyar
starfishas parašė:
įvairių interpretacijų šiam modeliui yra. Asmeniškai aš galvoju,kad tai bus kokia vikšrinė (arba ratinė) platforma su vamzdžiais/vamzdžiu arba raketomis. gal net su ją prižiūrinčiu čiūvu ir nuotolinio valdymo pulteliu


Kompaktiška self-propelled artillery? Čia tai būtų supercool. Man nėra gražesnių daiktų tarp karinės technikos. Tačiau labai abejoju. Kažkaip sunkiai suderinama su visu INFINITY konceptu.


blackfishas
nežinau, man visai logiškai atrodo. kurkas nelogiškesni asiliukai tempentys patrankas, nors... o čia pusiau remote'as, nes tarp jo savybių yra "remote presence"
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
magyar
Iš kitos pusės, galėtų būti kažkas panašaus į "goliathus" ar šiuolaikinius išminavimo robotus.


blackfishas
tai aš panašiai ir piešiau gal kiek neaiškiai. pvz.


Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
bonis
o Katiusha? Katiusha gal kiek rimtesnis turetu but ir is konstrukcijos.
null
112 šį mėnesį valdo

Guarda de Assalto įsilieja į bendrą Pan Okeanijos riterių-Orc trooperių-Aquila Guardų bei kitų panašių veikėjų chorą ir nelabai išsiskiria. Bent jau vieną iš jų galėjo padaryti be šalmo, ar ką...
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
Stygian Cat
Aš visgi irgi manyčiau, jog Ariadnos artilerija bus kažkuo panaši į tą pavaizduotą vikšrinį robotuką - tiesiog bus vikšrinė platformą, ant kurios stovės atitinkama ginklų sistema, o visą machiną valdys koks nors operatorius...
blackfishas
naujienų belaukiant. infinity forume užsiroviau ant štai ko. dani, čia tau. tai tavo color schema.







http://www.infinitythegame.com/forum/showthread.php?tid=4590
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
null
Viena šlykštesnių schemų, kiek teko matyti. Ne dėl to, kad aš ką nors turėčiau prieš rožines ir žydras spalvas, bet tai kad visai nesižiūri.

Szalamandra primena subinę su dviem kulkosvaidžiais, o visa kita chebra - kaip iš pasakos apie tris paršiukus pabėgus.
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/