Temos peržiūra
WarGames » Wargames - skirmish ir kita » Infinity
INFINITY naujienos
blackfishas
Uberfallcommando (pavadinimas visiškai nerealus!)

http://studiogiraldez.blogspot.com/2011/04/quimera-and-pupniks.html

Noctifero

http://studiogiraldez.blogspot.com/2011/04/noctifero.html

Al-Hawwa

http://studiogiraldez.blogspot.com/2011/04/al-hawwa.html
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
magyar
Neblogas būtų leidimas, jeigu ne zoosodas. Padsosnikų figūrėlės atrodo slabnai, kažkas negerai su jų dubens srities anatomija. Žinoma, pas gyvūnus tos vietos gerokai siauresnės, nes nereikia laikyti lygsvaros vaikštant ant dviejų kojų, bet čia juk antropomorfinės figūros. Ir šiaip, atrodo kaip skubotas darbas. Ir piemenukė... peee... iš karto daktari prisimenu, kuri yra pati šlykščiausia INFINITY figūrėlė, visą range'ą gadina. Ten net prikolas nepadeda.

Nu bet kiti du... Hu hu... Whoaaa! Šasvasčiai nedomina, bet noktiferis yra nerealus. Sunku net apsispręsti katras iš tų dviejų yra šaunesnis, bet, matyt, visus laurus reikėtų atiduoti cybermuslimui. Gan paprasta, tačiau labai labai išraiškinga poza.


blackfishas
nu visvien arabas su lilavais plaukais ne įtikina. padažymas awesome ir figurkė jopštararai kokia megakieta, bet plaukaiiii....
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
magyar
Nu kad islamistas, tai dar nereiškia kad arabas :D.
Redagavo magyar 2011-04-14 07:36


Mindaugas
pritariu magyar'ui. ten ne arabas, o kažkas iš nomadų laivo - plaukų spalva gi viską išduoda:D
Be aware of all seeing eyezzz...
Niblit Groinstabber
Paziurejus figurkes, galima sprest, kad yra dar vienas nomadu laivas, kuram pastoviai vyksta FURRY HENTAI konvensija. Kazkaip jau su tais gyvuliukais persistenge.
magyar











danis2005
Nu blemba, Al Hawwa' tai tikrai sweeeeet. Bet hm, man Chimeros snukis tikrai nėra toks baisus kaip daktarės, šitas dar mano manymu visai gražus. Dar Shasvastii labai gražus.
null
Noctifer yra šio mėnesio absoliutus čempionas. Kai kurie pastarojo metu šasvasti leidimai - Gwailos, Aswang, - apskritai gundo už driežiukus pabandyti pažaisti.

Al Hawwa - puikus modelis, puikiai nudažytas, įdomi poza, viskas gerai.

O va žvėrynas tai nuvylė. Tas avinas - labai geras, bet likęs būrys tai sucks. Gepardas ir lapė stovi taip, tarsi jiems vidurius suktų. Mergiotė gal pusė velnio, tik nesuprantu, kodėl ji turi STR, o ne W charakteristiką - ji panaši ne į žudymo mašiną, o paprastą anime mergaitę, tokių cosplayuose pilna prisirenka. Žiūrint į visumą, būrys neperteikia greičio, vikrumo ir grėsmingumo, kuriais pasižymi žaidime.
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
blackfishas
Null, aš kaiptik vakar veizolinau Shaswasčius mislyjau faina būt pabandyt. Kogero dar sunkiau žaistus negu už japonus, bet miniatiūros ir visokios piktos savybės tikrai vilioja išmėginti.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
magyar
Su Noctiferiu - viskas paprasta. Tai labai dėkinga poza, kurią skulptoriui tereikėjo apauginti detalėmis. Tai va dėl to jam ir neduodu pirmos vietos. Nothing relly new. Tiesiog perfect išpildymas, už ką aš labai mėgstu CB :).





Bet atleiskite, aš čia vėl nuklystu į komparatyvizmo lankas :D. Negaliu kitaip.
Redagavo magyar 2011-04-15 08:01


blackfishas
antras paveikslėlis nerodomas.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
magyar
Pataisyta.


blackfishas
manau panašių variantų galima rasti dar bent 10 bet išpildymas visvien afigiennas ir skulptorius, ir dažytojo. labai norėtusi,akd Noctiferą patiūnintu Jarhead iš coolminiornot
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Mindaugas
ko gero nauji Alefo probotai. į vaikiškus vežimėlius neša..:D

Be aware of all seeing eyezzz...
blackfishas
woot woot?!


Redagavo blackfishas 2011-05-02 12:18
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
blackfishas
net nežinau kaip vertinti. laiba ta jų važiuoklė. tikrai primena vėžimėlius
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
magyar
Man atrodo neblogai, visai patinka, tik keista kad buvo pasirinkta tokia koncepcija. Triratė važiuoklė - labai nestabili.


Necrontyr
Na jo, tokie triratukai. Toks vaizdas tarsi seniau vaikčioję robotukai, buvo pasodinti į invalido vežimėlius, net liūdesį akyse galima įžvelgti :D.
blackfishas
che che. nablogas convertas galimas. sulenkti marutei kojas ties keliais ir kirkšnim, bei užsodinti ant šito aparato
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)