Temos peržiūra
WarGames » Wargames - skirmish ir kita » Infinity
INFINITY taisykliu klausimai
magyar
Na tai as irgi visada taip isivaizdavau, kad is pradziu announcini, paskui matuoji.


null
Mes kai kuriais atvejais leisdavome mieruoti prieš darant, nes kažkur ir kažkada buv įsivėlusi klaida interpretuojant taisykles... arba ne pernelyg atidžiai jas skaitant... ar dar dėl kažkokių kitų aplinkybių B)

Ką gi.

NO MORE!
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
Mindaugas
turnyre buvo iškilęs klausimas ar galima mest granatą šalia priešo, kuris yra shadow zonoje, tikintis kad jį sieks sprogimo templeitas. Pasirodo, kad TAIP:
http://www.infinitythegame.com/infinity_ENG/index.php?option=com_kunena&Itemid=206&func=view&catid=28&id=21876

The Keisotsu is inside a shadow, but there is a zone where an explosion template can affect him...BLA BLA apie tai kaip galima šauti i Hac Tao... To shoot to the Keisotsu, the BS Roll will be 11-3-6= 2 to success (it doesn´t seem to be best option).
Be aware of all seeing eyezzz...
exonn
null parašė:
Tai va, kolegos, kaip verta kartkartėmis vis pasiskaityti taisyklių knygą.

P. 185 pilnas įdomių pastabų, iš kurių viena - esminė:

MEASURING: It is not allowed to pre-measure before declaring
an Order/ Short Skill/ ARO except if all the players, for some specific
situation during the game, decide to the contrary.

Nuo šiol kariausime kiek kitaip B)


Aš irgi kažkaip buvau užsifiksavęs kad negalima matuot prieš paskelbiant. Todėl ir per turnyrą su Null norėjau pasiginčyt, bet pasitikėjau jo autoritetu ir patikėjau kad "O knygoje niekur neparašyta kad negalima matuot". pasirodo VISADA reik skaityti knygą. Na bent tas faktas neturėjo įtakos galutiniam rezultatui. O šeip tai man čia irgi nieko naujau nebus, nes visuomet žaidėm kad negalima matuot prieš paskelbiant skill'ą. Tikiš to parašymo galima išrūlinti taip kad paskelbus kad šaudysi galima pasimatuot atstumą ir pasirinkti ginklą (Pvz arba rifle jei virš 8', arba Shotguną jei iki

P.S. Pirmą kartą apie matavimą pasakyta 137 puslapyje
Orders must be declared before measuring the distance separating
figures.

Redagavo exonn 2010-03-16 11:41
exonn
Mindaugas parašė:
turnyre buvo iškilęs klausimas ar galima mest granatą šalia priešo, kuris yra shadow zonoje, tikintis kad jį sieks sprogimo templeitas. Pasirodo, kad TAIP:
http://www.infinitythegame.com/infinity_ENG/index.php?option=com_kunena&Itemid=206&func=view&catid=28&id=21876

The Keisotsu is inside a shadow, but there is a zone where an explosion template can affect him...BLA BLA apie tai kaip galima šauti i Hac Tao... To shoot to the Keisotsu, the BS Roll will be 11-3-6= 2 to success (it doesn´t seem to be best option).


Klausimas buvo ne apie tai ar galima mest (bent kiek aš girdėjau) granatą šalia priešo, bet ar galima mesti granatą ten kur nežinai ar yra priešas, pvz į pastatą per langą į kambarį kuriame yra TO. Norint panaudoti speculativ shotą visuomet reikia paskelbti taikinį. paprastas CH ir TO taikiniu negali būti. parabolic fire leidžia mesti granatą taip kad templeito centras būtų ne shadowzonoje bet AOE liestų miniatiūrą. Speculative shot neleidžia mesti granatos taip kad templeitas liestų tik TO ar CH. Nes jei nežinai kad jie ten yra nėra tikslo mesti ten granatos
Rulebokk 2nd ed p142
Redagavo exonn 2010-03-16 11:42
blackfishas
tokių ir panašių bajerių būna visuose wargeimuose kur yra shooter'iai ir besislapstantys. šiaip reikėtų vieną kartą bendrai nuspresti ir padėti tašką, nes kiek žmonių tiek taisyklių interpretavimo įrodyta praktikoje su BloodBowl'u
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Mindaugas
per paskutinį mūšį prieš ariadną buvo iškilęs toks kl, nes jo aptvaro sienos buvo aukštesnės nei figūrkės, o pas manęs Kamau su LGL buvo, pas priešininką ,berods, pieškos granatas turėjo..
Be aware of all seeing eyezzz...
blackfishas
tai jūs man paaiškinkit. jeigu aš užciokinu priešą, o tuo pasinaudojęs piešokas iš kitos puses driokstelna iš LGL arba missile launcher'io net jo nematydamas,bet gaves info,kad ten sėdi blogis. tai jis irgi negalėtų šauti?
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
null
Dėl granatų tai nėra ką ginčytis. Skaitom taisyklių knygą: P. 142:

Speculative Shot.
A Speculative Shot is when a figure or area out of
LoF (When shooting over a wall or through a window), is targeted with
some form of Parabolic Fire weapon (i.e. a grenade). These weapons
may be aimed at a zone or area, but a target figure must always be
nominated: so a grenade cannot be thrown through a window into a
room without nominating a figure inside the room as the target.


Figures with Camouflage or TO Camouflage cannot be chosen as
targets.
A nearby zone also may not be targeted in order to cover them
with a Template, as it is assumed that if they have not been discovered
there is no reason to shoot there.

Figures not Camouflaged or TO
Camouflaged can be targeted with Speculative Shot, as their position
is known thanks to Satellites or other Search and Location systems.
Speculative Shot allows a weapon to be shot, or a grenade thrown,
towards a point in the field rather than an actual figure, providing that
when placing the centre of the Template on the point of impact, this
affects the miniature nominated when firing (And that miniature cannot
be Camouflaged or TO Camouflaged).


Apie jokius autoritetus negali būti kalbos, visada reikia žiūrėti į knygą, jei tik kyla klausimų. Kiek dabar atsimenu, tokių situacijų, kurios dėl primatavimo galėjo turėti esminės įtakos žaidimo rezultatams, lyg ir nebuvo. Bet kaip nuostabiai tas rulebookas surašytas - kaskart skaitydamas vis randu ką nors nauja... netikėčiausiose vietose.
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
exonn
Galėtų jei tu ne su kamufliažu ir ne su termooptiniu kamufliažu. Jis galetų bandyti permesti granatą per sieną tik taikyt turėtų taip kad templeito vidurys būtų didesniu atstumu nuo sienos nei sienos aukštis, taip pat jis turėtų stoveėti nuo sienos toliau nei sienos aukštis.
blackfishas
ok, ačių, bet tiek ir aš išskaičiau mano atveju klausimas kiek kitoks (gal nepakankamai aiškiai išdėsčiau) anyway su terrainu po ranka bus lengviau paaiškint.

Baly, kalbėjau ne apie autoritetus, o tiesiog apie patogumą ir klausimo sprendimo paprastumą jeigu nėra aiškiai konkrečiai aprašyta. Šiuo atveju,kiek supratau, viskas yra konkretu ir nėra gaminti homerulų.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
exonn
starfishas parašė:
ok, ačių, bet tiek ir aš išskaičiau mano atveju klausimas kiek kitoks (gal nepakankamai aiškiai išdėsčiau) anyway su terrainu po ranka bus lengviau paaiškint.

Baly, kalbėjau ne apie autoritetus, o tiesiog apie patogumą ir klausimo sprendimo paprastumą jeigu nėra aiškiai konkrečiai aprašyta. Šiuo atveju,kiek supratau, viskas yra konkretu ir nėra gaminti homerulų.


Aš kalbėjau apie autoritetus
null
Viskas tvarkoj, juolab, kad per turnyrą ne kartą atsiskleidė, kad tarp "mums atrodo" ar "lygtais skaičiau" ir tarp to, kas parašyta taisyklėse, pasitaiko esminių skirtumų

Gilinamės toliau ir dalijamės savo atradimais čia.

P.S. na, o bet tačiau, kartais norisi ir ant CB paburnoti už tokį... kaip čia... "nuoseklų ir patogų" taisyklių išdėstymą...
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
magyar
null parašė:
P.S. na, o bet tačiau, kartais norisi ir ant CB paburnoti už tokį... kaip čia... "nuoseklų ir patogų" taisyklių išdėstymą...


Prisidedu prie pasiburnojimo. Ir bėdos yra ne tik su turinio išdėstymu, bet, kas mane labiausiai knisa, dar ir su pačiu dizainu ir maketavimu. Norėjo labai gražiai padaryti, bet visas tas anturažas trukdo skaityti, o be to dar ir vietą ėda. Teksto daug, o jį teko dar labiau sumažinti ir suspausti.

Na bet čia toks sakyčiau minor disadvantage'as.
Redagavo magyar 2010-03-16 15:51


Mindaugas
Dar kl dėl MULTI Sniper Rifle.. pdf'e su ginklų listu rašo (ko gero knygoj irgi), kad tiek AP tiek DA burstas yra 2, army buildery - AP-2, DA-1.
Be aware of all seeing eyezzz...
374
na army builderis tai neoficialus, te irgi bugu yra ir reikia pabaksnoti bilderio programišiams
البوراك المجد
exonn
Kaip žadat žaisti (ne turnyre)? Ar su HS taisyklėm ar be? Pvz kaip naudosit Infiltration skilla? Pagal HS ar pagal 2nd ed? Ir ką manot apie pasikeitimą?
null
"Inferior" ir "superior" infiltracija, bent jau kol kas atrodo, stipriai nekeičia esmės. Naudoti teks, jei naudosim naujus dalinius, kurie turi tuos įgūdžius.

Svarbiausia HS naujovė, IMO, yra linkai. Jų kol kas dar nebandėm. Bet bandysim. Jei žmonės iš CB dirba darbą, kuria ir vysto, tai kodėl tuo turėtume nesinaudoti?
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
blackfishas
linkai yra visai awesome, tik ne manau, kad tiktų tokiom misijom kaip buvo turnyre ir 200 taškų bandai.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
null
Kodėlgi ne?

Manau, kad sulinkinus 5 pieškas (50 taškų +), vienai iš jų davus HMG arba snaiperinį, išeina toks visai groznas tankas - toli bėga, viską mato ir... shootiest there iz! Toks daiktas būtų labai tikęs ginti bazę arba nešti čemodanėlius.

Žodžiu, būtinai bandysim B)
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/