Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Warmachine MKII taisykliu knyga ir kitos geros naujienos
magyar
Vakarykštė PP naujiena - Skorne Paingiver Task Master:





http://privateerpress.com/hordes/gallery/skorne/solos/paingiver-task-master


WhiteDragon
geras pain givingo toolsas. Lets poke that titan.
magyar
Rugpjūčio mėnesio relyzai:

http://www.tabletopgamingnews.com/2010/05/14/36096

Uuu... Minions Gun Boar( 1)... Niam niam... Nujaučiu dar vieną gerulį.
Ką gi, pasirodo pirmas Hordes faction book'as bus Skorne.
Redagavo magyar 2010-05-14 15:40


danis2005
magyar parašė:
Ką gi, pasirodo pirmas Hordes faction book'as bus Skorne.

HA, take that you trolls!
WhiteDragon
man tik geriau, atsides keleta pokupkiu o visu antra mercenariai mano tures laiko pasirodyti
Batma
Kad man atrodo anksciau jau insideryje buvo rasoma kad fotografuoja Skorne miniatiuras army bookui ir editina, tai hintinama jau senai buvo, tik kad confirmino dabar
Grahg the Elfmuncher

In an empire known for discipline and precision, it is a rare man who can excel in spite of his unsavory appetites and predilections. Rasheth leads a house well known for its ability to train mighty titan warbeasts, and profits from the recent push for western expansion has allowed him to delve ever deeper into decadence. Too slothful to walk on his own, the Dominar is carried into battle by a team of Agonizers.
http://privateerpress.com/hordes/gallery/skorne/warlocks/dominar-rasheth

Nice, idomus toks. Be to matomai bus beast casteris kas yra awesome.
Redagavo Grahg the Elfmuncher 2010-05-14 21:46
danis2005
OMG!Nesitikejau, kad pas Skorne gali būti tokių dudes O_o

AWESOME
vytzka
Batma parašė:
Kad man atrodo anksciau jau insideryje buvo rasoma kad fotografuoja Skorne miniatiuras army bookui ir editina, tai hintinama jau senai buvo, tik kad confirmino dabar

Siaip armybooku tvarka yra nuspresta Summer Rampage 2009 rezultatu. Tad Hordes bus Skorne - Trollbloods - Legion - Circle (atsiprasau kazkada suklydes pasakiau kad Legion paskutinis bet vis delto treehuggerius jie aplenke).

Ir awww, dominara nesa agonizeriai, lyg jiems dar pakankamai gyvenimas nesuckintu. Barbarai
Redagavo vytzka 2010-05-15 00:40
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
I don't like it. Negaliu pakęsti nei agonizer'ių išvaizdos, nei pačio concepto.


WhiteDragon
skornu rullbuko coverio preview

Grahg the Elfmuncher
http://img52.imageshack.us/img52/3346/skornecoverpreview.jpg

Didesnis pic'as.
vytzka
Ooooooo. Xerxis ant koverio. Nice.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
Wow!Mėgstamiausias Titanas ir mėgstamiausias warlockas coverio priekyje.Tikiuosi ir kiti coveriai taip man tiks: Circle bus Kaya ir Purebloodas, Legiono eThragoshas (nors nelošiu vis tiek kietas jis) ir Raekas, o trollbloodu juodas coveris su didelėmis raidėmis užrašytu "CENSORED"
magyar
Jo neblogas viršelis. Kompozicine prasme irgi. Tiesa, toks truputį cheesy, bet tai būdinga fantasy žanrui. Tik tas Bronzeback'as tai kažkaip juokingai atrodo. Linksmas toks. Žodžiu, čia ta pati problema, kaip su rulebook'o coveriu. Nevykusiai pasirinktas rakursas.


blackfishas
ne blogas, bet ir tiek man kažkaip visuomet trūksta dinamikos ir apskritai čia labiau panašų į jūnitų ir charų paradą (be to aš mėgstu nors šiokį tokį natūralumą, o čia tokia teisinga fotosesija :)), nors marketingine prasme,tai tikrai nėr blogai. Žodž, amžinas reklamos ir meno konfliktas...
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
vytzka
HAPPYTITAN IS HAPPY

(Paingiveriai nedirba savo darbo, akivaizdu)
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Ech... Khador viršelis vis dar išlieka geriausiu. Tiesa, iš tikrųjų Skornų viršelis labai sterilus, žymiai, trūksta čia kokios smėlio ir dulkių audros. Įneštų ir dinamiškumo, ir šiek tiek siužetinės intrigos jei ne visų figūrų matomumas būtų 100procentinis.


vytzka
Nah, Magnusas valdo su Merc knyga. Nebent Circle ka nors super kieto islaus su savo vilkais bet cia laukt ir laukt dar.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
Jo man kolkas Mercu kieciausias, Laukiu trollsu, bet kazkaip abejoju kad ju coveris bus kietesnis.