Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Warmachine MKII taisykliu knyga ir kitos geros naujienos
danis2005
Sentry tai man nice labai atrodo.Už 9PC turėt P+S 16 ginklą su reach tai visada gerai (ir dar skydas priedo).
WhiteDragon
Visi blasted heath unitai:

Cryx Helldigger: Helldiver Bonejack - Dig In and Shield Guard

Cygnar Long Gunner UA - Dual Shot, Granted Camo, Sniper, Tactics Ranked Attacks

Badlands Kodiak - Aggressive, Amphibious, Prowl, Chain Atk Smash Grab

Order of the Fist Bloodstone Conservator - Camo, Iron Palm Stance +2 defense and ram attacks (push 1" KD and follow up)

Vanguard Duelist - Quick Draw, Riposte, Set Defense

House Shyeel Mage Warden - Force Barrier, Force Bolt, Polarity Shield, Whip Snap, Vice Lock *attack

Woldseer Light Woldwatcher - animus moshar sandstone pillar, future sight, shield guard, stone form, errosion on fists

Blighted Nyss Bog Witch and Hellion - Aerial Coordination, Flight, Blight Storm *action, Spirit Echo *action, Venom *attack

Krielstone stats and PC
it has two new abilities
magic ability 7
*action, consume fury, take up to 5 fury from a friendly faction beast. TAKE THEM!!
*attack, stone spray, rng 8 spray, pow 12 crit knockdown
Redagavo WhiteDragon 2010-05-21 13:55
magyar
Hm... Modifikuotas battle magisteris. What is Vice Lock attack?


vytzka
magyar parašė:
Hm... Modifikuotas battle magisteris. What is Vice Lock attack?

Panasu kad kaip naujo chickeno, hittintas modelis negali judeti (netgi pasisukti).

Povandeninis Kodiakas, idomiai. Tas Vanguardas musu tai nezinau net Downgrade biski (nors reikia dar pilnus statsus pamatyt).
Redagavo vytzka 2010-05-21 13:57
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
OMG, shield guardiniai Helldiveriai O_O.Jei nepasikeitė PC tai best 3 points EVAH O_o
vytzka
Kovinis parsas =O


Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
Oh...my...GAWD!Jis nerealus O_o
magyar
Hm... hm...
Atrodo, kad visi labai impressed. Visi išskyrus mane.

P.S. Nors iš tiesų man gal labiausiai padažymas kliūna. Šiaip įspūdinga figūrėlė, tiesiog concept art'as kažkam dar geresniam nuteikė.
Redagavo magyar 2010-05-25 05:41


WhiteDragon
Pati miniatiura OSOM. Padazhimas crapy, ji reiktu dazhyti labai purvinom spalvom, o dabar tas purvas kuris ant jo uzdetas atrodo netikras ir gadina visa reikala
blackfishas
concept artas tikrai uždavė gerą toną, bet išpildymas kiek neatitiko lūkesčių. viskas lyg ir gerai, bet kažko trūksta arba yra per daug. padažymas irgi ne kažką ir tai gadina modelį. lauksime naujienų coolminiornot puslapyje. gal kas iš didmeistrių nupeckios padabnai
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Imperial
Ash sutinku su egio nuomone.....O_o



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
danis2005
Kaip gerai, kad aš visas miniatiuras savo galvoje matau pilkas
Grahg the Elfmuncher
Nu nevarykit Dievo į medį, viskas su tuo modeliu gerai. Pats modelis nerealus, jo prorcijos atrodo netvarkoje, bet čia juk visas pointas - juk tai iš paparasto (tik peraugusio) šerno Frankenšteininiais metodais padarytas humanoidinis beastas. O dėl dažymo tai irgi problemų nematau. Nu pastarieju metu buvo keli modeliai nžkurie buvo geriau nudažyti (pavyzdžiui Swamp Troll) bet ir paršas gražiai padažytas, nesuprantu kuo jis jūms kliūna.
Batma
Man gal kliuna tik kad jo randai nuspalvoti lyg butu fresh, man gal labiau patiktu seni karu randai. Bet cia siaip, nitpicking
magyar
OK, this is easy to compare.
Pirmiausia aš nejaučiu tokio miniatiūros masyvumo, kaip concept art'e.
Miniatiūros sprandas atrodo perlūžęs, krūtinė įdubusi. Kažkas anatomiškai ne taip. Panašu, jog tas khadoro jack'as visgi padarė savo juodą darbą prieš netekdamas savo rankos :D. Pažiūrėkit kurioj vietoj baigiasi pagurklis concept art'e ir kurioj vietoj miniatiūroje. Fail.
Apskritai trūksta masyvumo, kresnumo keteroje, užtai dabar miniatūros pilvas atrodo labiau apdribęs, gyvai šernas labiau panašus į kažkokį alaus priplempusį krepšinio gerbėją nei į galingą kovinį daiktą.
Dabar blogiausias momentas - snukis. Čia didžiausias fail ir joks padažymas nepadės. Čia jau anatomiškai skulptorius nesugebėjo išdirbti. Concepte aiškiai matoma kaip susiraukusi ir išsirietusi šito padaro knyslė dėl plataus išsižiojimo. Miniatiūroje viskas lygu. Antakiai nepataikyti. Nematau to pykčio. Jei turėtų būti nusileidę kiek žemiau.
Pernelyg ilgas apatinis žandikaulis. Ar concepto ir miniatiūros iltys auga iš tos pačios vietos? Kur krūminiai dantys kurie matomi piešinyje.
Skiauterė. Vėl skulptorius sutaupė darbo. Žinau aš kaip tos chaltooros daromos :D.
Ir galų gale, dešinioji ranka. Pernelyg ilga ir per plona.

Overall, na taip, gal tai ir dievo varymas į medį, bet c'mon. Noretųsi, kad figūrėlės būtų geresnės už conceptus, o ne atvirkščiai. Tiesiog, labai daug tikėjausi iš šios miniatiūros. Miniatiūra didelė, todėl skulptoriui pasistengus, neturėjo kilti problemų viskas padaryti kaip concepte.


Redagavo magyar 2010-05-25 18:08


Grahg the Elfmuncher
magyar parašė:Noretųsi, kad figūrėlės būtų geresnės už conceptus, o ne atvirkščiai.


Nu pirmas kartas būtų buvęs. Papaišyti visada lengviau negus išskulptinti.

Batma parašė:
Man gal kliuna tik kad jo randai nuspalvoti lyg butu fresh, man gal labiau patiktu seni karu randai. Bet cia siaip, nitpicking


Nu tie randai tai ne nuo kovų o "gamybiniai".
Redagavo Grahg the Elfmuncher 2010-05-25 19:23
Imperial
Nzn ar ishwis kadanors yr buwe kad miniatiura geresne uz concept arta,bent nemates.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
danis2005
Imperial parašė:
Nzn ar ishwis kadanors yr buwe kad miniatiura geresne uz concept arta,bent nemates.

+1
Gal dėl snukio ilgumo ir sutikčiau, bet ne toks jis jau ištysęs, kad vaizdą gadintų.
magyar
Retas kuris Rackhamo darbas anksčiau neatitikdavo concept art'o lygio. Avatars of War is viso conceptus piesia tik kaip guideline'ų užmetimą, equipmento komplektacijai pavaizduoti. Infinity miniatiūros visiškai lygiavertės art'ui. Bet kuriuo atveju tai esmės nekeičia. Kalbame apie proporcijų praradimą, kas dar nėra labai blogai jeigu skulptorius specialiai iškreipia proporcijas norėdamas pasiekti didesnę išraišką. O šiuo atveju, nei išraiška gera, nei proporcijos tiksliai išlaikytos.

Damn, labai noriu mėgti šitą figūrėlę, bet deja... Tiesa, Privateer Press figūrėlės turi vieną navarotą, dažnai jos gyvai atrod geriau nei in photo. Reiks, matyt, įsigyti ir pabandyti pasidažyti kaip priklauso.


blackfishas
gera analizė, Egi. nebeturiu ką ir bepridurti.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)