Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Warhammer Fantasy Battles 8 leidimas
lostangel
man irgi nepatinka 8ed, ipac random charge.. magija, ir seip nelabai kas i gera... llabiau i komercija, ir tai kad atejes nepatyres zmogus geletu laimeti, nes taktika ir range guess praranda prasme, juk galedavai imanevruoti kad negautum arba pavyktu charge, o dabr su random...
no partial hits.. na cia dziagsi artileristai... bet visi kiti tai nelabai.. su ta salyga kad speti atstumo nereikia, uz gun line gali zaisti bet kas, kad ir pirma karta zaidziantis..
atrogo gw to ir siekia...
del pestinku, as irgi juos esu naudojes kokioje 15-20 musiu jeigu ka..
ir jie tikrai labai sunkiai eina net kaip suportas, o kaip man force irgi esu naudojes, na teko laimet ir su pestinkais, bet tik pries nelabai patyrusius oponentus ir vidutes armijas.
jie tikrai nieko nepadarytu pries gerus oponentus ir tokias armijas kaip demonai, vampyrai, chaos, dwarf ir daugelis kitu, net pries empire pestinkus neturi ko lygintis...
bet sutinku su jais zaisti yra fun, bet ne turnyre..:)
o draugiska musi as visada pasiruoses sulost...:)
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
WhiteDragon
Mano žinios apie WHFB yra basicines, ty zinau tik main rulsus, bet ir as noriu isiterpti.
Matosi kad GW stipriai pasidavė i komercija, taip stipriai, kad jie beveik nekreipia demesio i fanu nuomone.
Kainos padidintos, taisyklės pakeiciamos ta linkme kad laimes nebe taktiniai sugebejimai ir nuotoliu apskaiciavimai, o sekme.
Taigi linkiu WHFB zaidejam nenusiminti tai tikrai ne paskutinis GW zingsnis link more money ir jus sulauksite dar daugiau pakeitimu i "geraja puse"

PS no offence, WHFB flufas mano asmeniniame desimtuke yra pirmoje vietoje is visu wargeimu, video geimu, boardgeimu.
Batma
As kaip tik teigiamai ziuriu i tokius pakeitimus kaip galimybe visada pamatuoti atstuma (kur cia taktika jei tu sugebi geriau uz mane is akies nustatyti atstuma?), partial hitu nebuvima, wheel/reform ir kitu nesamoniu atsisakyma i normalu nueito atstumo matavima, ir kitus pakeitimus kurie palengvins zaidimo isisavinima naujokams ir WHFB nebebus rocket science.
WhiteDragon
Kai yra ko siekti visada idomiau zhaisti zhaidima. PVz ziuri i atstuma ir galvojis dachargins ar ne, dashaus ar ne. Taip naujokams tai pasiseks mazdaug isisavinti is kokio 10-15 karto, ir numatyti galimybes savo. Ir as skaitau kad tai gerai. Kai kaulai nekrenta kovojant kaltini savo lucka kad nesugebejai iskirsti priesininko, o ka kaltinti kai tu net nesugebejai iki jo dabegti?
Del kitu taisykliu nesiginciju, nes paprasciausiai ju nezinau.
Batma
Lygiai taip pat kaltini savo lucka, nes pagal tuos rumorsus (kadangi visa laika galima matuoti atstuma) charginant prie movemento prisideda dice metimas
WhiteDragon
Toliau nesigincysiu nes kaip nezaidziantis WHFB galiu pripjauti malku.
Geriau stebesiu kaip WHFB vertins shituos pakeitimus kai jie oficialiai hitins the table
Saulius
Jūs čia be reikalo jaudinatės, kol kas tikslių duomenų niekas nežino, o tik svaigsta ir spėlioja.
Kad pakeitimai WHFB buvo reikalingi, tai faktas, nes herohammeris nėra geras sprendimas. O iš rumorsu aš sprendžiu tik vieną tikėtiną variantą, tai min 25% Core, kas išnaikins 30 skinkų kaip core, ar 30 ghoulų pas vampyrus, bei dar daug kitų nesamonių. Jau vien šitas pakeitimas, jeigu jis bus, labai teigiamai balansuos kai kurias rases. Taip pat tikiuosi, kad rumorsas 25% Lords + 25% Heroes yra netikslus, galėtų būti 25% max on charakters. Bet čia jau kaip bus, taip bus.
Stebėkite, skaitykite, bet neimkite į galvą, to kas bus nepakeisime, o spėlioti beprasmis laiko gaišimas.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
taulen
Jo laiko gaisimas spelioti juk liko 13 dienu berods
Kronas
JAU

http://www.games-workshop.com/gws/catalog/productDetail.jsp?catId=cat1300172&prodId=prod800009a

Šalia taisyklių knygos yra ir gamer's ir collector's edition ir visokių steampunkinių (?) priedų...

Uruk-hai, kada D6'iuose bus galima pačiupinėt/paskaitinėt/demo pažiūrėt?..
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
uruk-hai
Kronas parašė:
Uruk-hai, kada D6'iuose bus galima pačiupinėt/paskaitinėt/demo pažiūrėt?..


Kita savaite galesiu demo uzsakyti. Jeigu tai bus nors kita savaite viduryje tada mazdaug po dvieju savaiciu tureciau gauti.:D
taulen
na kaip ziauru tokio gerio dar tiek laiko reiks laukt na nors siaip gerai galesiu daugiau laiko skirti warhammer tuomet
Kronas
Va jau šiokia tokia info apie būsimą starterį:
http://www.games-workshop.com/gws/content/article.jsp?aId=9800041a
Rugsėjį - išleidimas, o rugpjūtį - preorderis.

P.S. Gal ne visai korektiškas klausimas, bet gal jau kas rado iš kur būt galima parsisiųst pasiskaityt naujas taisykles?..
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
varnas
Kas turi laiko gali paklausyt mp3 apie nauja edicija http://c4.libsyn.com/media/18211/baddice_episode_38.mp3?nvb=20100623214010&nva=20100624215010&sid=055823a1e74016658d9c54a28ad5be3d&t=01c020eb84dd4a3883b33
Redagavo varnas 2010-06-23 21:57
Hmmmmmm
varnas
16 min paklausiau ir jau liudna " pirma pamatuoji tada sauni " tipo paziuri ar dasauna unitas archeriu ir jei dasauna plieki

Pirma matuoji tada sauni - patvirtinta
No US - patvirtinta
1" apart dabar galioja ir friendly unitam
Swift reform - Reik musisano ir pasint LD test tada gali reformint ir judeti ( nemarshuoti )
Starting fase - Movement fase
Del chargu - pvz unitas archeriu yra charginamas 2 unitu. I viena padaro stand and shoot nuo kito padare tai gali bekti.
Jei gerai aiskino chargas yra movement value + 2 dice priklausomai nuo unito gali but abu gali but vienas discardinamas.
Charge orderiai nera svarbus chargini su kuriuo nori kaip tau patinka tik kad su visais atliktum sudeklaruotus chargus.
Stand and shoot - shauni per maximalu atstuma bet gali saudyt ir su maziausio atstumo ginklais. Pvz jei turi de crosbow ir pistoll tai gali su pistolais standanshootint 24 colius
Redagavo varnas 2010-06-23 22:28
Hmmmmmm
lostangel
liudna
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Mindaugas
perklausiau.. labai liūdna pasidarė..
Be aware of all seeing eyezzz...
Saulius
Kas girdėti apie armijos procentuotes?
HQ %
Core %
Special %
Rare %

Aš nepilnai išklausiau aptarimą naujos knygos.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Kronas
Kiek supratau, bus tep:
25% max lords (includes mounts)
25% max heroes
25% MIN core
50% max special
25% max rare

If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
lostangel
50proc charai?
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
varnas
Redirektinimas chargo- meti LD ir jei pasini gali ka nori kita chargini. Jei failini vejiesi beganti.
Kai fleeini visada begy i ta pusia kure begai ne link artimiausio antra karta. Begant per unita ar imposible meti dif terain testa koks modelis lieciasi meti d6 ant 1 gauna 1 wunda. Iskaitant ir charakterius.
Marchinimas net esant priesui salia ismetus LD testa gali marshint. Bet prametus skaitosi kaip unitas pamarshino negali saudyt ir panasiai.
Hmmmmmm