Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Warhammer Fantasy turnyras Rugpjucio 14d.
uruk-hai
su nauja taisyklu knyga daug kas pasikeite. Laikas isiaiskinti kokios armijos dabar stipros. Be to labai svarbu vel isigyti patirti rengti turnyrus. Del to nuspresta organizuoti WHF turnyras.

Turnyro formatas: 2000 tsk
Jokiu apribojimu
Iki 20% proxi leidziama
What you see is what you get neprivaloma
Nera reikalavimu del dazymo
Zaidziama su standartine scenario ir terrain statymu (pagal knyga)
10 vietu
Dalyvavimo mokestis: 10 lt

Data: Rugpjucio 14d.
Tvarkarastis:
10.30 -10.45 registracija
10.45 burtu traukimas (toliau pagal Sveicariska sistema)
11.00-14.00 pirmas musis
14.15-17,15 antras musis
17.45-20.45 trecias musis
21.00 pabaiga

Tasku sistema:
0 – 149 = 10:10 Draw
150 – 299 = 11:9
300 – 449 = 12:8
450 – 599 = 13:7
600 – 749 = 14:6
750 – 899 = 15:5
900 – 1049 = 16:4
1050 – 1299 = 17:3
1300 – 1449 = 18:2
1450 – 1599 = 19:1
1600+ = 20:0 Massacre
Registracija nuo siandien

Taulen
Lost Angel
Spyglius
Okoldun
Imperial
Walgis
Saulius
Xox
Egis
Probe
Redagavo uruk-hai 2010-08-13 11:22
Saulius
Jeigu butu leista daugiau proxy ir nedazytu armiju, tai tada daugiau susirinktu zaideju manau, bent jau is Kauno Algis, as, Gediminas, gal net Rolandas su skolintais Chaos Warriorais.

Bet visgi noretusi 8ed. pradeti nuo maziau tasku ir daugiau dalyviu. Pvz 1000 arba 1500pt armijos, lengviau butu isivaziuoti, maziau nesusipratimu ir nauju taisykliu aiskinimosi, bei patirtis pereinant prie didesniu musiu. Netgi 1000pt pritrauktu daugiau pradedanciu zaideju. Pabandyciau is Kauno kokius 5 zaidejus prikalbinti.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
lostangel
na uztergistruokite mane,
dekui.
tasku suma didoka ypac pradziai, ji manau tenkina veteranus ir turincius daug figureliu, taciau sunkiau su pradedanciais zaidejais
o kodel leidziama tik 10 vietu?
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Kronas
Preliminariai registruojuosi ir iš anksto atsiprašau, kad žaisiu pagal 7ed

Kaip su armijų dažymu?
Aš taipogi manau, kad reikėtų pradžiai bent iki 2000 taškų nuleisti kartelę, nes dėl taisyklių aiškinimosi žaidimas užtruks ilgiau nei įprasta.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
taulen
Ka uz cia apie dazinma matot, nk ten neperskaiciau apie tai
Registruok mane, as uz beje irgi uz mazesne tasku suma
spyglius
Pritariu, kad šiek tiek daugokokai taškų
spyglius
Beje, i'm in
Sir_Vicious
priskaiciuojam ir mane ir noriu dvorfu tavernos ant stalo
Blood calls out to blood, so they say. Let us spill that of our enemies with all due haste, that we may hear its cry all the clearer.

WH40K - Blood Angels
Infinity - Yu Jing
uruk-hai
Tasku gal daugokai, bet del to kad bus tik 10 dalyviu ir pats nezaisiu tikuosi kad galima daug dalyku greit isspresti. Man svarbiausia matyti ir ivertinti kaip viskas vyksta. Tam reikia pilna tasku kieki pagal mano nuomone.
Del dazymo: jokiu apribojimu
Prasom tu zmoniu kuri nori dalyvauti, kad aiskai registruojasi.
Sir_Vicious
Registruojuos
Blood calls out to blood, so they say. Let us spill that of our enemies with all due haste, that we may hear its cry all the clearer.

WH40K - Blood Angels
Infinity - Yu Jing
taulen
registruojuos
lostangel
registruojuos, stengsiuosi dalyvautiB)
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
JuSTiN
Preliminariai registruojuos
Imperial
Registruojuos

Ir keleta pasiulymu:

1. padaryt kad skirtumai tarp laimejimo ir pralaimejimo butu lbiau akiwaizdus ,turiu galwoj kad neatsitiktu kaip paskutiniam turnyre kai 2zaidejai pirma wieta,3 antra ar kazkas panashaus ,tikiuos suprantat ka noriu pasakyt

2.Kad scenarijus priesh kowa mestu ne kiekwienas stalas atskirai o ,kad priesh kiekwiena kowa butu ishrolinamas scenarijus kuri zais wisi stailai (pvz pirmas mushis wisi losh Watchtower )

3. ir swarbiausia kad wisi turetu sawo armybook'u FAQ.
Redagavo Imperial 2010-07-25 16:10



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
okoldun
registruojus

p.s. as ir uz maziau tasku
uruk-hai
Imperial parašė:
Registruojuos

Ir keleta pasiulymu:

1. padaryt kad skirtumai tarp laimejimo ir pralaimejimo butu lbiau akiwaizdus ,turiu galwoj kad neatsitiktu kaip paskutiniam turnyre kai 2zaidejai pirma wieta,3 antra ar kazkas panashaus ,tikiuos suprantat ka noriu pasakyt

2.Kad scenarijus priesh kowa mestu ne kiekwienas stalas atskirai o ,kad priesh kiekwiena kowa butu ishrolinamas scenarijus kuri zais wisi stailai (pvz pirmas mushis wisi losh Watchtower )

3. ir swarbiausia kad wisi turetu sawo armybook'u FAQ.


Aciu uz pasiulymus. Greiciausia visus priimisu bet dar reikia galvoti kaip. Pirmas butinas, tai jau pats supratau.;)
Kronas
Dabartinis rulebooke aprašytas pergalės nustatymo algoritmas yra tinkamas nebent vienkartiniam labai draugiškam mūšiui, gurkšnojanr Earl Grey arbatą su karštomis bandelėmis.

Siūlau naudoti proporcingą taškams 20:0 sistemą.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Imperial
Tai kad ne wisi scenarijai laimini tashkais (4/6 lyg) ,taip kad sugalwot kazka subalansuoto nebus labai lengwa

Shiaip jei buna tik po 2 konkurentus i prizine wieta,tai galetu ir sulosht del prizines wietos kuria kita diena (kazkada taip buwo bent karta tikrai)
Redagavo Imperial 2010-07-25 19:22



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
AKu
Labai noreciau dalyvauti turnyre. tikrai labai.
bet siuo metu mano armija yra nedazyta ir tikrai nespesiu visko nudazyti.
proxy siektu ~30-40% , jeigu speju susiklijuoti salamandras procentu sumazeja.
scar veteranus proxinciau su temple guardais nes ju netureciau tai kaip ir issiskirtu ir manau butu gal galima nelaikyti proxi
taisykles savo armijos zinau ir jau pakankamai daug partiju esu suzaides, manau su manim yra idomu zaisti. Tai galetu patvirtinti Saulius.
taigi jeigu man leistumete dalyvauti tikrai noreciau sudalyvauti. bet proxi butu tiek kiek ir sakiau, pries isdeliojima detaliai pasakyciau kas kur yra ir uzdeciau lapelius prie proxi kad aiskiai matytusi kur kas yra ir priesininkai tikrai turetu nesusimaisyti.

Prasau, leiskite man sudalyvauti pirmame mano turnyre ir prizadu kad kuo toliau tuo maziau proxi bus

problema kodel pas mane modeliai nedazyti ir daug proxi tame kad katik baigiau 12 klase, buvo egzaminu maratonas ir pasiruosimas jiems, todel ir nebuvo laiko dazyti figuru..
aciu uz demesi.
jeigu sutiktumet mane priimti tai zaisciau uz lizardmenus
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
uruk-hai
Walgis parašė:
Labai noreciau dalyvauti turnyre.


Noras dalyvauti ir gera motivacija daug svarbiau negu pora procentu daugiau ar maziau;). Siaip pas mus parduotuveje yra pilnai nudazyti stegadona su skink priest ir engine of the Gods. Bendra suma gana kad laisvai tilpsi i leistina proxi procentus.