Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Warhammer Fantasy turnyras Rugpjucio 14d.
AKu
uruk-hai parašė:
Walgis parašė:
Labai noreciau dalyvauti turnyre.


Noras dalyvauti ir gera motivacija daug svarbiau negu pora procentu daugiau ar maziau;). Siaip pas mus parduotuveje yra pilnai nudazyti stegadona su skink priest ir engine of the Gods. Bendra suma gana kad laisvai tilpsi i leistina proxi procentus.

va stegadona turiu, skink priesta irgi
man reiktu kroxigoru, vietoj ju jeigu Saulius leistu naudociau ushabti ir trolius.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Kronas
Na, šiaip taisyklės visiems yra vienodos nepriklausomai nuo šeimyninės/politinės/finansinės/religinės situacijos.
Tad yra 3 variantai mano manymu:
1. Žmonės neatitinkantys reikalavimų nedalyvauja turnyre.
2. Didinamas proxy procentas (gal nereikia?)
3. Kaip jau pasisakė beveik visi norintys dalyvauti - mažinam taškų skaičių bent iki 2000.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
AKu
tai matai daug kas dalyvauja turi tas figuras ir daugumai proxy net nereikes.
na cia beabejo bendruomenes sprendimas, kaip nuspresit taip ir bus
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
uruk-hai
Tada:
- Maziname skaicius iki 2000 tsk.
- Proxis leidziama 20proc plius viena lorda arba herojus.
- Scenario, teraino kiekis ir kokia terraino bus visiems vienodai ir is anksto burto metymo nustatyta. Dalyviams tik turnyro metu suzinos kokia scenario zaidziama ir kokia terraino bus naudojama. Terraino statymas pagal taisykles.
- Bus tik naudojama scenario su VP sistema. Bus naudojama tasku sistema kuris Kronas naudojo per savo paskutine sistema. Tik tasku kieki reikia pataisyti.

Bet vis tiek Walgi: Viena Stegadona daug per mazai. Ju negali buti per daug.;)
lostangel
idomiai cia gavos...
eme ir pasikeite viskas...:)
tikiuosi nebesikeis?..
beja toks klausimas: kaip VP skaiciuosis per turnyra, jeigu lord and drakono ir nusaunamas drakonas arba lordas, o kitas lieka gyvas, kaip su taskais? ar gauni kazka? ar nieko? nes dabar taskai uz unitus arba uz charus, o uz monstrus lyg ir nera, bet jis dalis charo, taip kaip bus?:)
dekui,
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Drakar
gal cia apie tai:

Q: If I kill a character but not their mount, do I score victory points
for just the character, the character and their mount, or must I kill
the mount too in order to score any victory points? (p143)
A: You must kill the character and his mount to score any
victory points.

http://www.games-workshop.com/MEDIA_CustomProductCatalog/m1330084a_FAQ_WarhammerRulebook_2010_v1.pdf
"To the darkness I bring fire. To the ignorant I bring faith. Those who welcome these gifts may live, but I will visit naught but death and eternal damnation on those who refuse them."
[center]http://i25.photobucket.com/albums/c90/LoadBunn
AKu
gerai ant 2000 pt game pas mane gaunasi 22% proxy tai manau netragedija galbut bus, ir visas proxy viename unite.
kitas dalykas pas mane skink skirmisheriai be ranku tam kad butu lengviau dazyt poto, ka man daryti? suklijuot jas ar ne? del bendro vaizdo galiu suklijuot.
tai kaip ar leis man bendruomene dalyvaut turnyre su nedazytais modeliais ir 22% proxy?
p.s. 22% proxy neskaiciuojant heroju kuriuos imituosiu su temple guardais, bet jokios sumaisties nebus nes tie herojai labai gerai issiskirs is to unito kuriame bus.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
lostangel
tai kad niekas neminejo nieko del dazymo, kaip supratau galima su pilnai nedazyta armija dalyvauti..
taciau visada yra malonu matyti tiek savo, tiek oponento graziai nudazyta armija:)
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
AKu
lostangel parašė:
tai kad niekas neminejo nieko del dazymo, kaip supratau galima su pilnai nedazyta armija dalyvauti..
taciau visada yra malonu matyti tiek savo, tiek oponento graziai nudazyta armija:)

po kiek laiko ir mano armija bus labai grazi (kiek leis mano tapybiniai sugebejimai)
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Saulius
Kolektyvas, nebukite snobai, visiems reikejo nuo kazko pradeti ir visiems malonu zaisti pries tvarkinga priesininko armija ant stalo, bet bukime realistai, mes lietuvoje ir musu labai mazai, todel kol kas as uz kiekybe zaideju, o kokybe atsiras su laiku.

Beje mane uzregisturokit ir sarasiuka dalyviu i viesuma.
Redagavo Saulius 2010-07-27 18:07
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
lostangel
gal zmones pasisakys su kuriomis armijomis dalyvaus?
beja as irgi esu tolerantiskas zmogus ir del manes gali buti priesininko armija nedazyta ar proxinta..
beja del tereino, kiekvienas stalas pries musi mes d6+4 kiek bus tereino gabalu, ar bus is anksto sudeliotas tereinas...
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Kronas
Saulius parašė:
Kolektyvas, nebukite snobai, visiems reikejo nuo kazko pradeti ir visiems malonu zaisti pries tvarkinga priesininko armija ant stalo, bet bukime realistai, mes lietuvoje ir musu labai mazai, todel kol kas as uz kiekybe zaideju, o kokybe atsiras su laiku.

Beje mane uzregisturokit ir sarasiuka dalyviu i viesuma.


Atsiprašau, bet turnyrai Lietuvoje jau vyksta ~3 metus?..
Aš asmeniškai manau, kad jau tikrai yra susikaupus kritinė masė žmonių, kad būtų galima organizuoti iki 20 dalyvių turnyrus bent jau be proxy. Po truputį gal prieisim ir iki pilnai dažytų armijų ir iki WYSIWYG.
Naujokų visada atsiras, bet manau, kad naujokai turi prisitaikyti prie situacijos, o ne visi veteranai - prie naujokų.

P.S. Kadangi aš nesusijęs su organizavimu, tai tėra mano nuomonė, be jokių pretenzijų
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Saulius
Nesutinku su tavimi Kronai dėl teiginio, kad Lietuvoje jau turime pakankamai žaidėjų, kad organizuoti 20 vietų pilnavertį turnyrą. Jie niekada visi neusirenka ir įvairovė maža. Aš oreantuojuosi į 50 žaidėjų vidurkį, kada galima būtų kas antrą turnyrą reikalauti tavo tvarkos ir aš tik už ją. Netgi dabar būtų galima organizuoti kas trečią turnyrą, kuriame privalu turitė neproksintas, arba bent jau 100% nudažytas armijas.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
lostangel
beja konversijos leidziamos?:)
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
spyglius
Klausimas dėl ketvirto scenarijaus: armijoj privalo būt bent 3 baneriai. Ar vien dėl tikimybės kad žaisi šį scenarijų būtina armijoj turėt banerių?
AKu
Kronas parašė:

Atsiprašau, bet turnyrai Lietuvoje jau vyksta ~3 metus?..
Aš asmeniškai manau, kad jau tikrai yra susikaupus kritinė masė žmonių, kad būtų galima organizuoti iki 20 dalyvių turnyrus bent jau be proxy. Po truputį gal prieisim ir iki pilnai dažytų armijų ir iki WYSIWYG.
Naujokų visada atsiras, bet manau, kad naujokai turi prisitaikyti prie situacijos, o ne visi veteranai - prie naujokų.

P.S. Kadangi aš nesusijęs su organizavimu, tai tėra mano nuomonė, be jokių pretenzijų


tau yra labai gerai kai jau 3 metus zaidi ir turi visa armija susikomplektaves ir nusidazes, nevisi tai turi.
mano manymu turnyrai turetu but dvieju tipu, Fun - tai pilnai dazytos armijos, WYSIWYG, apipavidalinti movment trays and so on, competetive - tai turnyrai kur zaidziama parodyt savo armijos valdymo sugebejimus, zaidimas, kad nugalet, stipriausi pries stipriausius ir nesvarbu ar tavo armija dazyta ar ne, nes kaikuriem patinka inirtinga kova negu pilnai nudazyta armija.
man patinka antras variantas, man visiskai vienodai ar pas priesininka nudazyta armija ar ne, ar pas ji tik popieriukai. kai kurios GW figureles yra metalines ir ju reik daug todel yra labai brangu pasidaryti gera armija. butu viskas plastikas butu viskas saunu, bet GW yra pinigu daroma masina tad nieko nepakeisi. o nudazyta armija gali pasirodyti kitiem bei sau kad sugebejai grazia armija padaryti.
Mano siekis butu surinkti kuo daugiau zmoniu prie sito zaidimo ir kad visi zaistu zaidima kuo inirtingiau.
cia kaip sakyt susikerta dvi rusys zmoniu, hobistai kuriem patinka miniaturos ir ju dazymai bei kolekcionavimai, bei zaidejai kurie nori laimeti turnyrus bei surinkti kuo stipresne armija neatsizvelgent i fluffa.

tikiuosi no offence taken.
susitiksim turnyre ir viska issiaiskinsim

p.s. kad pilnai armija pasiruost ir graziai ja nudazyt reikia laiko, vieni turi jo daugiau kiti maziau, tad bukim tolerantiskesni tiem kas neturi. as noriu graziai figuras nusidazyt todel neskubi.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
lostangel
yra zaideju kurie ir dazo ir gerai zaidzia, o ne arba dazo arba kaip sakai gerai moka lost uz popierius...
nereikia visko sutirstinti:)
beja visada yra friendly game kada gali parodyti ka moko uz bet kokia rase, ir su betkokiom figurelem (poperiais)
o turnyrai yra organizatoriu reikalas - o kiti arba dalyvauja, arba ne..
nereikia pykti kad zmones organizuoja..:)
juk galima organizuoti ir tunyra kaip sakiai su 80 proc proxy.. taciau nzn ar labai jis butu populiarus, sutinku kad butu tarkim 2-3 naujokais daugiau, taciau kokias 5 veteranais maziau.. nezinau ar labai ka islosi:)
taciau organizuokites, palaikysim ir tokia altenatyva:)
pagarbiai,
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Kronas
Aš tikrai nesu "hoby'istas". Man patinka žaisti ir laimėti.
Beveik nedažau, nekonvertinu ir negaminu terraino.

Tačiau aš noriu, kad warhammerio turnyre 2 žaidėjai kovotų už savo armijas. Ne plastiko gabaliukus ar popieriaus skiautes, bet armijas.
Jei yra noro, galima savo rūsy atskirai rengti "popieriaus mūšius" arba tiesiog užsirašyti į Lietuvos šachmatų federaciją

Eilinį sykį mes grįžtam prie tos pačios temos. Tačiau kaip galima pakelti wargeimingo lygį, jei vis sugrįšim prie proxy, vis leisim nedažytas armijas vien dėl to, kad atsiranda naujokų ar dėl to, kad kažkam vis per mažas žaidėjų pasirinkimas...
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
egis
Ir as noreciau sudalivauti, uzregistruokit, aciu
Saulius
Kronai, tu vėl sakai, kad tau užtenka žaidėjų lietuvoje? Jeigu taip, tada gaunasi, kad naujokų toleruoti ir rinkti išvis nereikia, arba tegu jie žaidžia 2 metus pas save rūsyje, kol nusidažo figūrėles? Manau taip mes prarasime daug naujokų. Aš linkstu prie to, kad geriau rengti turnyrus dažniau ir įvairių taškų lygio, bet su galimybe vienuose dalyvauti naujokams su proxy ir nedažytomis, o kituose viskas aukštame lygyje. Gaila, bet žinau, kad jeigu darysi turnyrą kur nėra proxi ir viskas dažyta, neteks žaisti prieš Simą, Gediminą, mane ir dar krūvą kitų žaidėjų. Priversti dažyti savo figūrėles galima būdais rengiant elitinius turnyrus ir važiuojant į užsienius su komandomis.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition