Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
"Imperial Bond 2010" turnyras - REGISTRACIJA
Imperial
Geometrines figuros it is then!



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
danis2005
Geometrijos nors nemėgstu, bet scenarijai tinka
Imperial
When a Warjack/Warbeast in your battlegroup destroys an enemy Warjack/Warbeast you may perform 1 of the following Finishing Moves :
See Summer Rampage 2010 . If you do ,after this battle when rolling to see if any of your Warjacks/Warbeast bonded to your Warcaster/Warlock ,that Warjack/Warbeast gains a +1 to the roll to see if it bonded with your Warcaster/Warlock ,for this roll only. (If you did 2 Finishing Moves you gain +2 ,etc )
If your Warjack/Warbeast performs the same Finishing Move in the same battle you may gain +1 for only one of the Finishing Moves.
Edited Imperial 2010-12-03 08:45



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Batma
Moves :
See Steamroller 2010

Turetu buti "See Summer Rampage 2010"
dogma
gaila, bet reikes issiregistruotis.
Imperial
Wika susirgo,ryt nebus..yay..



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
danis2005
Imperial parašė:
Wika susirgo,ryt nebus..yay..

This looks familiar...
vytzka
Bent keturi zmones bus, man idomu?
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Manau bus
magyar
Vadinasi, gaunasi 6 žaidėjai + 1 atsarginis.


magyar
Tiesiai iš karštojo taško sveikiname "Imperial Bond 2010" nugalėtoją Vytautą Juodį (aka vytzka)!!! :). Ir užuojauta Daniui. Jis sako, jog "he'll get vytzka next time". :D.

Dėkui Imperial už smagaus turnyro kooordinavimą. Buvo super.
Edited magyar 2010-12-04 15:49


Imperial
Pasirodo kad reik ivest dideles nuobaudas uz patarinejima .
O su wytzka ishsiaishkinsim kas geriausias neoficialiai (gal ryt? @wytzka)



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
vytzka
Gal kita savaitgali nebent, rytoj tai tikrai ne.

Ir get over it already.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Imperial
Nu parashyk sms jei galesi kada anksciau.

Ir I have nothing to get over .



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
dogma
Gaila kad neisejo man su jumis pazaisti.. bet manau iki nauju metu tikrai galesim pazaisti ir ne viena karta...
o gal vytzka gali parasyti savo lista.. tiesiog idomu
vytzka
Dogma parašė:
Gaila kad neisejo man su jumis pazaisti.. bet manau iki nauju metu tikrai galesim pazaisti ir ne viena karta...
o gal vytzka gali parasyti savo lista.. tiesiog idomu


Zinoma

Captain Phinneus Shae (-6)
- Freebooter (6)
- Nomad (6)
- Nomad (6)
- Nomad (6)

Sea Dog Crew x6 + Mr Walls (UA) + 3 Riflemen (WA) (10)
Press Gangers x10 (6)
Commodore Cannon & Crew (4)
Lady Aiyana & Master Holt (4)

Lord Rockbottom (1)
Bosun Grogspar (1)
First Mate Hawk (1)
Doc Killingsworth (1)
Dirty Meg (1)
- Buccaneer, marshalled (3)

Cia Shae theme listas, Tier 4. Bonusai: visi solo kainuoja po viena taska (normaliai 2), +1 prie starting roll, pirmu ejimu visi modeliai gauna Pathfinder ir battlegroup modeliai +2 SPD.

Threadas PP forume apie sita lista su trumpais komentarais apacioj is siandien: http://privateerpressforums.com/showthread.php?41717-Pirate-s-Life-50-pts-my-current (atsiprasau jeigu ka ne taip parasiau).
Edited vytzka 2010-12-04 19:27
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
uruk-hai
;)Sveikinam nugaletojui. Pagaliau ir Vytzka laimejo turnyra. Kita karta stengsime su pilna Kaperiu pajegumu dalyvauti.
vytzka
"Pagaliau" Aciu, aciu

Kelios nuotraukos (labiau zaideju negu armiju) feisbuke http://www.facebook.com/album.php?aid=245164&id=528677314
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
dogma
Beja, koks as ne mandagus... sveikinu Vytzka.. o gal bus kelita battle ropertu? visai idomu paskaityti..
o tai finale buvo vytzka ir danial? o kaip cia taip kad ne sharas?

p.s. tai norejau snd su jumis buti. bet nekaip neisejo..
vytzka
Saras pralaimejo Daniui (bukim biedni bet teisingi) ir finale su juo neteko zaist.

Battle reportus ilgesnius gal ir parasysiu jeigu prisiminsiu rytoj, o galetu ir dar kas nors apie savo kovas papasakot.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas