Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
IRON SANTA 2010 ?
magyar
Taigi jau aišku, kad gruodžio 18 d. apturėsim paskutinį šiais metais WM / H turnyrą - IRON SANTA. Kaip jis turėtų atrodyti. Mano manymu turėtų būti kažkas itin fun, kur kam įteikti apdovanojimą galėtų nuspręsti kiti žaidėjai pagal tai su kuo buvo labiausiai fun žaisti. Būtų fun kokie nors idiotiški (arba ant idiotizmo ribos balansuojantys) scenarijai. Vytzka jau pasiūlė padaryti Mangled Metal variantą. Ką mano kiti?


danis2005
Aš galiu tik pasiūlyti, kad reiktų visus raginti pavadinti savo armijas linksmais Kalėdiškais pavadinimais
WhiteDragon
Super kazko tokio tikrai noreciau
dogma
As irgi manau geras dalykas tai:)
kaip varianta galima padaryti siuzeta kill santa.
burto metodu kiekvienas zaidejau tures savo santa. koks nors unit ( kuris buvo burto metu, ir zinai tik tu kad jis yra Santa) kaip pvz. ir laimi butent nuo to kad uzmusei priesininko Santa.
arba capture the tree. po x eimo kas lieka prie eglutes. bet cia jau ne duelis o multi game ir mini armijos. B)
Batma
Mangled Metal turnyras su wacky scenarijais.. hmm.. gal ir nieko visai B)
vytzka
O gal padarom Foodmachine eventa? Kaledos, dovanu metas, o kazkas neturi ka valgyt?

http://www.njsobs.com/foodmachine/foodmachinemain.html
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Ką gi, toliau vystysime "IRON SANTA / Foodmachine event" idėją. Netrukus vytzka turėtų mestelti daugiau info, o mes užsiimsime org'iniais reikalais.


vytzka
Tai va, kas yra Foodmachine ir su kuo tai valgoma (hur hur)?

Tai yra vienas is dvieju pagrindiniu Privateer Press endorsinamu labdaros eventu (kitas yra Breast Cancer Brawl apie kuri galbut irgi kai kas esat girdeje). Tradicinis Foodmachine laikas kaip tik yra gruodis, ir jis skirtas kovai su skurdu.

Pirmiausia visi atsinesa kuo daugiau visokiu maisto produktu kurie butu supakuoti ir greitai negendantys. Amerikonai daro labai paprastai ir tiesiog viska ima konservu skardinem, bet pas mus Maisto Bankas kiek zinau priima alieju, makaronus, ryzius ir t.t. Su jais bet kuriuo atveju viskas bus is anksto suderinta ir jeigu jie tures kazkokius prioritetus tai irgi be abejones paskelbsim.

Turbut geriau gal kad tas maistas butu pigesnis bet jo butu daugiau (daugiau zmoniu uzteks) todel orientuojamasi pagrinde i kieki ir kiekvieno individo atsinestas maistas ivertinamas taskais. Burzujams su skarbonkemis labai paprasta sita dalis (viena skarbonke vienas taskas), o cia didesnems pakuotems gal daugiau reiks duoti (penki kilogramai miltu - penki taskai, pvz grynai is lubu).

Pirmiausia is sito isskaiciuojamas nario mokestis kuri visi sumoka maisto produktais (tarkim, 10 tasku - konservu skardiniu arba ekvivalentu). Jeigu atsinesete daugiau - ne beda: uz likusius gaunate tiek pat kazkokiu zetonu ar popiereliu, na kad patogiau nesiotis butu po turnyra. Visu zaidimu metu galite juos isleisti kazkokiems bonusams. Pavyzdiniu bonusu sarasas yra cia: http://www.njsobs.com/foodmachine/foodmachinerules.html (galbut reiktu sumazint trecios kategorijos kaina nuo 10 iki 5, na paziuresim kaip cia su detalemis bus).

Del scenariju manau sueitu Steamroller 2011 maziau matyti ar nauji, arba netgi is rulebooko. Tasku nereikia irgi baisiai daug, kad ir 25, kad kuo daugiau zmoniu galetu dalyvauti.

Del prizu tai viskas turetu pagal koncepcija but gana simboliska, bet tikiuosi maisto bankas nepasididziuos ir israsys koki grazu diploma nugaletojui. O visi dalyvave gales but patenkinti zinodami kad ne tik simtus ir tukstancius litu issvaisto slamstui bet ir maziau sekmingai gyvenantiems padeda
Edited vytzka 2010-12-07 20:58
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
I like this idea, let's do eet
exonn
Geras, šitą užskaitom, tik gaila kad turbūt neišeis sudalyvaut...
Edited exonn 2010-12-08 10:02
WhiteDragon
as deja irgi negalesiu data pakliuvo
Batma
O nera kazkokio preliminaraus info koks formatas bus? Mangled Metal 25 pts?
vytzka
As manau standartinis 25, nebent labai jau visi mirsta del to mangled metal.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
dogma
Magled metal cia kur tik battle group?
jei taip tai manau visai idomus formatas
Imperial
Ok mangled metal.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
foXtrinee
Aš net nezinau ar dalyvausiu, bet mangled metal padidins mano buvimo šansą
Batma
Sorry, visgi as busiu uzimtas
Imperial
Wow pan kad bus kokie ė zaidejai..



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
uruk-hai
Pats dalyvauti negaliu. Tikuosi kad Martynas gales atstovauti musu. Siaip minti man labai patinka ir prisidesime prie akcijos. Vytzkai +1;)
vytzka
Nu va, panasu kad dar ir darbo diena bus
Edited vytzka 2010-12-10 11:02
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas