Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
IRON SANTA 2010 ?
uruk-hai
vytzka parašė:
Nu va, panasu kad dar ir darbo diena bus


Prie tokiu dalyku niekada nepriprasiu. Kaip galima sugalvoti tokios dalykus savaite pries fakto. Jeigu ta sestadieni kas nors rimtas, daug kainuojantis nori organizuoti. Viskas eina suns ant uodegos. :@
blackfishas
Rudolfai +1
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
vytzka
Oi, Rudolfai, tuoj jau turbut 20 metu bus kaip gyveni cia o dar nepripratai. Cia gi normalu.

Bet jo, uz**sa.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Na, jeigu nutiks (kaip suprantu tai dar nera oficialu), tai turnyras bus perkeltas. Bėdos nėra :).


uruk-hai
vytzka parašė:
Oi, Rudolfai, tuoj jau turbut 20 metu bus kaip gyveni cia o dar nepripratai. Cia gi normalu.

Bet jo, uz**sa.


Zinau kad tai iprasta, bet tai nenormalu.

Prisiminau dar viena tokia vos ne anekdotine atveju. Skrendu antradieni pries Kaledos i Olandija vienam dienui. (5 dienos pries Kaledos) Kita diena skrendu atgal. (4 dienos pries Kaledos ) ir lektuve skaiciau kad staigi prieme istatyma kad laisvos dienos kuri sutampa su savaitgali bus kompensuota su laisva pirmadieni. Tai reiskia kad staigi ir pirmadieni po Kaledos tapo laisva diena, ir pirmadieni po Naujuju metu tapo laisva diena. Visa gamyba ir taip jau buvo labai itampta, bet sitaip viskas sugriuvo. (Beveik tiesiogine prasme)

Viena zodi: totaline neatsakinga poziuri i ekonomika.
Jeigu nori ko nors pakeisti reikia tai metu (ir ne maziau) is anksto planuoti ir ne pora dienu pries fakto.:@
exonn
Atsirado nedidelė galimybė jog pavyks sudalyvaut ir man
magyar
Taigi taigi taigi... Tęsiasi neiaškumai su darbo diena grudžio 18 d., tad būtų gerai sužinoti, kas tikrai galėtų ir norėtų dalyvauti IRON SANTOJE gruodžio 18 d?


blackfishas
aš gal ne vietoje, bet ... pagal paskutinias žinias darbo diena bus vasario 19 (kitais metais), o gruodžio 24 šiemet nedarbo.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
exonn
starfishas parašė:
aš gal ne vietoje, bet ... pagal paskutinias žinias darbo diena bus vasario 19 (kitais metais), o gruodžio 24 šiemet nedarbo.


A6 taip pat gird4jau, tai manau 18 bus paprastas savaitgalis.
danis2005
Ar taip, ar taip, aš dalyvausiu
dogma
as irgi dalyvausiu..
paskutinis sansas paspardyti kelita "skardyniu" jeku.:D
vytzka
Taigi, taisykles.

Armylistai, kuriuos matyt reiktu atsiust iki rytojaus vakaro, turi susideti is warcasterio arba warlocko ir jacku arba beastu. Solo ir unitu tureti negalima, nebent jie ateina nemokamai su warlocku/warcasteriu. Negalima atsilikti nuo 25 tasku limito daugiau negu dviem taskais, iskaitant ir papildomus jack/beast taskus kuriuos atsinesa casteris. Tarkim jeigu as zaidziu su Khadoru ir mano warcasteris yra Karchev the Terrible (5 jack points) tai as galiu pasiimti 28-30 tasku jacku.

Turu bus tiek kiek reikes, greiciausiai 3 jeigu nebus daugiau kaip 8 zmoniu. Scenarijai is taisykliu knygos, ismetami pries kiekviena tura. Laiko limitai kaip steamrolleryje su 25 taskais (5 minutes ejimui). Jeigu vienas zaidejas yra nepralaimejes, jis automatiskai laimi turnyra.

Visi dalyviai atsinesa maisto produktu kartu su pirkimo cekiu (cekiais). "Nario mokestis" bus produktai uz 15 litu. Uz kiekviena isleista lita virsaus gaunat po viena specialu taska, kuriuos galite leisti zaidimo eigoje, bet kuriuo momentu.

Uz 1 taska galima padaryti viena is siu dalyku:

* prideti +1 prie starting roll. Abu zaidejai slaptai nusprendzia kiek tasku tam isleis ir abu kartu pasako ar parodo. Starting rolls negali but perridenami (zr. zemiau).

* Perridenti viena savo kauliuka. Kiekviena karta kai panaudojama sita taisykle, sekantis perridenimas pabrangsta dvigubai (pirmas 1, antras 2, trecias 4, etc.). Kaina grizta atgal prie 1 sekancio savo ejimo pradzioje.

* Priversti varzova perridenti viena is jo ridentu kauliuku. Kaina dvigubeja ekvivalenciai ankstesniam variantui ir grizta prie 1 kito priesininko ejimo pradzioje.

* Kai (savo arba priesininko) jackas arba beastas gauna zala, pastumti ja per 1 stulpeli/saka i kaire arba desine. Vienas zaidejas gali sita padaryti viena karta kiekvienam zalos metimui.

Uz 3 taskus galima padaryti viena is siu dalyku

* Pries prasidedant zaidimui, pajudinti viena terraino gabala iki 5". Priesininkas negali judinti to paties gabalo. Sita galima daryti tik karta per zaidima.

* Duoti warcasteriui / warlockui viena papildoma focus / fury taska. Taip galima tureti daugiau focus/fury negu FOC/FUR statistika ir/arba gauti focus/fury tada kai normaliai negalima jo gauti (pvz. disrupted warcasteris), bet si taisykle gali but panaudojama tik karta per ejima.

* Padaryti power ataka neisleidziant focus/fury. Naudojant daugiau kaip karta per ejima, kaina dvigubeja (panasiai kaip su permetimais), grizta prie 3 savo kito ejimo pradzioj.

* Pamatuoti atstuma tarp 2 modeliu ant stalo (parodant priesininkui, zinoma).

Galima isleisti 5 taskus

... ir prisideti 1 minute prie ejimo laiko limito.

Galima isleisti 10 tasku tam kad...

* Vienas priesininko modelis/unitas su advance deployment taisykle negaletu ja pasinaudoti siame zaidime. Reikia sita taisykle panaudoti po to kai pamatete priesininko armylista bet pries ridenant starting roll. Galima panaudoti viena karta per zaidima.

* Duoti vienam necharacter jackui/beastui HUNGRY. HUNGRY jackas/beastas gauna +1 prie MAT, RAT, DEF ir ARM visam zaidimui. Galima panaudoti tik karta per zaidima.

* Duoti warrior modeliui Tough visam zaidimui. Jeigu jis jau turi Tough, tai ismeta ant 4+. Viena karta per zaidima (net jeigu kazkokiu budu ir turesit daugiau kaip viena warrior modeli).


Na, atrodo tiek. Jeigu dar yra klausimu, klauskit. Jeigu ne, susitiksim sestadieni.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Imperial
Jei tarkim 3lt wirshiji mokesti,tai gauni 3 tashkus ir juos ishleido wiso turnyro eigoje ,takim
# 1rate ishleidi 2
#2 ishleidi 0 ir
#3 ishleidi 1
Ar priesh kiekwiena partija tie 3 sugryz?



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
foXtrinee
Imperial parašė:
Jei tarkim 3lt wirshiji mokesti,tai gauni 3 tashkus ir juos ishleido wiso turnyro eigoje.
Ar priesh kiekwiena partija tie 3 sugryz?


Man atrodo visam turnyrui butu 3 taskai
vytzka
Kiekviena taska galima panaudoti viena karta
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Dėmesio! Čia yra labiausiai reikalingų produktų sąrašas:

Miltai
Cukrus
Aliejus
Įvairios kruopos
Mėsos/ žuvies konservai
Konservuotos daržovės/ vaisiai/ uogienės
Sausos (užpilamos) sriubos/ sultiniai
Sausainiai


Tr1ple
Ar iskils kokiu nors bedu jai pirkiniu cekio neturesiu ? :O tiesiog negausiu papildomu tasku?
magyar
Na ziuresim. Primesim koki vidurki.


Tr1ple
nea del tasku as nesijaudinu tiesiog cekio neturesiu nes prekes pirktos anksciau
magyar
Nieko baisaus :).