Thread view
WarGames » Wargames - skirmish ir kita » Malifaux
Atsilipimai ir trukumai.
dogma
Kas jau pradejo si zaidima zaisti, visai noreciau isgirsti jusu nuomone apie ji. Kad miniatiuros grazios ir gerai padarytos jau ir taip matosi. O butent kaip jums si sistema su kortomis. O gal jums kazko truksta sistemoje.
bonis
Aš tai nenoriu kurti naujos temos, bet man vistiek neaišku dėl statistikų figurkių. Yra pdf'as su updeitintom statistikom, bet ten ne visos. Daugiau aš niekur neradau. Tai negi rinktis/pirkti figurkes neįsivaizduojant ką jos daro, vien pagal dizainą? Kažkaip keistokai...:)
WhiteDragon
Yra rulebooke, bet šiaip jo keistoka truputi ir man pasirodė, teko iki Rikio pėdinti ir pažiūrėti kas te do daiktai
Paralius
Pirmo leidimo (ar pirmos partijos) miniatiūrų kortos prieinamas PDFuose ir juos galima parsisiųsti iš Malifaux puslapio. Antras leidimas nėra laisvai prieinamas. Visa miniatiūrų kortų partija išleista knygos pavidalu. Supraskite, jei patiko bazinis releasas ir nori judėti toliau - pamėgink nusipirkti knygą. Tiesa, knygoje yra ir daugiau naudingų naujų dalykų - scenarijai, taisyklės, pan. Tas pats bus su trečia edicija, kurioje nusimato Avatarai. Beabejo, pačios kortos visuomet įtrauktos į blisterius, box-setus ir tt.
dogma
Seip su panasia problema ir as susiduriau kaip pradejau ieskoti miniauru aprasyma.
bet jei jau yra knygos tai bent tiek gerai..
null
Atsakant į pirmą įrašą- pirmasis bandymas žaisti labai patiko. Žaidimas dinamiškas, labai daug taktikos, galimybių planuoti, kombinuoti.

Bent jau aš visada armiją naujam žaidime renkuosi pagal išvaizdą ir fluff'ą. Jei nepatinka modeliai, tai paprastai nepatinka ir žaisti už juos. O jei geimas gerai subalansuotas, visi daliniai turi ir stiprybių, ir silpnybių.
Edited null 2011-10-27 08:43
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
bonis
Na, Baly, aš iš principo sutinku, tačiau visgi gi jei neplanuoji susipirkti visų frakcijos figurėlių iš karto, tai kažkokią taktinę schema primetinėji pradžiai žaidimo, o tam žinoti statistikas nemaišo. aišku, galima vadovautis sukomplektuotais boxais, bet gi neįdomu taip Ale spręsim problemą užsukdami į rikį ir į rulebooką akį tada
magyar
Kai kam aš dar kartą pasikartosiu - apsilankykite Wyrd Games forumuose. Ten, prie Malifaux Matters, kiekvienas factionas turi savo giją, kur aptarinėjami konkretūs master'iai ir žmonės kreipiasi su gaujų formavimo klausimais. Statsų ten nėra, bet užtai nemenkai patariama, kas su kuo geriausiai veikia:

http://wyrd-games.net/forum/forumdisplay.php?f=32


bonis
Kai kas jau stengiasi ten mažiau laiko praleisti
blackfishas
asmeniškai aš rinkausi pagal fluffą/išvaizdą. prispirkau Gremlinų for fun (nistalgija wh night goblinams) ir dar prigriebiau Jusctice boxiuką for serious playing ir dėl baisiai krūtai atrodančių death maršalų su executionieriumi manau bus fun ir dažyti ir žaisti. Pažiūrėjus video tutorialus ir paskaičius rulesus mechanika atrodo nesunki, bet yra debesis abilkų kurias reiks kažkaip išmokti naudoti.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Paralius
Taip pat rekomenduojama puiki alternatyva tiek komandų, tiek pavienių figūrėlių apžvalgai - wiki, pavadinimu Patrauk Man Už Piršto:

http://pullmyfinger.wikispaces.com/home
null
velnionestasirpamestas parašė:
Taip pat rekomenduojama puiki alternatyva tiek komandų, tiek pavienių figūrėlių apžvalgai - wiki, pavadinimu Patrauk Man Už Piršto:

http://pullmyfinger.wikispaces.com/home


Antras pastarųjų savaičių atradimas - po paties žaidimo B) Ačiū.
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
blackfishas
nu ką, pagaliau pabandžiau. viskas labai puiku. beliko pasigaminti lentelė su užrašu "SOULSTONE!" ir pasidėti ją prie stalo. visiškai užmiršau apie šitą reikalą. pats žaidimas patiko. mechanika nesudėtinga, belieka įsiminti savybes ir triggerius
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Praetor
Dėkui Rikiui už demonstracija patiko geimas
Jūsų dėka dabar turiu galvos skausmą, kokia chebrą samdytis: Rasputiną, Von Schil'ą ar Viktorijas...
Warmachine (Khador)
Malifaux (Rasputina)
magyar
Džiugu, kad patiko. Tada siūlau pasirinkimą susiaurinti iki Rasputinos ir Von Schill'io. Lietuviškuose Malifaux laukuose jau trainiojasi dvi poros Viktorijų. :).


WhiteDragon
Praetor parašė:
Dėkui Rikiui už demonstracija patiko geimas
Jūsų dėka dabar turiu galvos skausmą, kokia chebrą samdytis: Rasputiną, Von Schil'ą ar Viktorijas...


Nu jei nuspresi imti Rasputina, tai Rikije guli mano nepasiimtas starteris su essence of power blitzteriu ir kortom, galėčiau perleisti tau Kotais akys prie Pandoros mano krypsta. Anyway jei nepaimsi tai rasputina visiškas gėris
magyar
Yra pakankamai tu Rasputinų :).


WhiteDragon
tada viskas ore
Praetor
Aha, man irgi kažkaip mintys prie Rasputinos... Tiesa blisterių nemačiau, bet matyt ne ten žiūrėjau
Warmachine (Khador)
Malifaux (Rasputina)
danis2005
Yra box'as. O man Hofmanas lenda į galvą... bet nenoriu DAR vieno žaidimo pradėt ;_;