Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Kokio dydžio Vilniaus Warhammer bendruomenė?
AKu
Siaip taip pagrindinis pasirinkimas manau butu ar nori daug daug daug kareiveliu plastikiniu ar nori kelis turet (daug virs ~200, mazai iki 100)

P.s. pratrinu offtopica nepadedat visai
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
Na jei esi naujokas su wargeimais tai tikrai pradziai geriau susilaikyti nuo hell dorado ir nuo flames of war del oponentu stokos, nors sitie zaidimai irgi neblogi.

Visi kiti zaidimai turi siokias tokias bendruomenes i turnyrus renkasi plius minus 10 zmoniu. Jei patinka musiai tai rinktis reikia tarp abieju warhammeriu ir warmashinu/hordes, sie zaidimai tikrai puikus, ir per daug skirtingi, kad galetume liginti kuris geresnis, jie tiesiog geri

PS. Rikis jau senu seniausiai galejo perimti monopoli i savo rankas ant viso wargeimo Lietuvoje, jei butu maziau principu
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Niblit Groinstabber
Mielas Maruk, iš kur tu tiek daug žinai apie žmonių skaičius kurie žaidžia vilniuje, kaip supratau net geriau už Vilniečius. Flames of War žaidėjų yra padoriai. Dabar Vilniuje bendrai wargeimingas primigęs.
Marukas
Niblit Groinstabber parašė:

Mielas Maruk, iš kur tu tiek daug žinai apie žmonių skaičius kurie žaidžia vilniuje, kaip supratau net geriau už Vilniečius. Flames of War žaidėjų yra padoriai. Dabar Vilniuje bendrai wargeimingas primigęs.


Apie tai ir sneku, kad wargeimas apskritai primiges, helldorado apskritai bevei nesigirdi.

O flames of war norint tureti bent 10 oponentu, turi buti 20 zaideju bendruomene, (tiek tikrai nera Vilniuje, net jei Sauliu pridesim ) pasikartosiu, nebent tau nera svarbu pries ka zaisti britai vs britai... man pvz tai nepatinka. Daugelije kitu wargeimu sis faktorius neegzistuoja, ir jei yra 10 zmoniu, tai tu turi 9 oponentus.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Niblit Groinstabber
Tau vienam, nes kažkaip kalėm vokiečiai prieš tokius pačius ir nieko. Niekas jūsų neskaičiuoja, bet šiaip oponentų užtrenka.
Saulius
Mano žiniomis toks žaidėjų kiekis sistemose :

1. Warhammer Fantasy battles : Kaune 9 (8 aktyvūs), Vilniuje 16 (6 aktyvūs)
2. WH40k : Kaune 1 neaktyvus, Vilniuje 12 (6 aktyvūs)
3. Warmashine hordes : Kaune 4 (4 aktyvūs), Vilniuje 12 (7 aktyvūs)
4. Flames of War : Kaune 1 pradeda, Vilnius 8 (5 aktyvūs)
5. Infinity : Vilniuje 8 (4 aktyvūs)

Čia galima mane taisyti, bet preliminariai man taip susiklostė iš atminties.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
magyar
Saulius parašė:

Mano žiniomis toks žaidėjų kiekis sistemose :

1. Warhammer Fantasy battles : Kaune 9 (8 aktyvūs), Vilniuje 16 (6 aktyvūs)
2. WH40k : Kaune 1 neaktyvus, Vilniuje 12 (6 aktyvūs)
3. Warmashine hordes : Kaune 4 (4 aktyvūs), Vilniuje 12 (7 aktyvūs)
4. Flames of War : Kaune 1 pradeda, Vilnius 8 (5 aktyvūs)
5. Infinity : Vilniuje 8 (4 aktyvūs)

Čia galima mane taisyti, bet preliminariai man taip susiklostė iš atminties.



Kad jau Saulius taip preciziškai suskaičiavo, tai aš truputį pataisysiu:
Warmashine / Hordes : Kaune 5 (4 aktyvūs), Vilniuje 17 (kiek ten tu aktyvių, tai bala žino, nes visi žaidžia dar po viena ar du žaidimus, bet kokie 8 tai ramiai)
INFINITY: Kaune 5 (apie aktyvumą kol kas anksti kalbėti, kadangi INFINITY bendruomenė Kaune dabar iš esmės kuriasi). Vilniuje 12 (tikrai aktyvūs - 6 ).
Flames of War : Kaune 1 pradeda, Vilnius 10 (6 aktyvūs)
Edited magyar 2012-11-08 14:06


Marukas
Siaip per pastaruosius 3 WHFB turnyrus buvo 9 vilnieciai (neskaitant Krono, Imperial ir Mindaugo nes jie labai retai zaidzia)
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
lostangel
i wh turnyra buvo atvyke 3-4 lenkai ir 1-2 estai, senais gerais rudolfo laikais...
kaip bus ateityje, bus matyt, viskas priklauso nuo iniciatyvos, ir jeigu pavyks neblogai pasirodyti rygoje, manau kad kazkas ir pas mus is ju kazkada tai uzsuks.
taciau siulyciau pasiziurineti figureles, taisykles, kas arciau sirdies ta ir losti, seip visos sistemos yra gan kompetetiv ir tobuleti jas zaidziat tikrai galima.
sekmes.
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady