Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
WHFB turnyras “A New Hope”
Kronas
Na, bent vienu daugiau, nei yra prizinių vietų?
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Marukas
Na reikia dar poros zaideju, registruojames! ar jau nera rimtu zaideju, o vien tik nesugebantis zaisti chliupikai liko?
Sulosim kelias partijas, ikulsim po kauseli alaus, gerai praleism sekmadieni
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
AKu
Su mielu noru, bet negalesiu
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Imperial
Rytoj tuomet atsiusiu.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Kronas
Registracija baigta. Turime 8 dalyvius.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Double_Trouble
Oi laukiam laukiam, mes taskeliu laukiam
Kronas
Atsiprašom už vėlavimą. Pasirodo kiek užtrunka sutikrinti listus (ypač kai nekurie viską trumpiniais atsiunčia... )

Pirmam temos poste paskelbtos žaidėjų armijos ir jų vertė.

Jei kažkas nesutinka su tokia verte - pradžioje patys persiskaičiuokit savo armiją ir jei vis dar yra pretenzijų - laukiu PM.

Tai tiek, iki susimatymo turnyre!
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Marukas
Opa... 3 beastmenu armijos, bus geras turnyras, pries beastus visada idomu zaisti
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Double_Trouble
Nu man apvalinimas nepatiko 10.9 i 10
Kronas
Mano nuomone, turnyras pavyko, nepaisant to, kad buvo kiek mažiau dalyvių nei tikėjausi.

Galutinė lentelė atrodo taip:
1. Egis 72
2. Don_fanuci 62
3. Mindaugas 49
4. Marukas 45
5. Luxis 37
6. Double trouble 35
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Kronas
Taip pat būtų smagu gauti kuo daugiau feedback'o:
Kaip patiko švediška sistema, scenarijai, turnyro organizavimas, vieta ir kiti dalykai.

Taip pat - ar norėtumėt panašaus formato turnyro ateityje ir galbūt yra kažkokios detalės, ką reikėtų keisti?
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Marukas
Aciu Kronai uz turnyra, siaip viskas praejo labai draugiskoje atmosferoje, gerai praleistas sekmadienis, o ir pries vampyrus gavau proga palosti turnyras liuksiskas.

Scenarijai patiko, nesudetingi, nereikia gaisti laiko juos besimokant.

Svediska sistema, visai idomus varjantas, nezinau ar tai daug inese ivairoves, bet visai apsimoka tureti kuo draugiskesne armija, ir paieskoti, kazkokiu nauju varjantu. Man patiko.

Organizavimas geras, turnyro vieta warhammeriui yra tiesiog tobula.

Bent jau as esu uz WHFB turnyrus, ir kuo daugiau tuo geriau, jei tik galesiu tai butinai dalyvausiu Turnyrai skatina dazyti ir klijuoti figureles, o tai yra gerai.

Dar karta aciu uz turnyra ir sveikinimai Egiui.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Don_fanuci
Ačiū už turnyrą, gaila ,kad buvo tik 6 žaidėjai, tikiuosi bus daugiau kitą kartą.
Viskas buvo ok, man Švediška sistema labai patiko, manau įneša daugiau balanso į visą žaidimą...
Scenarijai paprasti ir puikūs, nereikai daug galvot ką ten papildomai daryti....
Vienas minusas, tai buvo šalta patalpose ( na kas galėjo žinoti, kad Vilniuj gali būti taip šalta :D)

Aš tik galvoju, kad papildomi taškai už armijos stiprumą neturėtu pliusuotis prie bendro rezultato (kur pliusuojama už nudažymą , proxinimą ir dar +armijos stiprumas).
Ar čia taip naudoja ir kituose turnyruose užsienyje???

Laukiame daugiau turnyrų
Žvejyboje praleistas laikas į gyvenimo trukmę neįsiskaičiuoja...
Mindaugas
viskas buvo super! didelis dėkui organizatoriams ir dalyviams, buvo tikrai smagus sekmadienis:)

švediška sistema irgi visai gerai suėjo
Be aware of all seeing eyezzz...
lostangel
sveikinimai nugaletojams, gaila del darbu negalejau sudalyvaut.
turnyru noretusi kuo daugiau
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
magyar
Sveiki,
Žiauriai dėkui visiems dalyviams, ypač kas nepagaolėjo laiko ir atvyko iš Kauno. Iš ties, turnyras galėjo būti didesnis, bet iš kitos pusės nereikia tikėtis labai daug pačioje pradžioje. Tikėkimės kad dalyvių skaičiai augs su kiekvienu turnyru.
Didžiulis dėkui pagrindiniam koordinatoriui Kronui, taip pat Tomui, Mindaugui, Egiui už pagalbą.
Tikimės kad laikas pralėkė smagiai ir įdomiai.

Čia keletas vaizdelių (kaip visada pradėti žiūrėti reikia nuo galo, kvaila Photobucket sistema) :).



http://s179.photobucket.com/user/dzeusoskydas/library/Warhammer%20turnyras%202013%20kovas?page=1


Luxis
Ačiū visiems, organizatoriams ir dalyviams, ir atsiprašau, kad teko ko skubiau pasišalinti...

Švediškas turnyras mano manymu pavyko, ir parodė, kad su nedidelių "kainų" patvarkymų WHFB tampa "žaidžiamas" ir su fluffy/weird listais ir su vardinėmis figūromis. Pasirinktas "taškų mastelis" gerai atitiko laiko rėmams (bent jau pagal IMHO). Scenarijai patiko. Terreino... gal būt galėjo būti ir daugiau.
Marukas
Pritarsiu Luxiui, man irgi patiko 2300 formatas, zaidimas siek tiek sutrumpeja, smegenis neperkaista
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Lietuvis
Labai lauksiu kito turnyro , nes šitame negalėjau dalyvauti . Kita karta patarčiau pirmiau susitarti dėl datos su visais , o tik tada tartis dėl vietos atskirai.
Double_Trouble
Aciu labai uz turnyra, buvo labai smagu Visai idomi ta svediska sistmea, manau tikrai neblogas balansas gaunasi Lauksim kitu tokiu turnyru, tikekimes dalyviu susirinks daugiau, tuomet butu dar sauniau, o siaip jokiu priekaistu organizatoriams, well done!