Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
WHFB turnyras “A New Hope”
Lord
Pavėluotai, bet... sveikinimai nugalėtojams! Iš nuotraukų sprendžiant, vieta WH turnyrams - superinė; atmosfera, kokia ir turi būti (Don_fanuci, ką padarysi, kad šalčiausias kovas per 130 metų;) vasarą džiausimės, kad vėsu:)). Prisidedu prie Lietuvio (jau kokį šešioliktą kartą, bet atrodo, pvz magyar neįvertino šito fakto) - kitą kartą būtų gerai pasirinkimas bent iš dviejų datų ar pan. Ir aišku laukiam to kito karto (bent jau mano slėjeriai!).
Dwarfs / Skaven
Plaukai
Kitame pasistengsiu ir aš sudalyvauti. Dabar toks laikas, kad jokių šansų neturėjau 2300 armiją pasiruošt po ilgos pertraukos :\ Bet pamažu dažau savo armiją, tikiuosi greitu metu ji dienos šviesą išvys.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Marukas
Plaukai parašė:

Kitame pasistengsiu ir aš sudalyvauti. Dabar toks laikas, kad jokių šansų neturėjau 2300 armiją pasiruošt po ilgos pertraukos :\ Bet pamažu dažau savo armiją, tikiuosi greitu metu ji dienos šviesą išvys.


Butu gerai, mano orku kapokles visai pasiilgo tavo chamiaku, vis dar pamenu tavo paleista raketa kuri vienu ipu nukale 20 zaliaskuriu
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/