Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Polish ETC Heat, 100people, Battle for Bialystok, POLAND
egis
Kaune galesiu buti 17:30, 18:19 arba 18:35. Laukiu paderinto laiko
Marukas
as prisiderinsiu prie nutarto laiko
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
AKu
Tai manau dirbantiem svarbiausia. Marius gali prisitaikyt tai Sauliau kada tu gali? man vienodai.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Saulius
Aš galiu 18:19.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Akaderson
I will try to find this harpies for you, but it's little late and it's not 100% sure.

My phone number if you will need something tomorow: 794 643 448
egis
kitas klausimas kur valiuta keisit kaune ar prie sienos?
Marukas
egis parašė:

kitas klausimas kur valiuta keisit kaune ar prie sienos?


Keiciam prie sienos, kaip tik sustosim nusipirkti alaus, ir pinigus iskeisim
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
AKu
As siulau banke kaune keistis
Kursas zymiai geresnis nei ant sienos. cia ziema vaziavom slidinet tai keite vos ne 1:1... kai tuo tarpu banke butu 0.8:1...
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
Ant sienos kazkur apie 1:0,85 neverta zaisti del centu, nebent keisi pora stukiu
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Akaderson
I found 5 harpies for you
AKu
nu as tai banke pasikeisiu jei spesiu
Akaderson did you get my sms?
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Akaderson
No i haven't seen them yet

Player who borrows you 5 harpies, ask me to please you to buy him some good Lithuanian beer because he never tried it yet. I hope thats not a problem
lostangel
kaip praejo musiai? kokie ispudziai?
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Marukas
Nu ka... ispudziai kuo geriausi, turnyras suorganizuotas tikrai labai gerai, organizatoriai idejo tikrai daug darbo ir pastangu. Nors ir pavargau, bet laika praleidau tikrai sauniai ir vaziuociau su malonumu i koki turnyra vel

Kas liecia musius, tai galiu pasakyti tik tiek, kad vyrai i turnyra suvaziavo ne zaisti kareivukais, o varzytis... daugumos oponentu armijos stiprios ir gana grieztai sudetos ir su tokiais musu fun listais ten ateina tikrai sunkios dienos, tenka sugrizti i ruscia realybe... ir durniuoti kaip Lietuvoje ten jau nebesigauna
Geriausiai is musu pasirode Egis, jis kazkur apie viduri pateko berods, o likusieji kazkur netoli galo
Bet patirtis neikainuojama.

Pirma vieta turnyre uzeme lizardai. Kas idomiausia visi lenku zaidejai zaizdami su lizardais naudoja skinku burius su kroxigorais, aisku slanai ir net teradonai... jokiu saurusu, stegadonu ir panasaus meslo

Antra vieta turnyre atiteko demonams, bet ka jie turejo tai nezinau su jais susidurti neteko.

Buvo labai daug vampyru zaideju, daug demonu, chaoso warrioru, bet buvo ir tomb kingu, bretonu ir wood elfu.. Apie bretonus placiau gales papasakoti Saulius... tas musys iejo i warhammerio fantasy pasaulio istorija

As zaidziau pries dark elfus, chaos dwarfus, vampyrus, dwarfus, tomb kingus.

Pries dark elfus paskutini karta esu zaides dar rudolfo laikais tai beveik nieko apie juos nezinojau, ko pasekoje gavau i kaulus, mano armija buvo tiesiog susaudyta

Chaos dwarfai matyti pirma karta gyvenime, bet buvo idomu su jais susidurti, na gavau kokius 8-10 direkt hitu is patranku.. tai tikrai skaudejo ir deja bet pralaimejau.

Vampyrai daug maz aisku, jo vampyras lordas zude mano armija kaip tik norejo ir nelabai turejau jam ka priespastatyti.

Dwrfai, na cia jau mano imperija galejo pasireksti ir musys buvo pavadintas "vejo nubloksti" dwarfai pralaimejo.

Tomb kingai, kadangi del Sauliaus kaltes retai zaidziu pries tomb kingus, tai mazai apie juos zinau. Jie nebuvo labai stiprus, praktiskai jau laiminejau musi, bet ant paskutinio ejimo padariau klaida kuri man kainavo pergale, ir oponentas laimejo 2 taskais


Siaip viskas super WHFB is DA BEST
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
AKu
Na jo patirtis neikainojama tai tikrai
Fun listu nebebus tikrai ar cia bus gerai tas ant lietuos rinkos ar ne tai neaisku, bet bus matyt siektiek paskutinius metus atsipalaidavom ir pradejom zaist su sudais visokiais, reik pradet rimtai zaist
Is mano puses gavau tikrai nepatogius match upus, o kur buvo palankus ir galvojau bus vieni vartai kazkas sugalvojo pasityciot ir ridenosi kaip nzn kas....

Gal kiek trumpai apie kiekviena musi:

1) pirmas musis pries chaos dwarfes. iskart bijau nes nifiga ju nezinau. pamatau rosteri ir akys ant kaktos! is kart mintys kuo jiem blt mano salamandros kliuna kai cia zverys tokie yra! 170pt "patrankele" flame templatas S5 D3 woundu.... aisku tokiu net dvi ir tada du rocket louncheriai kazkokie kur T testa reik daryt su -2 jei feilini auto dead.... 100pt...
patys chaos dwarfai tokie pat kaip paprasti dwarfai tokia pat kaina tik special rulsu dar pora prideta.
Zodziu pradedam zaist ir pamatau kad priesininkas kiauras kaip retis. nzn ka daryt ir t.t. vienas is isimintiniausiau momentu kai bure metal loros spela ant skinku magic missile ir magas miscastino ir isnyko nuo stalo o teoriniu sansu skinkam padaryt zalos buvo 0 nes skinkai armoro neturi o magic misila woundint reik tokiu rolu koks armor save.
Bet aisku patrankos saude awsome ir taske ka netingejo. na bet siaip ne taip atsikases iki jo sugebejau duot kupron ir istraukiau mizerna pergale 11:9. manau jei priesininkas butu normalus ir butu normalei preoritetus deliojas butu 20:0 pries tokia armija.

2) DE siektiek baisu nes nezaides belekiek laiko pries juos. pamatau armi lista nieko baisaus CC armija tureciau patvarkyti. AS turiu du setus dice melinus ir raudonus jis irgi turi tokius pat melinus. sako tai kad nesusimaisytu naudojam tavo dice. zinau savo karcia patirti bet su tinku nenoriu pasirodyti sikna atvaziavusiua is lietuvos. ir ka... karma is a bitch. Dice pasiskirstymas jis ridena 5-6 as 1-2.... daryk ka nori. saudo is crosbowmenu. 5+ pataikyt. patako daugiau nei puse bicu.... woundint 6+ pataiko ~1/2.... stegadonas padvesta... tikedamasis kad jis su cc armija eis i prieki padariau didele klaida ir leciau slinkau i prieki ir sustatydamas stegus taip kaip reik. jis aisku nejo ir su tokiais dice dar viena stegadona nupiso. tada ivyko zaidimo persilauzimas. su IF isbure transmutation of kazkas metal loros best spell zodziu. ant 5+ mirsta saurusas. 39 saurusai. 22 mirsta. na o toliau pasakot turbut nereik. kita stega vel nusauna is stand and shoot... o jau saurusus suchargina kas netingi. combata prapisu ant vieno aisku begu mane gaudo
buriai ir visi butu pagave... nes ismeciau 3...

3) DWARFAI BLET..... zaidejas nemoka nei angliskai nei rusiskai tai tenka zaist su verteju. taisykliu pilnai nezino. zaidzia klasikini dwrfu warianta pavadinimu kampukas. Del tupu ETC taisykliu mano skinkai pasislepe uz tvoros kuri yra aukstesne uz juos t.y. nera LoS bet pagal juos tvora neuzdengia modeliu todel ju nematydamas jis juos mato. taip pat ir su patrankom pries jas stovi burys irpagal taisykles jis turetu matyt taska i kuri sauna bet jis jo nemato nes uzdengia burys ir afigenai auksta tvora, bet pagal juos jis ji mato.... aisku jokiu misfire nieko tasko i kaire i desine. Aciu nuffle pavyko isburti cometa tai ji pataske jo warmachinas ir to pasekoje priejas prie jo sugebejau mizernas lygiasias istraukti.

4) skavenai. na cia daug neissiplesiu pirmas turnas 3 dice plague burtas as su 5 dice fail nucastint nepamenu tiksliai bet berots T testa reik daryt tai numiro ~18 saurusu is 39. tada aisku dreded 13 IF ir numirsta dar ~13. nu ir viskas tuo pasakyta zaidimas over realiai. dar is patrankos nupisa stegadona. siektiek pasiskereciojau ten pries ji pora ziurku nuo terroro pabego ir gavau malku 19:1

5) paskutinis musis HE armija crap sutriuskinsiu belekaip neturi jis jokiu sansu pries mane ir t.t. Saurusai supanikuoja nuo vieno skinko to pasekoja chagas atsideda dar 2 turnam. tuo tarpu lankininkai smagiai isrenka viena stegadona o su dwelers below nukepa ~25 saurusus. pagaliau susiremem jegom CC nu galvoju viskas atpisiu dabar nes dar sansai normalus. bicas ridena 20 dice ant 4+ pataiko. 18 hit... saurusu nebelieka. Fronta laiko du lordai mano. 8 atakos i jo bsb 3+ pataikyt ten jau sviecias lavonas 2 pataiko... 1 su woundina ant 3+ ir jis ant 4+ issisaugo. na maniskiai su 1+ AS ir vienas su 5+ wardu kitas su 4+ wardu siaip ne taip isgyvena gave tik po viena wounda. kitas roundas. lygiai tas pats ivyksta. bsb nenukepu tasku negaunu ant 1 prapisau combata fail. begu gaudo ~4 bicai ismetu 5 jis pagauna game over....

Zodziu reiks galvot kazkoki magic rituala pries tokius turnyrus kad pasventint kauliukus kitam kartui
Kas liecia zaidimu rulsus ir pakeitimus tai man vis delto geriausia yra be apribojimu jokiu. O jeigu jau zaisti su apribojimais tai manau tik ETC nes didziausi turnyrai pas musu kaimynus vyksta su ETC ir jie yra highly competetive. o for fun galima pazaisti ir taip susirinkus kiekviena sekmadieni. Cia mano tokia nuomone

Kas liecia dazymo kokybe uzsienyje tai mum reikia sleptis toli toli toli krumuose

Foto:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.474422519295084.1073741825.226656377405034&type=1
Edited AKu 2013-04-29 07:55
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
blackfishas
leksika stipri. naobettačiau nesistebiu po tokios "sėkmės" tai, kaip suprantu, apturėjot smagų savaitgalį. su kuo ir sveikinu.

o kauliukus reikia viešai nubausti. būdavo legione tokia egzekucija neklusniems dice'ams. pastatai ant šaligatvio plytelės kauliuką nusikaltėlį. išstatai aplinkui likusius ir viešai su plaktuku padarai iš jo skeveldrų debesį. likę krenta gerai kurį laiką.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Saulius
Mariau - KUR TURNYRO NUOTRAUKOS????
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Marukas
Sauliau, pas mane fotike savaitgali uznesiu i kluba flesiuka, o dar jei Algis atvilks kompa...
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
AKu
tai duosi man flesa as namie su kelsiu nes su tuo seniu kompu tai tikrai nepavyks Arba as tau tiesiog galiu admino teisias duot facebooke ir galesi pats sukelt
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
Tiek to, duosiu fliasa ir bus spakaina
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/