Thread view
WarGames » Svetainės reikalai » Wargames.lt
Pamastymai saito upgreidinimo linkme
Batma
Surašau čia maždaug savo pamastymus kaip galima būtų pakeisti/atnaujinti saitą, kad negėda būtų pareklamuoti kur nors. O ir užsieniečiai galėtų šiek tiek padoriau naudotis saitu (jei jau registruojasi čia)

In no particular order:

* Pašalinti temas. Padaryti vieną tvarkingą temą su pilnu dizainu. Reikia kažkokios koncepcijos ir wargames.lt logo
* Pridėti galimybę pasikeisti puslapio kalbą. Pasikeistų tik buttonai ir linkai, bet manyčiau kad ir to užtektų pradžiai
* Tituliniame puslapyje pašalinti pasenusių naujienų listą ir ten įdėti vieną didelį tekstą apie tai kas yra wargeimingas. Kažkas stiliuje http://www.furor.lt/lt/straipsniai/naujausi_straipsniai/?id=10 su šiek tiek mažiau beletristikos ir daugiau paveiksliukų
* Perpanaudoti puslapyje esančius "strapsnius" ir padaryti kaip tekstus apie atskiras sistemas, kurios pas mus yra žaidžiamos. Linkai į ten iš titulinio aprašymo
* Perdaryti dienos klausimus. Nes dabar klausimas stovi tol, kol kažkas (adminas) įdeda naują. Padaryti nuo/iki ir kad automatiškai rotuotų
* Kuriant temą forume galimybė pažymėti kad automatiškai kurtų ir renginį kalendoriuje. Nes dabar dažniausiai ten į aprašymą yra įmestas linkas į forumą

Komentarai/kritika?
Edited Batma 2013-04-11 12:08
AKu
Sounds good
Dar butu gerai tokia galimybe kurti apklausa/balsavima tiesiog kazkurioje temoje atskirai.
Ir kad temos kurejas galetu matyt kas balsavo (kad isvengt troliu is po tilto :troll: )
Istrint "draugai" temas nes ten nifiga nieks nieko neraso, uz teks jiem "kiti" temos.
ikirst papildoma skilti army blog ten kaip marukas norejo gal kazkas kanors postins
Of ir paspaudus ant evento kad auto numestu i tema forume (ar bent padaryt kad kuriant butu toks pasirinkimas)
my 2 cents.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Nomad
po +1 jum abiem

kosmetinis pakeitimas: pašalinti trollfeisus, jei jau tikslas atrodyti rimčiau, tai šita interneto šiukšlė tikrai nereikalinga
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
blackfishas
pakeitmai visada į naudą pritariu abiems pasisakiusiems.

man patinka interneto šiukšlės. mėgčiau jas ir toliau matyti.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Marukas
Pritarciau temu esanciu "draugai" naikinimui arba perkelimui i kiti.

Gal tema dirbtuves turetu is dvieju daliu dirbtuves, kur bendros diskusijos ir klausymai.. kokie klijai, kokie dazai, kur pirkti? kas per? liepos menesio dazymas ir tt.
ir army blogs, kur butu sudetos miniatiuru foto, ispudziai is turnyru, battlereportai ir siaip girto zmogaus dvasines kancios kai nera su kuom pasneketi nes dabar temoje dirbtuves tokia misraine i kuria kazka ideti nekyla nei rankos nei b..rka
Siaip apskritai uztektu ir army blogs temos.


Ai.... ir naujo logo reikia.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Batma
Su logo yra problema, kad aš nemeniškas žmogus esu (arba bent jau nesugebu to išreikšti tiesiomis linijomis). Tai čia reikia kažko ieškoti kas galėtų sugalvoti tokį dalyką už kokį alaus bokaliuką
blackfishas
tai skelkim konkursą, o laimėtojui amžinas respektas ir uvažūcha. gali būti eskizas paintu, kringeliai sąsiuvinio lape, pamąstymas teksto pavidalu ar profesionalus darbas. nubalsuosma draugiškai ir bus. jei laimės eskizas, tai turbūt atsiras norinčių ir galinčių perpiešti tai vektorikoje ar geros kokybės rastre (pvz aš, bet depends nuo šiaip užimtumo).
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
AKu
jei rasiu PS iskur atsisiust papeckiosiu jei ne aprasysiu sioke tokia ideja turiu reik tik ja konkreciai galvoj susideliot
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Luxis
Timestampo pakeitimas į metai-menuo-diena irgi skaitosi upgreid? For the Greater Good?
Batma
Hmm.. aš maniau taip yra labiau suprantama. Nes lietuvos raštvedybos taisyklėse kaip ir yra nurodyta Y m d atskiriant tarpais arba brūkšneliais. Tai kai visokie lameriai pradeda rašinėti 03/09/2013 ant pakuočių, man būna neaišku ar čia rugsėjo 3 ar čia kovo 9.
Klydau?
Hmm.. pažiūrėsiu ar eitų padaryti, kad datos formatą vartotojas nusirodytų prie nustatymų.
Luxis
Taisyklių prasme aš sutinku, metai-mėnuo-diena valandos:minutes yra "normaliau". Tačiau man dažnai atsitinka taip, kad naujos ar atnaujintos temos nėra pažymimos su "N". Dėl to ir pripratau pirmiau žiūrėti temos ar forumo skilties atnaujinimo datą. Na ir išsitreniravo akis, kad pirmą skaičių reikia sekti.
AKu
amerikanskai geriau darom, menuo diena metai :troll:
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
TerTer
As sakau lt formatas datos tikrai geriau. Nes kaip batma minejo, paskui nesupranti kokia diena ten realiai
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Luxis
Na štai - užėjau, isiloginau, "N" žymes nėra, bet paskutinis rašytojas jau TerTer. :hmm:
Batma
Vietoj naujienų įmečiau Andriaus seną postą iš furor.lt puslapio, šiek tiek apkarpęs ir pašalinęs AT-43 iš teksto.
Išmečiau senus linkus iš meniu bloko (nuorodos, faq, wg nuke, etc)
Vienintelis, kuris buvo bent kažkiek aktualus buvo DCS, bet tai cia gal po apklausomis reikėtų kokius baneriukus įdėti?
blackfishas
aktyvūs baneriai su nuorodom į puslapius - visada gerai.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Paralius
be abejonės
blackfishas
IR DAR. gal galima tas nuorodėles "namai", "straipsniai" ir t.t. padaryt boldu?
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Batma
Cia viskas priklauso kokią theme naudoji. Reikia visas naikinti ir palikti vieną, kad galima būtų ją sutvarkyti.. bet čia atsiremiam į problemą, kad skirtingi žmonės skirtingas temas naudoja. O nuskriausti nesinori nieko..
Tai nesugalvojau kaip čia dar tai išspręsti be didelių dramų
blackfishas
yra VIENAS tikras vadas ir VIENA tikra tema. žmonės nenusipelno kustomaizeišyno. nėr pasirinkimo - nėr problemų. prie komunistų viskas paprasčiau (geriau) buvo.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)