Thread view
WarGames » Svetainės reikalai » Wargames.lt
Pamastymai saito upgreidinimo linkme
Paralius
Tai sakot, kad paliksit vieną moliūginę temą? Gal ir gerai, kiti tegu pasikaria
AKu
Jei tik defaultas liks man nera problemu kitu net neziurejas
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Batma
Pridėjau asmeninių žinučių skaičiavimą, jei pamatot vartotojo panelėje po linkais užrašą apie limitus, laikas apsitvarkyti ir išsikuopti
Kronas
O, čia tai superinis upgreidas.
Pasirodo buvau viršijęs limitą šimtais procentų
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Batma
Na teoriškai tau ten jokių problemų nebūtų (nes administratoriams limitai neskaičiuojami), bet kad būtų tvarka, padariau kad ir administratoriam ant akių stovėtų
AKu
Na matau batma darbuojas is peties
PM dezutes procentai geras dalykas bet gal geriau padaryti tiesiog jei dezute persipildo tai istrinamas paskutinis gautas pm ir ikrenta naujas?
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Batma
Visuose forumuose pridėjau galimybę sukurti balsavimą. Reikės šiek tiek vėliau aptvarkyti kad jis defaultu būtų suskleistas ir pridėti ikonėlę prie temų listo.
Batma
Balsavimai aptvarkyti. Deja, bet šiuo metu pridėti balsavimo prie esamos temos neina, galima tik redaguoti jei buvo pridėtas kuriant temą.
Taip pat padariau kad kuriant/redaguojant temą galima būtų pridėti kartu ir įrašą renginių kalendoriuje. Tokio renginio linkai ves į forumo temą (du artimiausius renginius prijungiau prie jų atitinkamų forumo temų)
Redaguojant, galima išjungti checkboxą apie renginį ir renginys bus ištrintas.
Batma
Paliekamą temą galite pasižiūrėti vartotojo nustatymuose persijungę į 'main' temą. Kritiką galit sakyti, bet nepažadu kad bus priimta domėn
Norėčiau dar kažkokias ikonėles pridėti prie blokelių kairėje ir dešinėje pavadinimų, arba kažkokį kitokį oranžinį elementą, kad ne taip susilietų viskas, bet pakolkas nekilo minčių ką ten galima įdėti.
AKu
Na man default geriau zymiai. Bet priprasiu prie bet ko tai koks skirtumas
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
blackfishas
visos temos dišovos. kokią paliksit tokią ir naudosiu.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Paralius
Man vis dar nerodo išsiųstų žinučių. Ar aš normalus?
Batma
Defaultu man atrodo jo nėra saugomos, tai nueik pažiūrėk prie savo nustatymų:
Asmeninės žinutės -> Pasirinkimai -> Automatiškai išsaugoti siųstas žinutes
disterminator
Vat ne syki man uzkliuvo kai kas forume, tai nusprendziau pasisakyti. Nezinau, kaip cia kitiems, bet man vis kliuna parasas su zinutes tekstu. Riba kazkokia yra, ir net bruksnys nubreztas, bet nelabai matos. Labai aisku netrukdo, bet kazko ieskant ir skrolinant per tema uzima laiko bandant susivokti kur cia tekstas , o kur jau prasideda parasas... Tai vat toks pastebejimas butu... Gal kazkaip galima atskirti parasa nuo zinutes teksto? Kokiu nors ryskesniu, kitokio srifto bruksniu?

P.S. Man asmeniskai buvo fainiau kai forumas buvo tamsus, o ne sviesus kaip dabar, bet cia turbut ne mano reikalas.... :)))))
Batma
Nuuu.. teoriškai galima išvis atjungti parašus. Kadangi žmonės ten rašosi dažniausiai armijas už kurias žaidžia, tai gal galima tai kažkaip padaryti redaguojant prie vartotojo nustatymu kad pasižymėtum už ką žaidi (nu ir ten kiek taškų turi, ar ką ten nori) ir tada vietoj signature rodyti juostelę su ikonėlėmis ant kurių užvedus matytųsi taškai.

Pažiūrėsiu vakare dėl spalvų
disterminator
Batma parašė:

Nuuu.. teoriškai galima išvis atjungti parašus. Kadangi žmonės ten rašosi dažniausiai armijas už kurias žaidžia, tai gal galima tai kažkaip padaryti redaguojant prie vartotojo nustatymu kad pasižymėtum už ką žaidi (nu ir ten kiek taškų turi, ar ką ten nori) ir tada vietoj signature rodyti juostelę su ikonėlėmis ant kurių užvedus matytųsi taškai.

Pažiūrėsiu vakare dėl spalvų


Paraso nebutina panaikinti, nes jis tikrai buna naudingas, kazkam uzsirasyti ir pan, kad kiti galetu matyti. Tiesiog gal didesnio tarpo reikia nuo rasomo teksto ir atskirti kazkaip ryskiau.

Siaip esu prisiregistraves dar viename forume. Tai ten paraso variantas, bent jau man, yra labiau prieinamas ir tinkamesnis, netrukdo. Linkas, kad palygintumet: http://www.magicthegathering.lt/magic/diskusijos/
Batma
Ten parašas yra atskiras dar mažesne juostele
Bet ok..
disterminator
Batma parašė:

Ten parašas yra atskiras dar mažesne juostele
Bet ok..


Emse ne dydyje. Nuo paraso ir rasomo teksto susidaro ryskesnis tarpas. Beje bruksnio kuris skiria parasa negali parasyti simboliais todel irgi krenta i akis. Ir jei neklystu, parase rasomi simboliai yra mazesni uz teksto.
Batma
(facepalm)
blackfishas
man asmeniškai lengviau skaityti juodą (pilką) tekstą šviesiame fone. gal kartais ir susipainioja tie parašai su tekstu,ypač kai kolegos prirašo pusę puslapio citatų, bet netrukdo totaliai.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)