Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Flames of War
Minsk Open 2014
Karolis
Pasidalinsiu savo ispudziais ir as.

Bendri ispudziai po Baltarusijos turnyro:

Pliusai 
Smagi keliones kompanija -  dekui Batmai ir Sergejui uz sklandu keliones suorganizavima
Labai smagu pazaisti pries naujus oponentus ir nematytus, negirdetus listus
Gauni patirties zaisdamas ne pries savo aplinkos meta
5 geimai per savaitgali man pats tas
Smagu, kad pavyko pasikulturinti muziejuje ir net pavazineti tanku ( kita karta sakiau reiks ieskoti kur dar ir  pavairuoti duotu )
Nebloga ideja pritravinti mokyklos darbu mokytoja buti wargeimeriu -  yra ir patalpos ir mokiniu darbas prasmingai panaudojamas tereino gamybai
Draugiski minsko zaidejai, ypac jaunimas, kuris dar ir angliskai visai gerai sneka (kam aktualu)

Minusai 
Nors neteko paciam zaisti pries, bet aplink buvo keletas rimtai girtu zaideju, kas mano manymu nera gerai.
Nemaza dalis zaideju is viska islaisvinti megstancios salies yra gan smarkiai pasikele bendrai, ir gan daug nuaiskina net teisejams, ir net nezaisdami trugdo zaidima aplink besisukinedami
Teisejas buvo labai saunus vyrukas baltarusis, bet taisyklese nebuvo visu pripazintas autoritetas ir kelis kartus uzpultas rusu aiskinimu pasidave net nepaziurejes rulebooko. 
As seip visom keturiom uz vakarinius pasisocializavimus, bet manau tai geriau daryti ne viename is prabangiausiu restoranu susedus ratu aplink stala 20 virs zmoniu. (Is patirties zinau, svedisko stalo variantas duoda zymiai daugiau pabendravimo galimybiu (ne tik su tuo kas sedi tau is desines ar kaires)
Dalis stalu buvo gan atviri (mazai tereino blokavo line of sita - pas juos turnyrinio tereino gamyba pasukus kitu evoliucijos keliu nei pas mus (pas mus Egis masiskai pridare misko padekliuku, ten jie masiskai prikarpe rugiu lauku:) -  miskai man atrodo smagiau.
Mano musiu istorija:

1 musis

Zaidziau pries turyra laimesianti maskvieti, zaidusi uz prancuzus (is esmes standartiniai amerikieciu tankai net be jokios artilerijos), visai linksmas vaikinukas,is esmes visai gerai zaidziantis, bet baisiausia tai, kad kaip paaiskejo, turi tokia savybe - jei pries musi isgeria - priesininkas gauna prakeikima ant daisu - ir jis isgere Taigi... strateginiu klaidu is esmes nepadariau - jei reiketu perzaisti partija - zaisciau taip pat, bet gyvenime neteko taip metyti - per visa zaidima saudydamas daug, gal kokius 50-60 suviu (nemaza dalis ir is 4+) sugebejau pataikyti tik 3 ir tuos sermanu sarvai atlaike. Taigi praleimejau 6-1 nenusoves nei vieno prancuzu tanko :) 

2  musis

misija buvo pinceris - tai puoliau isikasusius rusu pestininkus palaikomus artilerijos, priestankiniu patranku ir SU, letai bet uztikrintai laimejau 6-1

3 musis

hasty atack - vel puoliau pries sovietu pestininkus, vel neskubant ir uztikrinatai pralauziau visa viena flanga ir ji kontroliavau, bet jau apsidziauges savo pergale atmestinai konsolidavau ir nepastumiau savo tanku 2cm atgal ir iki objektivo buvo 12cm ir musio laikas beigesi :)) taigi vietoj pergales 6-1 - linksmas pralaimejimas (nes sitoje misijoje jei nelaimi atakeris automatiskai laimi defenderis)

4 musis

encounter

vel zaidziau su priesininku is isvaduotoju salies, tik si kart zaidusiu uz fortifikuotus amerikiecius. Gan nemalonus zaidimas, nes visada aiskios taisykles tapo neaiskiomis, ir kadangi aplink ir kitu daug nuaiskinti megstanciu tautieciu - net teisejas pasijaute bejegis.
Taigi si musi suzinojau tokias taisykles:
Kad artilerija ir aviacija i vaziavusius at the double hitina du kartus, 
kad heawy ir imobile gunai isikase gauna consealmenta net ir be tereino, ir, kad tada gali gauti papildoma  +1 to hit uz gone to grounda ir, kad tada i veteranus is tolimo atstumo negalima saudyti
kad amerikieciu pestininkai ten kazkokie indenai, judedami at the double gali priarteti arciau nei 8 colius iki taves
taigi kadangi mano puolimas saudant i heawy ginklus concealmente ir gone to grond buvo gan letas, po 9 ejimu pabaigem lygiosiom 1-1 nei viens nei kitas nesunaikine nei vieno platono
 
5 musis 

conteratack 

mano pozicijas puole IS-2 horda palaikoma KW ir IL. Kantriai islauke rezervu ir tada sukoncengrave rezervu ir ambuso ugni sunaikinome viena flanga tanku ir tada sau ramiai perejome i contra ataka ir isnaikinome katiusas ir priesininkas su likusiu vienu platoonu pabego.

Musio gale kai jau pergale buvo aiski, ir rekejo tik sulaukti savo kito turno pradzios, vel padariau klaida ir nesukeiciau  saugoti objektivo likusio vieno is platoono Pz IV su StuHu (kuriu buvo like visi 3 ir jie stovejo netoliese) tad pz IV buvo nusautas ir taip praradau viena vicrory pointa. Pergale 5-2
Rastvedys ir Karvedys
...matyt ir per WWII kariuomenė degtinės nevengė :hmm:
Batma
Dėl terraino: ten keli stalai buvo šiek tiek per daug apkrauti namukais, pora buvo labai atvirų, bet ko aš labiausiai pasiilgau tai sienelių. Ten pas juos buvo jų pilna, tik kažkodėl nebuvo ant stalo išstatyta.

Nuotraukos iš maskviečių, kur matosi važinėjimas su tanku: https://www.dropbox.com/s/vw3ey17m92oiaqa/%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%20%D1%84%D0%BE%D0%B2.rar