Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
Dėl ateities turnyrų RIKYJE
Marukas
Sutinku, labai gerai parinkai termina face control. Taip ir turetu buti, aisku su draugais gali zaisti kaip nori ir su kuo nori, bet i turnyrus visko nestis nereiketu.

Kita vertus, 40K organizatoriams reiketu sugrizti i ruscia Lietuviskos provincijos realybe ir atsizvelgti i vietinius zaidzianciu zmoniu kiekius ir resursus, ir nuleisti kartele nuo 1750pts, nes paskiau ir pradeda atsirasti kartono tankai ir tt. Kas pasikeis jei mes zaisim 1500pts? netilps 1 tankas? ar dar kazkas? nu nieko tokio bet naujokui bus lengviau isijungti i zaidima.

PVZ. kai dabar kariavom Latvijoje, tai viena is Rusijos zaideju salygu buvo kad turnyre nebutu proxi, ir bent jau daugumas armiju butu dazyta. kitaip jie net nebutu vaziave. Veliau idesiu bretonijos armijos nuotraukas, ko gero tai viena graziausiu mano gyvai matytu armiju... O mno scrach buildintas rock lobberis ne tik kad neuzkliuvo, bet varzesi del graziausio modelio titulo, ir nusileido tik del to kad jis nebaigtas
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Marukas
P.S. Marukai, o man pvz akis bado unit filleriai, scratchbuildai ir kitbashai, nes aš mėgstu originalias miniatiūras. Kiek žmonių - tiek nuomuonių.


O man netrugdo, nes Lenkijos turnyruose organizatoriai uz kietus junit fillerius duoda tasku nes tai personalizuoja armija, daro ja isskirtine. Naudoju unit filerius tikrai ne del to, kad man truktu pinigu nusipirkti 6 modelius, o del to kad man patinka
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
blackfishas
aš tai manau,kad jėga yra turėti piratinę knygos kopiją atspausdinta 4psl ant vieno a4 taupiausiu spausdintuvo režimu, kinder siuprizai ir lego miniatiūros, iš medžio drožti kauliukai (nes taip fuckin pigiau) ir samadelna ruletė iš prosenelio diržo (nes tai fuckin relikvija ir nieko jūs nesuprantat). beabejo viskas dažyta. keturiom spalvom.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Marukas
blackfishas parašė:

aš tai manau,kad jėga yra turėti piratinę knygos kopiją atspausdinta 4psl ant vieno a4 taupiausiu spausdintuvo režimu, kinder siuprizai ir lego miniatiūros, iš medžio drožti kauliukai (nes taip fuckin pigiau) ir samadelna ruletė iš prosenelio diržo (nes tai fuckin relikvija ir nieko jūs nesuprantat). beabejo viskas dažyta. keturiom spalvom.


Sory mes taves zaisti nepriimsim... tu uzbanintas.

per daug hiperbolizuoji.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
blackfishas
no problem. visvien aš jau patobulinau originalias žaidimų taisykles (nes nebuvo fuckin tobulos) ir būtų nesąžininga vienam laiminėti. einu dar sumesiu partijikę prieš geriausią oponentą.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
egis
Egis teisingai daro, gal tik del dažimo, kad bent jau gruntas būtu
Ratliker
blackfishas parašė:

kaip aš šito laukiau. pagaliau. :win:


Kaip mes laukiam pamatyt tave bent vienam 40k turnyre :stare:

O del negraziu scratchbuildu... jeigu "anglijos aerouostu darbuotojai nestreikuotu :ohno:" ir uzsakytos GW ir kitu produktu siuntos eitu ne puse metu, tai gal ir nebutu reikalo tiek scratchbuildint zmonem.

Bet jo, reiks pabaksnot zmones kad apsitvarkytu
Edited Ratliker 2013-12-16 19:24
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Vaider
Visų pirma, manau, kad Magyar siūlomi apribojimai yra geras dalykas.
Pats labai mėgstu žaisti prieš gražias, pilnai dažytas armijas, sudarytas iš originalių modelių, ir labai nemėgstu proxinimo.
Having said that, mano armijoje, bent kolkas, tik vienas žmogelis tėra pilnai nudažytas... Moku aš dažyti, ir net sakyčiau gan gerai, bet tam reikia laiko, o kaip ketvirtakursiui to gan sunku rasti.

gal žmogui nepatinka WHFB elfų koncepciją ir jis specialiai išleido daugiau litų kad kažkur susipirktų ir nusidažytų nuostabią Cynwall Elfų ar Gamezone elfų armiją.

Tai gal jam tada nereikia žaisti už WHFB elfus? Aš pilnai palaikau ir vertinu žmonių darbą, įdėtą į savo kariaunas, bet bent man žaidžiant pvz. 40k norėtųsi matyti 40k armijas, kaip kad ir žaidžiant WHFB matyti WHFB armijas, ir t.t.

Tai gal pradzioj isgyvendinkit kartoninius daiktus

O toks variantas tinkamas?

aš tai manau,kad jėga yra turėti piratinę knygos kopiją atspausdinta 4psl ant vieno a4 taupiausiu spausdintuvo režimu

Manau, kad turintys spausdintas knygų kopijas patys kurkas mieliau turėtų tikras knygas. Deja, ne visi gali sau tai leisti, + GW produkcija, ne paslaptis, yra viena brangiausių... Žinoma, tai nepateisina visiško apsileidimo ir dalyvavimo turnyruose su žaisline/kartonine/proxy/etc. armija, bet tam tikro supratimo irgi reikia. Then again, šitas hobis apskritai nėra pigus, to irgi nereiktų pamiršt.
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Ratliker
PS
Det papildomus pointus uz pilnai nudazytas armijas man kaip TO ranka nekyla, nes daznam turnyre as pats buciu vienintelis kas tuos pointus gautu...O ivedinet rulsus kurie tesiogiai veda prie tavo paties wino man kaskaip negrazu.
PPS
BEt jo, man irgi butu malonu jei didesne dalis armiju butu nudazyta, bet Vaider siuo klausimu jau viska pasake.
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
vytzka
Vaider parašė:
O toks variantas tinkamas?


Man tai sitas atrodo zashibys ir tikrai leisciau bet kokiam turnyre kad butu mano valia, bet tai gan nemazas skirtumas tarp jo ir to siomis dienomis daug linksniuojamo corrugated cardboard rhino
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Marukas
vytzka parašė:

Vaider parašė:
O toks variantas tinkamas?


Man tai sitas atrodo zashibys ir tikrai leisciau bet kokiam turnyre kad butu mano valia, bet tai gan nemazas skirtumas tarp jo ir to siomis dienomis daug linksniuojamo corrugated cardboard rhino


Butent, nesvarbu kad is kartono, svarbu kaip padaryta ir kaip nudazyta. Deti ant stalo nedazyta miniatiura, tas pats kaip kabinti ant sieno drobe su poremiu, ant kurios nieko nenutapyta o deti ant stalo nenudazyta kartona, tai visai blogai...
Egio siekiai teisingi, reiketu kazkokios tvarkos turnyruose.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Kronas
egis parašė:

Egis teisingai daro, gal tik del dažimo, kad bent jau gruntas būtu


O man, asmeniškai, nėra nieko baisiau nei tik nugruntuota miniatiūra.
Jau geriau visai nedažyta.

Beje, pats turėdamas šimtus nenudažytų miniatiūrų, daug kartų organizavau turnyrus, kur dažymas būdavo privalomas arba bent jau labai skatinamas.
Nors man, pirmiausia kaip žaidėjui, svarbiau yra, kad būtų teisingos miniatiūros ant stalo, o ne dažymas ar dar bala žino kas.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
blackfishas
jei nusipirkčiau paties Picasso užtemptą ant porėmio ir nugruntuotą drobę - kabinčiau ją tuščią. su tokia logika kaip Maruko - nafig kažkam stengstis skulptinti miniatiūras, jas tiražuoti, gražiai įpakuoti ir pardavinėti jeigu vistiek nieks neperka? kam rašyti ir maketuoti, bei spaudinti knygas jeigu jų niekas neperka? kam kurti taisykles, jas testuoti jei jos visvien niekam netinka? ir galų gale, kam turėti parduotuvę, investuoti savo laiką, energiją ir gauti tokius antausius? čia manau yra šiaip mentaliteto problema kurią davė 50 metų tarybų sąjungos. ir MAN nedažyta miniatiūra visuomet 1000 kartų geriau nei nudažyta blogai. bent nesugadintas skulptoriaus darbas.

P.S. visada esu už kūrybiškumą ir suprantu,kad ne visi turi lėšų originaliom miniatiūrom ar gerom priemonėm. nu bet galima juk padaryti tikrai gerų dalykų iš beleko. tiesiog reikia kūrybiškumo, įgūdžių, laiko ir savikritikos. (pilnas internetas nuostabių pavyzdžių) Labai sveikintinas yra "bendras turtas", t.y. kaip legate kažkokios bendros miniatiūros tiems kurie neturi.
Edited blackfishas 2013-12-17 08:57
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Marukas
Jokiu antausiu is manes nebuvo.
Figurele nedazyta is esmes yra pusfabrikatis, ji reikia uzbaigti. Uzsienije niekas taves i turnyrus neileis su nedazytom miniatiurom, nors busi prisipirkes unikaliu jubiliejiniu figureliu kuriu niekas neturi.
Butent is pagarbos parduotuvei kurioje zaidi ir savo oponentui, figureles reiketu dazyti, kad ir 3 spalvom, o po to kai turesi laiko gali uzbaigineti ir krapstytis prie miniatiuru kiek tik sirdis geidzia.
PVZ as esu nieko apie wargeimus nesuprantantis zmogus, ateinu i Riki nusipirkti stalo zaidimo, ziuriu kazkokie du gizai kazka zaidzia prie stalo, ateinu paziureti, o ten kartoninis tankas, kruva nedazyto plastiko, metalo ir sulauzytas tereinas... apsisuku ir iseinu nusipirkes stalo zaidima, ir nesuprates ka ten tie du bicai dare.... nes atrode apgailetinai.
O jei tie du gizai zaistu su dazytais tankais, ant grazaus stalo, greiciausiai man tai sukeltu estetini pasigerejima ir as tuom susidomeciau.
Zmogus toks yra, ji traukia tai kas grazu, o nedazyta miniatiura dar nera grazu.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
vytzka
O jeigu zaistu su nedazytais modeliais bet be kartono ir su normaliais pastatais, atrodytu jau gerokai geriau.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Marukas
O jei zaisti su nudazytais modeliais ir su normaliais pastatais atrodytu tobulai.

Mes galim rasti begale pasiteisinimu kodel nedazom miniatiuru, guosti save, kad nedazytos miniatiuros visai gerai atrodo... bet is esmes tai nedaug skiriasi nuo gofro tanko, siaip i gofro tanka bent jau buvo idetia siek tiek pastangu. nusiperki miniatiura uz 30-40lt ir jau gerai? nes isleidai pinigu?
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Gambler
kiekvienas daro pagal savo galimybes. Yra žmonių kurie nemoka dažyti (jie bandė ir gavosi kreivai ir negražiai) ir neturi pinigų, kad sumokėti kažkam už dažymą. Ir ką spiriam juos lauk? mes turim tokią milžinišką bendruomenę? Jau geriau nedažytas, nei "trys spalvos". Kažkaip aš nepastebėjau altruizmo protrukių iš mokančių dažyti ir apsiimti nudažyti modelius nemokantiems .
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Batma
Aš siūliausi praeitais metais gal ar užpraeitais nudažyti kokį modelį pageidaujantiems, neatsirado nė vieno norinčio
vytzka
Mariau, cia yra tai, kuo tu dabar uzsiimi:



Reiktu tureti full painted armijas, no proxies, grazu terraina, WYSIWYG ir viskas butu zashibys.

Taip, butu zashibys. Bet kadangi mes greiciausiai niekada to neturesime, o kitame ar dar kitame turnyre tikrai, tai geriau nedaryti nieko ir toliau voliotis savo suduose.

Reikia nuo ko nors pradeti, ir ta pradzia siuo atveju bus tokia, kaip issake Egis. Galbut ji pasiteisins ir bus galima toliau grieztinti reikalavimus iki full painted. Galbut atkris daug zaideju ir reiks kazka kita galvoti. Bet kuriuo atveju tai yra kazkas, kas is tikruju stipriai pagerina bendra vaizda daugumai zmoniu. Kad tau kartonas atrodo taip pat blogai kaip surinktas nedazytas modelis tai yra tavo nuomone ir tu i ja turi savo teise. Bet sorry, ji yra stipri mazuma.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Gobbitas
Man tai mistika argumentas "Aš nemoku dažyti miniatiūrų". Čia gali taip sakyti tik visiški tinginiai, kurie griebė teptuką, tep-lep užpylė modelį dažais ir žiūri, kad va, kaip baisiai gavosi.

Nes jei pasidomi bent minimaliai, tai du žingsniai ir viskas išeina puikiai bent jau table-topui: 1. skiedi dažus (kad ir vandeniu) 2. turi šiek tiek kantrybės ir nenori visko uždengti vienu sluoksniu. Jei to laikaisi, viskas – miniatiūra atrodo tikrai semidecent. O tada gali viską tamsesniu washu užliet ir štai tau puikus table-top lygio darbas. Tikrai ne raketų mokslas. Va gyvas to pavyzdys: http://www.miniwargaming.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=3811

O šiaip aš pats tikrai už dažytas miniatiūras turnyruose ir būčiau visai už tokį apribojimą. Pats žaidžiu su dalimi nedažytų, dalimi dalinai dažytų ir pan., bet bent jau man asmeniškai tai būtų puikus stimulas pasitempti. Aišku, suprantu riziką, kad taip galima atbaidyti dalį ir taip negausių mūsų turnyro dalyvių ("Ai, nespėjau pabaigti", "Neturėsiu visai laiko dažymui iki pavasario" etc.)
X-Wing – Galactic Empire.