Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
Preliminarus banu ir pakeitimu listas ateities turnyrams
Ratliker
Paskutiniu metu isejusi papildimai buvo paskutiniu lasu, privertusiu Turnru Organizatorius imtis banhammerio ir ivest vienokia ar kitokia tvarka I galutinai broken 40k ruleseta. Neatsilikim ir mes.

Listas dar near galutinis, community kvieciamas issakyt savo konstruktyvia nuomone.

Escalation:
Total ban
(jei kaskas siulys superheavius leist, iskart pateikyt sarasa kurie jusu manimu yra tinkami – kaip is escalation knygos taip ir is papildomo saraso kuri paskelbe forgeworld: http://www.forgeworld.co.uk/Downloads/Product/PDF/L/lordsofwar.pdf)

Stronghold assault:
Taisykliu pakeitimai lieciantys fortificationus galioja; nauji fortificationai galioja; except:
Fortification Networks – ban
Massive bulwarks – ban
Svarsciau del Firestorm Redoubt, jis atrodo gan galyngas (4 twin-link anti-air lasscanonai, fiksuotas BS2-3); bet galiausiai nusprendziau kad reiktu palykt ji leistina, nes jis labai gerai pagydo kai kuriu listu negalejima susitvarkyt su flyeriais.

Formations (tau firebase, spacemarine stormwing, busimas tyranidu trygon+raveners, etc):
Total ban (ner cia ko taip is Force Organization Chart ticiotis)

Dataslate characters (iskaitant Belk’bvnara ar kaip jis ten):
Galioja, imami kaip savo codexo HQ/kas priklauso.

Supplemental codexes (Black legion, Farsight enclave, etc):
Galioja, bet negali but imami kaip Allies savo gymtojo codexo (nes tai naudojama tik kad paimt ketvirta helldrake/riptide/etc)

Codex Inquisition:
Galioja, bet uzima Allies slota (c’mon, jei noryt uz 50 pts lvl 2 divination tai kaska reik tam paaukot; ir taip chaliava nesamoninga).

Forgeworld units:
Svarstau 2 variantus:
1) Galioja, except patekusius ir juodaji OP-OP sarasa. pvz XV107 R'varna.
2) Zmogus svarstantis pirkt/konstruot/atnest FW unita klausia TO: “is this specific FW unit is ok?” ir gavus Yes/No proceedina atitinkamai.
Edited vytzka 2013-12-23 05:28
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Vaider
Edit: nvm.
Edited Vaider 2013-12-20 17:17
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Nomad
Siūlau padaryti daug casual žaidimų ir bent du - tris turnyrus su anything goes ir dideliu ryškiu warningu kad ateity superheavies ir stuff gali būti užbaninti. Kad ketinantys jų prisipirkti gerai tai pasvertų ir po to neverktų.

Baninti remiantis pora youtube video ir internetų whininimais (Escalation atveju) yra mažų mažiausiai juokinga.

Bet jei jau taip tai nuo savęs siūlyčiau banint viską, kas leidžia pasigaminti deathstarus su 2++ rerollable save. Boring. Edit: <----sarkazmas
Edited Nomad 2013-12-23 13:42
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Marukas
Pritarciau Nomad, pradziai reikia bent pabandyti praktiskai, o po to galima galvoti.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
meh
Nomad parašė:

Siūlau padaryti daug casual žaidimų ir bent du - tris turnyrus su anything goes ir dideliu ryškiu warningu kad ateity superheavies ir stuff gali būti užbaninti. Kad ketinantys jų prisipirkti gerai tai pasvertų ir po to neverktų.

Baninti remiantis pora youtube video ir internetų whininimais yra mažų mažiausiai juokinga.

Bet jei jau taip tai nuo savęs siūlyčiau banint viską, kas leidžia pasigaminti deathstarus su 2++ rerollable save. Boring.


Nebaninti, o verciau subtiliai pakeisti. Pvz, Grimoire gali paveikti tik Daemon grantinama invulnerable save'a (5++).
Vaider
Na gal išties tai yra perdėta reakcija į tai, kas vyksta užsienio 40k bendruomenėse, ir kas mums gal neaktualu (kolkas)... Visgi pas mus nėra tokia didelė ta 40k bendruomenė, kad kažkam būtų prasmės baisiai powergeimint ir naudot armijas sudarytas iš 5 skirtingų formation'ų. Na ir reik tikėtis, kad tokių neatsiras.

Ir vargu, ar kas ims ir pirks kokį FW superheavy už 500+ litų tam, kad laimėt 6-10 žaidėjų turnyrą kas porą mėnesių. O jeigu ir pirktų - tebūnie, bus į ką akis paganyt

Asmeniškai manęs nedomina net allies naudojimas, ką jau bekalbėt apie kažkokius formations ar superheavies.

Tad dėl manęs galima nieko neriboti ir nedrausti, ir tiesiog pažiūrėti, kaip bus.
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Sir_Vicious
Aš irgi manau, kad nėra ko skubėti, užbanint spėsim, pažiūrim kas bus. Ir pastebėjimas, jeigu žmogus ant tiek atšalęs, kad specialiai pirksis kažkokia formaciją super-heavy ar dar ka nors, tam, kad laimėti mūsų vietini turnyrą, tai tegu žaidžia, aš labai norėsiu prieš tokį žmogų sužaisti (apsiėjau be užgauliojimų, bet norėjau išdebilavot)
Blood calls out to blood, so they say. Let us spill that of our enemies with all due haste, that we may hear its cry all the clearer.

WH40K - Blood Angels
Infinity - Yu Jing
Rastvedys ir Karvedys
Siūlau mūsų turnyruose nebaninti naujausių wh40k dalykų. Manau, kad dvigubos misijos turnyre pakankamai gerai "subalansuoja" (...kad ir ką tai reikštų...) žaidimą.

Vat, jeigu pavyktų užkurti campaigną mūsuose, tada jame dalis mūšių-misijų galėtų būti su apribojimais.
Ratliker
Nomad parašė:
Bet jei jau taip tai nuo savęs siūlyčiau banint viską, kas leidžia pasigaminti deathstarus su 2++ rerollable save. Boring.


Ir kaip mes galym sia problema istaisyt?
Edited Ratliker 2013-12-20 20:20
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Puretide
Nesutinku su Allies apribojimu dėl kelių priežasčių:
a) imdamas allies privalai imti HQ ir Troopus. Tai jau nemenkas apribojimas
b) 4 helldrake'ai, 8 wave serpentai, 6 wraith(rape) knightai ir 4 ri(a)petide'ai mažai realu + akivaizdus munčkinimas ir tiesiog daro gėdą pačiam žaidėjui. To jau pakanka, kad sekantį geimą aš atsisakysiu su juo žaisti, kad negaišti laiko nes malonumo - jokio.

O Forgeworldo unitus visus uždrausčiau, nes beveik visi yra nebalansuoti.
Gambler
Puretide parašė:

b) 4 helldrake'ai, 8 wave serpentai, 6 wraith(rape) knightai ir 4 ri(a)petide'ai mažai realu + akivaizdus munčkinimas ir tiesiog daro gėdą pačiam žaidėjui. To jau pakanka, kad sekantį geimą aš atsisakysiu su juo žaisti, kad negaišti laiko nes malonumo - jokio.


O kaip gi WAAC?
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Vaider
Puretide parašė:
Nesutinku su Allies apribojimu

Kokiu Allies apribojimu? Turi omeny Codex: Inquisition? Bet kokiu atveju, būtinumas imti HQ ir 1 Troops nėra kažkoks baisus apribojimas, tai neleidžia žmogui imti vien tik cheese unitų.

4 helldrake'ai, 8 wave serpentai, 6 wraith(rape) knightai ir 4 ri(a)petide'ai mažai realu + akivaizdus munčkinimas ir tiesiog daro gėdą pačiam žaidėjui.

Sutinku, tame ir visa esmė, kodėl bent kolkas mums banai nereikalingi.

O Forgeworldo unitus visus uždrausčiau, nes beveik visi yra nebalansuoti.

Nesu susipažinęs su visais FW unit'ais, bet nemanau, kad visi be išimties yra OP, ir paprastame 40k yra OP unitų. IMO Jeigu žmogus leidžia pinigus FW modeliams - tegu juos ir naudoja.
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Nomad

To jau pakanka, kad sekantį geimą aš atsisakysiu su juo žaisti,

Na ir įskaitys tau pralaimėjimą, o aš dar paprašyčiau kad iš vis išmestų iš turnyro už nesportinį elgesį.

O geras, laimėti skirtas listas gėdos tikrai savininkui nedaro.


O Forgeworldo unitus visus uždrausčiau, nes beveik visi yra nebalansuoti.

Matai kaip, kiek žmonių tiek nuomonių. Užsienių forumuose daug kas sutinka, kad FW unitai dažnai yra net gi prastesni už GW. Aš pats su jais nežaidžiau, tai neišmanau. Bet kiek skaičiau nemačiau kažko baisiai nesubalansuoto, ką išsyk norėtųsi pasiimti į savo IG armiją.
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Vaider
Geras, laimėti skirtas listas gėdos nedaro, tai viena turnyro būtinybių, ir apskritai įdomus wargeimingo aspektas - tobulinti savo kariauną ir t.t., bet įžūlus, beprasmis WAAC'inimas daro. Aš turiu omeny tokius kraštutinius atvejus, kai žmogus pamato, kad va kituose turnyruose visus šluoja toks ar anoks list'as ar unit combo, ir iškart sumano jį įsigyti, net jei tai visai kitas faction'as, negu kokį jis rinko iki šiol.
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Puretide

Na ir įskaitys tau pralaimėjimą, o aš dar paprašyčiau kad iš vis išmestų iš turnyro už nesportinį elgesį.

O geras, laimėti skirtas listas gėdos tikrai savininkui nedaro.


Čia ir skiriasi nuomonės dėl kurių žaidžiama (kad ir turnyruose). Akivaizdūs WAAC listai (su 4 helldrake'ais ir pan) yra nesportiška, akivaizdi nepagarba priešininkui, kuriam nepaliekami jokie šansai. Jeigu žaidžiant tikslas yra fun, tai kur jis?


Matai kaip, kiek žmonių tiek nuomonių. Užsienių forumuose daug kas sutinka, kad FW unitai dažnai yra net gi prastesni už GW. Aš pats su jais nežaidžiau, tai neišmanau. Bet kiek skaičiau nemačiau kažko baisiai nesubalansuoto, ką išsyk norėtųsi pasiimti į savo IG armiją.


Na, Tau asortimente tai tikrai yra OP, todėl siūlau neišskiriant (pvz. Varnos) drausti/leisti FW. Kitokiu atveju nesuprantu kai kurių unitų išskyrimo kriterijų.
Ratliker
Ismintingi zmones kovoja su apsisaugo nuo bedos iskart kai apie ja suzino. Paprasti - kai beda ateina. Kvaili - kai beda jiems jau padaro zalos.

Tai gal bunam ismintingi; ir spreskim problema priventyviai, kol dar niekas nera investaves pinigus/sugadines visiem turnyra su minetais WAAC listais/titanais/etc?

Beje primenu; kad cia mes kalbame butent apie TURNIRINIUS apribojimus; jie niekaip neapriboja jusu laisves isbandyt nauju (broken) dalyku friendly matsose. As pvz mielai friendly game susigrumciau pries koki baneblade.
BUsimas campaignas / lyga irgi bus labiau firendly matsu eile; taigy ten galesyt kas musi tartys su ar be titanu jus zaisyt ta musi.
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Vaider
Bet gi friendly mačuose dar mažiau reikalingi stiprūs listai/unitai... Man atrodo Sir_Vicious geriausiai pasakė apie šitą reikalą.
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Nomad
Turbūt teks "agree to disagree". Vis tiek niekaip nematau, kodėl stengtis laimėti turnyrą rašytų taisyklių ribose yra nesportiška, o atsinešti subpar listą sportiška. Anei kuo prastas listas labiau fun už gerą listą.
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Vaider
Manau niekas čia negalvoja, jog stengtis laimėti turnyrą rašytų taisyklių ribose yra nesportiška. Turnyras savaime verčia kurtis stiprius listus.

Problema tame, kad 40k iš esmės nėra turnyrinis žaidimas, ir egzistuoja nemažai disbalanso, kaip antai D Weapon'ais apsikarstę titanai, ar deathstar'ai su 2++ rerollable seivais.

Ir būna žmonių, kurie pamatę naujausią kiečiausią netlist'ą skuba jį susirinkt, ir to tiesiog norėtųsi išvengti; bet aš tikiu, kad pas mus tokių nėra ir neatsiras.
Galiausiai jei kam ir atsirastų tokių minčių - pasiskaičius šitą temą pamatys, koks požiūris daugumos kitų žaidėjų, ir kad gali būti įvesti ban'ai.
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Gambler
Tol kol nebus pasakyta, kad ban WAAC listus arba jų core modelius, aš pritariu Nomado nuomonei - į turnyrus žmonės eina laimėti. Kad ir ką ten kas nors besakytų apie fun pirmoje vietoje, bet užimti pirmą vietą nori visi. Vien tam, kad malonu ir šilta širdyje būtų. NEs kitaip kokia prasme iš turnytų? Jei listas yra tournament legal - aš turiu teisę jį atsinešti. WAAC ar ne WAAC čia jau mano bėdos.
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company