Thread view
WarGames » Svetainės reikalai » Wargames.lt
Artėjantis puslapio keitimas
Batma
Sveiki.

Norėjau visus perspėti apie artėjantį wargames.lt puslapio softo keitimą. Šiuo metu perrašinėju puslapį nuo nulio, kad po pakeitimo galima būtų naudotis bent jau pagrindinėmis puslapio funkcijomis.

Kodėl:
Norėčiau upgreidinti puslapį naujomis funkcijomis, kaip pvz: registracija į turnyrus, automatinis listų postinimas registracijoje, integruotas turnyro organizavimo softas, oponento paieška ir t.t.
Tačiau su dabartiniu puslapiu šiek tiek sudėtinga tai padaryti, nes naudojamas morališkai pasenęs softas, kuris netgi atnaujinus vis vien yra kaip zapukas tarp tų, kurie įsibėgėja per 10 sekundžių

Kada:
Kažkada.. procesas lėtas ir remiasi į mano laisvą laiką prie kompiuterio, kurį mažina intensyviai kompiuterį iš manęs atiminėjantys vaikai, t.y. tikslaus grafiko nėra.

Kaip:
Iš anksto paskelbtą dieną uždarysiu puslapį ir perkelsiu userius/forumą į naują duomenų bazę. Hopefully daug problemų nebus. Didžiausias nepatogumas vartotojams bus, kad anuliuosiu visus dabartinius loginus. Norėčiau šiek tiek padidinti slaptažodžių saugumą, tai ištrinsiu visus slaptažodžius ir jums teks pasinaudoti slaptažodžio priminimo funkcija ir sugeneruoti naują slaptažodį. Jei galite, iki to laiko atsinaujinkite vartotojo emailą į tą kuris galioja ir prie kurio turite priėjimą.

Funkcijos, kurias aš skaitau kaip esmines:
Registracija - padaryta
Informacijos keitimas - padaryta
Slaptažodžio keitimas - padaryta
Slaptažodžio priminimas - padaryta
Forumas (temų kūrimas, atsakymai, etc) - beveik
Šaukykla - padaryta
Asmeninės žinutės - padaryta

Funkcijos, kurias planuoju įgyventi šiek tiek vėliau:
Perkelti ir aptvarkyti sužaistus mūšius (statistika, galimybė registruoti daugiau nei 2 žaidėjus)
Sutvarkyti turnyrų softą ir registraciją į turnyrus (galimybė pasirinkti poravimo algoritmus, skirtingi rūšiavimo stiliai, kad tiktų skirtingom sistemom)
Oponento paieška (panašiai kaip dabar yra mūšio registracija, nurodai datą, laiką, galimas sistemas ir taškų kiekį ir tikiesi kad kas nors atsilieps)
Apklausos (galimybė pateikti apklausos klausimą)

Kritika? Pasiūlymai?
Jei manot kad aš kažką rūkau ir norit kad pasidalinčiau irgi pasisakykit
Edited Batma 2017-01-28 20:17
vytzka
As tai noreciau, kad pasidalintum

Bet siaip planas geras.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Preliminariai penktadienio vakare darysiu perkėlimą. Puslapis bus kelias valandas nepasiekiamas.
Batma
Testuojame atsakymą

Deja, bet perkeliant nesuveikė skriptas pažymintis visus postus kaip skaitytus, tai teks pirmą kartą prisijungus rankomis paspausti forumo apačioje esantį linką "pažymėti visas temas kaip skaitytas"

Kai kurios funkcijos neišgyveno perkėlimo: kai kurios netyčia, kai kurios specialiai

Dingo
[color] tagas, taip pat visokie nenaudojami tagai kaip [video] [mp3] ir dar keli niekad nenaudoti
Balsavimas temose. Nuo to laiko kai buvo įjungta, buvo panaudota vieną kartą
Greitas atsakymas temos apačioje (gal dar sugrįš)
Post countai prie vartotojų (matuokitės epeenais ridendami kauliukus, ne spamindami forume)
Captcha inputai registruojantis ir poroje kitų vietų (vis vien nuo normalių botų neapsaugodavo), vietoj to dabar pridėtas aktyvavimas emailu

Pakito
Loginas dabar yra su emailu
Redaguoti šaukyklos pranešimą galima valandą po postinimo
Žiūrėti vartotojo profilį galima tik prisijungus (jei kažkur neprisijungus pamatysit linką, pasakykit)
Ten kur buvo vartotojų pasirinkimas, dabar yra autocomplete laukas
Smile listas buvo perkeltas iš skype (bent jau normalesnės šypsenos)
Nuimti asmeninių žinučių limitai
Dauguma pranešimų/tekstų buvo pakeisti kad turėtų ir anglų versiją, tai EN versija turėtų būti patogesnė užsieniečiams

Jei aš praleidau ar panaikinau kažkokią gyvybiškai svarbią funkciją, sakykit.. nes gali būti kad aš ja tiesiog niekad nesinaudojau, todėl nepastebėjau.
Edited Batma 2014-08-30 07:37
Batma
Na lyg ir pataisiau su neperžiūrėtais forumais.
Edited Batma 2014-08-30 07:08
Praetor
Aš visgi būčiau už epeen'ų... tpfu, t.y. už post countų grąžinimą. Tai kauliukus mėtyti netrukto, bet tam tikra prasme kai kuriuos dalyvius charakterizuoja.
Warmachine (Khador)
Malifaux (Rasputina)
Batma
Quote by Praetor
Aš visgi būčiau už epeen'ų... tpfu, t.y. už post countų grąžinimą. Tai kauliukus mėtyti netrukto, bet tam tikra prasme kai kuriuos dalyvius charakterizuoja.

Turėtų vėl veikti
Batma
Sugrąžinta sužaistų mūšių lentelė ir mūšio registravimas (naujo mūšio mygtukas veikia, archyvas pakolkas atjungtas)
Paralius
Sveikintina.

Greito atsakymo laukelis irgi buvo naudojamas. Kai kuriem atsakymam tiesiog nereikalingas nusiteikimas "aš dabar atsakinėsiu į šitą temą ir todėl reikia atsidarinėt naują langą". Va ir čia, visas postas būtų susidėjęs iš žodžio "sveikintina" ir vieno kliko. O dabar...

Atsakinėjant į temą nerodo kiek useris parašęs postų. Normalu?
Luxis
Taip, greitas atsakymas buvo naudingas. I'll miss it.

Beje, negaliu isiloginti, neuzklausiant naujo slaptazodzio. Po aktivacijos pakeiciu slaptazodi, puslapis patvirtino, kad jis yra pakeistas, ir po to issilogines jau negaliu isiloginti atgal. Labai keista.
Craghack
Taip, greito atsakymo pasiilgstu ir as. Priedo dabar pastebejau, kad pilnas atsakymo langas yra kazkoks isgreiptas - suspaudzia kaireje puseje matoma eventu, priesininku paieskos meniu
Edited Craghack 2014-09-01 09:42
Batma
Na turėtų matytis greitas atsakymas tame pačiame puslapyje, jei rodo labai siaurą lauką, paspauskit Ctrl+F5
Taip pat craghack pažiūrėk ar dar yra ta pati problema dėl suspaustų langų kairėje?

Luxi: o ar gali buti taip kad logino lange vedi username+password vietoj email+password, todel ir neprijungia?
Edited Batma 2014-08-31 21:13
Craghack
Viskas ok, daba nebesuspausta.
Batma
Pataisytas puslapių skaičiavimas asmeninėse žinutėse ir žinutės siuntėjas.
Lyg ir padarytas pataisymas kad defaultu mestų į lietuvių kalbą atėjus į pagrindinį puslapį, bet nežinau ar suveiks.
Luxis
Na lyg tai viska ivedineju normaliai, bet vis vien lieka dvi problemos:
1 - galiu isiloginti tik gaves laiska su kodu.
2 - kai nesu isilogines nematau nei vieno thread'o, tik forumo skilties apzvalga ir temu pavadinimus.

Marukas
2 puktas kaip ir pas Luksi, nesinori kas kart logintis kai nori uzeiti i foruma kazka paskaityiti.. Neprisiregistravus forumo skaityti negalima?

Ir migtuku virsuje gaila:)
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Batma
Hmm.. turetu veikti skaitymas kai nesi prisijunges
Kronas
Seniau prie temos, šalia atsakymų skaičiaus, rodė ir peržiūrų skaičių. Šitos funkcijos nežadat sugrąžinti?
Buvo visai naudingas reikalas, IMHO.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Batma
Anksčiau buvo kažkokia magija lyginant paskutinį prisijungimą ir paskutinės temos laiką, kas ne visada suveikdavo.
Dabar saugoma tiksliai kuris vartotojas, ką peržiūrėjo. Todėl tas skaitliukas rodytų pieno riebumą, nes parašius naują postą, visų vartotojų temos peržiūros yra ištrinamos, kad matytų kaip naują temą.
Galima aišku saugoti kažkokį skaičių kiek kartų buvo forumo tema užkrauta, bet bet koks google indeksavimas ar paprastas refreshas padidintų tokį skaitliuką, ir vėlgi tas skaičius rodytų pieno riebumą.
Paralius
Aš va žiūriu, ir niekur nematau infos kokiu niku aš prisijungęs. Kaip ir dzin vieną turint, bet smagu kai internetas primena kas toks esi.